Школа маникюра Nail Persona
“Рекомендую. Навчання проходило легко, цікаво, зрозуміло. Кожен день була змога відпрацювати практично, та детальніше зрозуміти вивчене. Навчання супроводжувала легка та приємна музика, а також гарний настрій, який нам підіймала Віта, особливо якщо у когось щось не виходило. Я залишилася задоволена.”