Шарлотка
“Замовляли з донькою торт на її день народження.Замовлення в нас приймала Марія. Вона запропонувала нам варіанти, але в доньки вже був приклад торту,який вона хоче замовити. Узгодили всі деталі,вибрали смак торту. Нам дали спробувати(БЕЗКОШТОВНО!) декілька варіантів,щоб ми змогли обрати той,який нам найбільше смакував. В мене стався форс-мажор ,коли потрібно було забирати торт і Марія запропонувала вирішення питання. Я дуже-дуже їй вдячна, бо таке відношення до себе,як до клієнта, я не часто зустічаю. Торт вийшов супер! Всі гості хотіли з ним сфотографуватись. Кондитери супер,А Марія-то професіонал своєї справи і просто хороша людина. Буду радити цю кондитерську всім знайомим і друзям.”