Огляд каталогу
- 654 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 654 результатів
Перегляньте сто у Черкасах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 654 результатів у Черкасах. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 32,510 відгуків та оцінок.
“"Ось і закінчились мої дев'ять кіл пекла на шляху до отримання водійського посвідчення", - могла написати я, якби не натрапила на цю прекрасну автошколу та просто неймовірного інструктора Олену Василівну! Водити машину ніколи не було моєю мрією - навпаки, це викликало в мені негативні емоції, страх і паніку. Але життя любить кидати нам виклики - і я з тяжким серцем і душею, зрозумівши невідворотність необхідності водити машину, почала самостійно вивчати ПДР, щоб здати теоретичний іспит. І скажу відверто, коли перші дві спроби були невдалими - виходила з сервісного з полегшенням. Але за третьою спробою здала - і все, потрібно шукати автошколу для практичного навчання. Перечитавши багато відгуків в групі "Права без хабарів" на фейсбуці - зрозуміла, що мені необхідно шукати інструктора-жінку, і по тих же відгуках зрозуміла, що краще Олени Василівни в ВСА я не знайду! Ну і ціна в порівнянні по Черкасах дуже приємна. Перші заняття проходили на майданчику, ми придивлялись одна до одної. Я чекала коли інструктор скаже, що мені не варто витрачати час і їздити - це не моє, АЛЕ вона сказала "Добре, їдемо в місто". В мене був шок, відторгнення, примирення і нарешті прийняття - це все супроводжувалось максимальної підтримкою і настановами з боку Олени Василівни. З третього заняття інструктор, з її слів, зрозуміла всі особливості мого характеру, знайшла правильні слова та підхід - і мене немов переключило, мені почало подобатись водити, і кожне наступне заняття і чекала з усе більшим нетерпінням. Я брала 40 годин, і вже після половини ми їздили в задоволення, відкатували екзаменаційні маршрути і просто катались, щоб "набити руку". В решті-решт я дочекатись не могла, щоб швидше отримати посвідчення і водити авто. І ось сьогодні я нарешті добилась кінцевої мети і відразу ж по отриманню посвідчення поїхала за донькою в школи)))) І це прекрасно! АЛЕ, цього не було б, якби на моєму шляху не стала інструктор Олена Василівна, її віра в мене, наполегливість і підтримка, за що я їй безмежно вдячна!!!! Вона - найкращий вибір для дівчат , адже дівчинка дівчинку завжди розуміє!”
“Звертався у СТО Micron на фарбування крила. Якість роботи просто супер, колір підібрали ідеально, навіть не видно різниці! Рекомендую всім, хто шукає якісне фарбування авто в Черкасах.”
“Дуже якісно і оперативно виконують всі роботи, рекомендую. Рекомендую!”
“Обслуговував кондиціонер. Все працює як годинник. Головне – швидко та просто. Дякую!”
“Хороший сервіс, домовились на зручний для мене час, майстер зробив все швидко і акуратно.”
“Рекомендую! Приємні та професійні консультанти.Допомогли з вибором кондиціонера. Майстри професіонали своєї справи.Швидко та якісно встановили кондиціонер.”
“Великий вибір запасних частин до автомобілів і персонал який в змозі порекомендувати необхідні матеріали як оригінальні так і якісні замінники.”
“Дуже задоволені покупкою Škoda Kodiaq! Роман — справжній професіонал: все пояснив, допоміг з вибором і зробив процес покупки комфортним. Рекомендуємо!”
“"Ось і закінчились мої дев'ять кіл пекла на шляху до отримання водійського посвідчення", - могла написати я, якби не натрапила на цю прекрасну автошколу та просто неймовірного інструктора Олену Василівну! Водити машину ніколи не було моєю мрією - навпаки, це викликало в мені негативні емоції, страх і паніку. Але життя любить кидати нам виклики - і я з тяжким серцем і душею, зрозумівши невідворотність необхідності водити машину, почала самостійно вивчати ПДР, щоб здати теоретичний іспит. І скажу відверто, коли перші дві спроби були невдалими - виходила з сервісного з полегшенням. Але за третьою спробою здала - і все, потрібно шукати автошколу для практичного навчання. Перечитавши багато відгуків в групі "Права без хабарів" на фейсбуці - зрозуміла, що мені необхідно шукати інструктора-жінку, і по тих же відгуках зрозуміла, що краще Олени Василівни в ВСА я не знайду! Ну і ціна в порівнянні по Черкасах дуже приємна. Перші заняття проходили на майданчику, ми придивлялись одна до одної. Я чекала коли інструктор скаже, що мені не варто витрачати час і їздити - це не моє, АЛЕ вона сказала "Добре, їдемо в місто". В мене був шок, відторгнення, примирення і нарешті прийняття - це все супроводжувалось максимальної підтримкою і настановами з боку Олени Василівни. З третього заняття інструктор, з її слів, зрозуміла всі особливості мого характеру, знайшла правильні слова та підхід - і мене немов переключило, мені почало подобатись водити, і кожне наступне заняття і чекала з усе більшим нетерпінням. Я брала 40 годин, і вже після половини ми їздили в задоволення, відкатували екзаменаційні маршрути і просто катались, щоб "набити руку". В решті-решт я дочекатись не могла, щоб швидше отримати посвідчення і водити авто. І ось сьогодні я нарешті добилась кінцевої мети і відразу ж по отриманню посвідчення поїхала за донькою в школи)))) І це прекрасно! АЛЕ, цього не було б, якби на моєму шляху не стала інструктор Олена Василівна, її віра в мене, наполегливість і підтримка, за що я їй безмежно вдячна!!!! Вона - найкращий вибір для дівчат , адже дівчинка дівчинку завжди розуміє!”
“Дуже чудовий сервіс! Дякую Ігнату за мою чистеньку машинку”
“Ввічливий продавець, товар відповідає опису, рекомендую.”
“Дякую за ремонт автівки якісно і швидко!”
“Був тричі, інструменту достатньо, не дорого, можна з економити якщо руки рівні))) Власник привітний і щирий, також допоміг з інструментами які не на кожному сто присутні, за що окремо дякую! Рекомендую!!!”
“Якість надання послуг на вищому рівні! Все роблять так, як пише книжка в навіть краще! Хочу щоб моїх колес торкатись лише ці спеціалісти!)”
“Молодці, хлопці хоч і молоді та тямущі, говорили пару днів, а зробили за пів дня!”
“Працює постійно. Хороший сервіс.”
“Запчастини до легкових іномарок в наявності та на замовлення, професійний підбір за VIN, варіанти за виробниками та ціною.”
“Якісно і швидко. Дуже хороший сервіс”
“Відмінно все було зроблено, майстер своєї справи карбюратор відмінно і швидко настроїли і почистили,в москвичі 2140”
“Абсолютна п'ятірка. Ввічливі, кваліфіковані. Швидко і без зайвих рухів провели діагностику, замінили фільтри, перевірили роботу ГБО. Все пояснили, на питання відповіли. Ціни помірні. Рекомендую!”
“Добре роблять та знають свою роботу. Заморачуються такими дрібницями про які не замислюються інші, що в цілому дає чудовий результат. Відчистять однаково добре що М5, що Форд, Фокус, універсал, сірий)))”
“Встановили кондиціонер швидко і якісно, навіть прибрали своє робоче місце, тільки за це поставила б ще одну зірку. Кондиціонер чудово працює, дуже дякую!!”
“Швидко і якісно миють авто , приємні працівники . Всім рекомендую , 5/5.”
“Брав весь комплект акустики. Колонки, саб з усілком аровода і т.д Рєбята знаються на своїй справі, продавець дуже допоміг в виборі. Хлопці від магазину, на сервісі поставили . Звук просто Топ ! І по ціні доступно Автомобіль шкода суперб Фронт ДЛС 16 розмір компонента Зад Теж (двері ) Саб кікс, усілок альпайн, Магнітофон альпайн Все в купі вийшло 37 к Але воно того варте ! Чистота звуку здивовує і будорадить з самого нутра ) кайф Планую ще поміняти світло. Буду брати в цьому ж магазині .”
“Чудовий магазин з приємним колективом, сервісом задоволений! Фарбу підібрали оперативно і головне в колір. Рекомендую!”
“Встановлювали мені вікна та металопластиковий балкон – все супер. Дуже порадувало те, що монтажники компетентні, один працює в конструкторському відділі компанії вироблявся вікон (повірте це дуже багато про що говорить). встановили за всіма гостями та нормами, дуже задоволений. Рекомендуватиму. Окреме спасибі менеджеру Володимиру.”
“Великий асортимент, кваліфікований менеджер, швидкий підбір по вінкоду, безкоштовна доставка, ще й подарунок приємний. Рекомендую..”
“оперативно без метушні перевзули. ціна по місту середня, але є великий плюс є де закчекати доки міняють шини”
“хороші ціни щас такого в місті і немає”
“Залишився дуже задоволений наданими послугами”