Огляд каталогу
- 654 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 654 результатів
Перегляньте сто у Черкасах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 654 результатів у Черкасах. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 32,510 відгуків та оцінок.
Комплексний навчальний заклад, що поєднує автошколу та сервісне обслуговування. Проводить навчання водінню з нуля, включаючи теоретичні заняття та практичні уроки з досвідченими інструкторами.
СТО «Форсаж» у Смілі, Черкаська область — це автосервіс, куди звертаються, коли потрібен реальний результат, а не обіцянки. Зручно розташоване на вулиці Трипільській, 108, СТО допомагає водіям швидко повернути авто в робочий стан і впевнено виїхати на дорогу.
“Доброго дня, да дійсно була ситуація з Вашим автомобілем 2106, але вранці того дня в мене було 3 авто записані заздалегідь, тому й сказав чекати 2~3 години це не є велика проблема. Якщо військові хочуть без черги ремонтуватись будь ласка посвідчення УБД, виписку з госпіталя та ін. з усима можна домовитись всі ми люди!!!”
“Калібрували кілька разів поки не віднайшли проблему в колесі. Переставили колеса і все норм.”
“Задоволений якістью робіт і гнучкість підходу до клієнта”
“Дуже задоволена навчанням в цій автошколі. Склала теоретичний і практичний іспит з першого разу. Особливо хочу подякувати інструктору В’ячеславу Васильовичу. Я дуже боялась водіння, але він знайшов до мене підхід. І дійсно навчив водити, а не просто для галочки. І вчителю теорії Василю Васильовичу велика подяка. Все пояснював до тих пір поки всі не зрозуміють. Ще дякую деспетчерам, дівчата дуже привітні і йшли на зустріч у вирішенні питань які виникали напротязі навчання. Дуже рада, що обрала саме цю школу.”
“Хочу порекомендувати дане СТО. Зверталася на дане сто двічі. Все сподобалося. Записали на діагностику день в день. Виявили проблему та порекомендували якісні запчастини. Роботу виконали в обумовлений час. Хочу також відмітити роботу мененеджера Тетері Олександра -професійний, ввічливий.”
“Постійно обслуговуюсь на цьому СТО.Рекомендую.Вмілі автомайстри,компетений менеджер. З побажань-покращити під'їздні шляхи.”
“Калібрували кілька разів поки не віднайшли проблему в колесі. Переставили колеса і все норм.”
“На запчастини ціни дорогуваті, але ніхто не змушує їх купляти саме на тут ) Я приїхав зі своїм глушаком на вказану годину, замінили. Працівники - майстри своєї справи, ввічливі, знають свою справу. На роботу ціни помірні, не завищені. В цілому враження тільки позитивні.”
“Я закінчила навчання в автошколі й мала чудову можливість вчитися у інструктора Олександра Петровича. Уроки з ним були не лише інформативними, а й максимально зрозумілими та цікавими. Він уміє пояснити складні моменти простими словами, завжди звертає увагу на деталі та дає корисні поради, які справді допомагають у керуванні автомобілем. Окремо хочу відзначити його комунікабельність. Атмосфера на заняттях завжди була спокійною й дружньою, без зайвого напруження, що дозволяє відчувати себе впевнено навіть на початкових етапах навчання. Особливо цінними були «лайфхаки» , які значно полегшують складання іспиту, а ще стають у нагоді вже під час реальної їзди. Завдяки його професійному підходу я змогла подолати хвилювання й отримати необхідні навички для безпечного та впевненого водіння.”
“Купував запчастини на Lanos - все є в наявності, ціни нормальні.”
“Чудовий автосалон, що охоплює великий спектр автоіндустрії, починаючи від великого варіації автомобілів та їх подальшого обслуговування. Привітний та компетентний колектив, що є візитною карткою цього чудового місця”
“Доброго дня, да дійсно була ситуація з Вашим автомобілем 2106, але вранці того дня в мене було 3 авто записані заздалегідь, тому й сказав чекати 2~3 години це не є велика проблема. Якщо військові хочуть без черги ремонтуватись будь ласка посвідчення УБД, виписку з госпіталя та ін. з усима можна домовитись всі ми люди!!!”
“Швидко і якісно зробили, рекомендую!!!”
“Нормально можна приїжджати згодом.”
“Тут купують горіх за дуже гарною ціною!”
“Школа-де навчається моя онука,Анастасія!”
“Дякую, гарні спеціалісти, обслуговую свої авто багато років! Рекомендую!”
“Якісне обслуговування, приємний сервіс, рекомендую.”
“Купивши авто. Виявилося дуже багато проблем. З коробкою автомат , з датчиками, та ключами. Совітували звернутися в Києві, але знайшла в місті Каневі . Всю диогностику зробили всі питання вирішили. Зробили додатковий ключ .”
“Дуже спокійно та професійно врятували нас у довгій дорозі, дякуємо!”
“Класні майстри, відремонтували та заправили клімат на гольф4, велике дякую”
“Дуже великий вибір, дуже швидко підібрали колір хороше обслуговування”
“Рекомендуємо хлопців, найкращі за тонуванням”