Школа №30
“Найкраща школа! :)Гарні вчителі та привітні діти.Кожного дня хожу в неї з задоволенням.”
Знайдено 9 результатів
“Найкраща школа! :)Гарні вчителі та привітні діти.Кожного дня хожу в неї з задоволенням.”
“Гарно займаються з дітками. Тренери молодці. Нема зайвого пресингу чи понтів. Купувати форму чи обладнання не змушують, намагаються обходитися матеріальною базою школи. В приміщенні школи тепло, туалети відремонтовані.”
“хороший садок! моя дочка ходила туди! претензій немає! спасибі”
“Дуже задоволена навчанням в цій автошколі. Склала теоретичний і практичний іспит з першого разу. Особливо хочу подякувати інструктору В’ячеславу Васильовичу. Я дуже боялась водіння, але він знайшов до мене підхід. І дійсно навчив водити, а не просто для галочки. І вчителю теорії Василю Васильовичу велика подяка. Все пояснював до тих пір поки всі не зрозуміють. Ще дякую деспетчерам, дівчата дуже привітні і йшли на зустріч у вирішенні питань які виникали напротязі навчання. Дуже рада, що обрала саме цю школу.”
“Найкраща вела школа в черкаській області, займався там 5 років”
Студія спеціалізується на макіяжі, бровах і ламінуванні вій, а також проводить зрозумілі навчальні курси. Відвідувачі відзначають якісні роботи, уважний сервіс і приємну атмосферу.
“Шановні і рідні вчителі! Ми дуже вдячні і вдячні вам за відповідальне творче неформальне ставлення до своїх професійних обов'язків, а також за сприяння в нашій освіті і вихованні, за уважне ставлення до наших проблем, за те, що ви вмієте створити ситуації успіху для всіх дітей. Спасибі, що ви надавали психологічну допомогу і підтримку не тільки нам, а й нашим батькам. Щиро бажаємо вам нових професійних досягнень у вашій подальшій діяльності.”