Огляд каталогу
- 106 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 106 результатів
Перегляньте масла у Черкасах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 106 результатів у Черкасах. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 9,431 відгуків та оцінок.
“Супер спасибі раджу всім клієнтам”
“Відмінне СТО.Отремонтіровалі швидко і качественно.Рекомендую.Очень привітний персонал.”
“Ремонтують якісно. Від заміни масла до ремонту ходової та ремонту паливної системи, бензин. На це СТО звертаюся не перший раз, обслуговування та якість роботи відмінне, ціни адекватні, все влаштовує.”
“Фарбували верхню частину бампера, зробили добре, в обумовлений термін.”
“Тільки зараз там сто за мерсами бусикам”
“Роботою задоволений, працюють професіонали”
“Нормально швидко поміняли суппорта Приїду ще.”
“Змінився власник та команда. Було добре, стало чудово. Перша стрижка дуже сподобалася.”
“Відмінне СТО самообслуговування. Тепло, ввічливий персонал, всі необхідні інструменти від ламп до викруток. Чисте та гарне обладнання. У хвилині ходьби є чудовий магазин із гайками, гвинтиками тощо (не авто). Все під рукою та за доступною ціною. Рекомендую тим, хто може сам відремонтувати машину. Мені все сподобалося!”
“Відмінне СТО самообслуговування. Тепло, ввічливий персонал, всі необхідні інструменти від ламп до викруток. Чисте і хороше обладнання. У хвилині ходьби є відмінний магазин з гайками, гвинтиками і т.д (не автівку). Все під рукою і за доступною ціною. Рекомендую тим хто може сам відремонтувати машину. Мені все сподобалося!!!”
“Чудова компанія! Фахівці найвищого рівня. Рекомендую!”
“Звернувся на це СТО з питаннями заміни комплекта ГРМ, масел, рідин, фільтрів. Все зроблено дуже добре, вчасно і тепер мій Пижик 301 бігає як новий і без проблем)”
“Рішають нерішаемі задачі..практично порекомендують та порадять.”
“Хороше СТО, не дорого та якісно, рекомендую!”
“Величезний вибір автомастил, акумуляторів, автохімії.”
“На цьому місці відкритий новий магазин - "Файно маркет", вже другий в цьому місті. "Економ продукти" - давно закрили. Працівники Файно маркету як зазвичай привітні та підкажуть у будь-якому питанні. Усі продукти свіжі. Цей магазин особливий своєю власною випічкою приготованою на свіжо, жодні хлібобулочні вироби не бувають вчорашніми, рекомендую спробувати усе.”
“Хочу висловити своє захоплення від використання доглядової косметики , бренду Yves Rocher.Використовую її регулярно , майже рік,задоволена результатом. Також хочу відмітити професійність і любʼязність консультанта Вікторію,яка на всі мої питання надала вичерпну відповідь. Однозначно рекомендую.”
“Постійний клієнт в цьому магазині, є майже все по масел, механіці, залозу аксесуарам, наявність уточнюю по телефону :) чого немає привозять через 1-2 дня. Не треба по базарах бігати, тут все в одному місці !!”
“Не перший раз користуюсь магазином. Доброзичливі і ввічливі продавці. Завжди допомагали із підбором товару. Товар не підводив жодного разу. Буду користуватись магазином і надалі.”
“Найближчий до мене магазин, завжди привітний персонал, радо проконсультують та допоможуть, нагадують про акції та знижки. Приємно бути вашим клієнтом ☺️”
“Зверталася з різних питань щодо двох автомобілів, все зробили ідеально та дуже швидко! Професіонали, дуже раджу, тепер машинка обслуговуєтеся лише тут”
“Чудово зробили машину, швидко недорого та якісно.”
“тільки свіжий хліб! Продавці чудові”
“Персонал привітний, завжди раді допомогти, непоганий вибір товару. Єдине що, то хотілося б побільше приміщення, бо в коляскою максимально незручно”