Огляд каталогу
- 70 Всього бізнесів
- 3.1 Середній рейтинг
- 76% З відгуками
- 66% З фото
Знайдено 70 результатів
Перегляньте зв'язок у Черкасах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 70 результатів у Черкасах. Середній рейтинг 3.1/5 на основі 9,239 відгуків та оцінок.
“Завжди забираю посилки з 20-го відділення і щоразу залишаюсь задоволена. Оператор Іван неймовірно приємна людина та справжній професіонал своєї справи: завжди ввічливий, усміхнений і вміє створити чудовий настрій. Обслуговування проходить швидко та якісно, навіть коли є черга Іван робить усе можливе, щоб кожен клієнт отримав свою посилку без зайвого очікування. Приємно приходити саме сюди, адже відчувається турбота й повага до людей. Дуже рекомендую це відділення!”
“Дякую хлопцям, за якісно виконану роботу, дуже легко та приємно спілкуватись. З розумінням та відповідальністю відносяця до своєї роботи. У майбутньому мій вибір за ними однозначно.”
“Швидко, якісно, недорого... Думаєте, так не може бути?! МОЖЕ!!!!!! В "Мастеркой Беляева" саме так!!! Потрібно було швидко пофарбувати деталі порошковою фарбою: ввечері завіз, на наступний день в обід забрав готові деталі. Спасибі за оперативну допомогу. Успіхів вам в процвітання!”
“Дуже смачно ну так багато що я перейв для дійти плохо ну дужеееее смачно”
“Дійсно гарна кав'ярня.Все зроблено з толком,підхід дійсно як в кав'ярні,а не місце де просто продати каву ,тому що десь там її продають також.Видно,що гарні господарі. Ви в Тальному дійсно "виділяєтесь",й до Вас ,заходиш не так за кавою,-за затишком.В Тальноме приїзжаю до бабусі раза 5 в рік,завжди заходжу .”
“Зручно розташоване, приемний вічливий персонал. Велике приміщення, не тісно, повністю прозора вітрина.”
“Дуже приємний і затишний заклад. Смачна кава, суперські тарталетки та інші солодощі. Є великій вибір чаїв та випічки. Персонал приємний і привітний. В закдаді чисто, зручно і затишно. Ми були дуже задоволені закладом і ранковою кавою. Раджу всім відвідати.”
“Святкували день народження. Була там в перший раз. Друзі сказали що вони після ремонту. Тому зараз гарно. Є кімнати, басейн з гірдромасажем, ще маленький басейн, сауна (розмір можна чуток більший). Але може це був стандарт варіант. Інтер'єр приємний і стильний. Мені все сподобалось! Вернусь туди ще.”
“Були проблеми з товаром але питання вирішили за що дякую”
“Десерти тут просто неймовірні – найсмачніший штрудель із вишнею та з морозивом стали справжнім відкриттям! Обслуговування на гарному рівні, а атмосфера відповідає своїй назві))) Рекомендуємо всім, смачна кухня та приємний сервіс!”
“Супер магазин,все,є і все по доступним цінам, дякую за гарний сервіс”
“Достатньо непомітне місце зовні, ні вивіски, ні графіка роботи не вказано з вулиці. Тільки дошка, на якій є інформація про бізнес-ланчі може залучити уважного перехожого скуштувати обід у цьому барі. Але насправді їжа тут непогана, готують швидко, персонал ввічливий, приємний дизайн. Усередині місця небагато. думаю, щоб потрапити сюди увечері у вихідний потрібно точно бронювати столик. Щодо кальяну не скажу, тк. не пробували, з приводу витяжок та їх роботи теж не дам відповідь-були в обідню пору, тому не було накурено.”
“Гарний отель, сподобалась тераса і недорогі чисті номери!”
“Просто супер. Класна музика дуже вкусне готовлять... Дякую кухаркам і музикантів..”
“Порада студентам: ВЧІТЬ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ - самий головний предмет будь - якого ВНЗ!!! Наразі сиджу і знову вчу English та підбираю платні курси... (бо прогуляв - прослухав 324 години, короче не вчив). Не повторюйте чужих помилок - всі престижні роботи вимагають сертифікат мінімум B2 IELTS. Не знаєте куди поступати - на лінгвістику, 5 років вам допоможе, а професію довчите, таке життя. Можна бухгалтерію вчити 5 років, а можна і 3 місячні курси закінчити!!! Тут можна вивчати англійську мову ;-) головне правильні пріоритети, а потім як друга вища наприклад програмування (краще під час 4-го курсу). Ось така моя порада, і для здешевлення витрат (після 9 класу краще на політтехнологічн технікум і заочне навчання). В такому форматі ЧДТУ підійде вам якнайкраще.”
“Дуже гарні фахівці!! Дякую за вашу роботу. п.с. Для військових 50 % відсотків знижки так що парубки якщо робити зуби то в ДАНТ!”
“Неодноразово, зверталася, зі своїми питаннями, у "Провіденс"! Завжди, після візиту, задоволена- жодного разу не було відчуття щоб я жалкувала, що обрала саме цей медичний заклад! Слід зауважити, що лікарка, до якої, завжди, звертаюся - Марія Василівна Опара! Неймовірна Лікарка - з ґрунтовими знаннями, великим, професійним, досвідом, з ясним поглядом на те чи інше, жіноче, питання-проблему! А головне - з правильним, індивідуальним, підходом до огляду, лікування... Вміє так щиро та ювелірно заспокоїти (в разі потреби), що підкріплює, завжди, правильним рішенням, яке ґрунтується на логічних поясненнях та фактах! А ще, слід відмітити, людські якості Марії Василівни - коли не прийди - завжди, посмішка на обличчі, затишок та спокій, поряд з Нею, комфорт... Завжди, повертаючись від Неї - відчуваєш, наче, хмари над тобою розійшлися і яскраво світить сонце ! Вважаю, що саме таким має бути кожний Лікар, бо професіоналізм, звісно, надважливий і на першому місці (що теж у Марії Василівни не відібрати), але важливо ще володіти таким лікарським мистецтвом, яким володіє Вона - не кожному дано! Медичному центру "Провіденс" надзвичайно пощастило, що має у своїй команді Марію Василівну! Це запорука успіху та процвітання! Бажаю вдячних відвідувачів, плідної праці та досягнення всіх цілей, задля здоров'я прекрасної половини Людства! Цінувати, все більше і більше, таких лікарів, як Опара М.В.”
“Користувалась послугами перукаря. Дуже сподобалось.”
“Компетентні спеціалісти. Дякую за швидке виготовлення документів.”
“Дуже сподобалося обслуговування на вищому рівні.Врачі майстри своеї справи....”
“Я навчаюсь в цій школі це дуже прикрасна школа”
“Дуже все сподобалося, хороший сервіс, ввічливий водій. Всім рекомендую!”
“Дякую! Враження гарні, все доступно пояснили, приділили увагу, відразу видно, що спеціаліст своєї справи. Обов'язково буду звертатися та рекламувати.”