Огляд каталогу
- 342 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 342 результатів
Перегляньте grocerystore у Черкасах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 342 результатів у Черкасах. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 104,036 відгуків та оцінок.
“Подобається, що в цьому магазині часто бувають акції - можна купити якісні товари за дуже вигідними цінами. Але є один нюанс - поки дійду до магазину, деякі акційні товари вже розбирають, і замість запланованого крему чи кави беру щось інше, бо гріх йти з порожніми руками.”
“Комфортне обслуговування, все знайшов що шукав дякую працівникам магазину.”
“Дуже приємне обслуговування. Буду постійно заходити в цей магазин. Хочу порекомендувати своїм друзям.”
“Все по простому, приємно і позитивно.”
“Аврора необхідна! навіть неходячі відвідують Аврору!”
“Порадували ціни, значно нижчі аніж в місті. Асортимент постійно збільшується. Гарний персонал)))”
“Аврора як Аврора норм є іноді цікаві товари”
“Завжди свіжий хліб, булочки, випічка.”
“Магазин в Польщі, де продають різні товари,якщо маєш дисконтну карту,то можеш купити товари зі знижками”
“Крутий магазин але не хватає більше товарів))))”
“Сподобався вибір різної своєї випічки і закусок (пироги, сухарі з родзинками солодкі і солоні, сухарики з різними смаками, піца, булки, риба ...) Чистий, акуратний магазин, ціни місцями дешевше ніж в АТБ. Пристойний вибір продуктів, не скрізь такі зустрінеш, наприклад, термостатна молоко і пряженого кефір. Мінуси - немає сирого м'яса. Є морожені шматки, ковбаси і риба, але сирого м'яса для готування немає зовсім.”
“Недавно відвідала цей магазин і була приємно здивована асортиментом та якістю продуктів. Перш за все, пиво тут на будь-який смак - від класичного світлого до ексклюзивних сортів з різних країн. Також дуже сподобалася свіжість пива Щодо закусок, особливо хочеться відзначити фісташки. Вони завжди свіжі та хрусткі, що робить їх ідеальним доповненням до пива. Крім фісташок, магазин пропонує широкий вибір інших горіхів та снеків. Вибір риби вразив своєю різноманітністю - від сушеної до копченої. Загалом, я дуже задоволена цим магазином і обов’язково повернуся сюди ще не раз. Рекомендую всім, обслуговування на віщому рівні!!!”
“Загалом магазин чистий,охайний,є каси самообслуговування(що дуже зручно) .”
“Загалом магазин чистий,охайний,є каси самообслуговування(що дуже зручно) .”
“Хороший магазин. Продавець важливий.”
“Якісне обслуговування! Великий вибір продукції! Сучасний стиль та дизайн!”
“Сьогодні купила салат" Оселедець під шубою"- дуже смачний! Продавець у відділі готових страв,Яна, завжди чемна, привітна і швидко обслуговує клієнтів. Дякую за смачну їжу і якісне обслуговування.”
“Великі черги у час пік, вночі або у 7, 12, 15 годин дня/ранку людей мало”
“Прекрасний магазин. Чудовий привітний колектив!”
“Для села асортимент бомба і персонал дуже привітливий.”
“Чудовий невеликий магазин в якому є все необхідне.”
“Дуже хороший маркет!Дуже сподобався інтер'єр!Приємні ціни,приємно дивують!Подобається,що є багато акцій!”
“Делікат,супермаркет який дивує,я прихильниця,майже щодня щось купую,є карта на знижку 10%,для пенсіонерів,тож дякую за добре ставлення ,гарне обслуговування, здоров'я вам і миру!!!”
“Якісне обслуговування, великий вибір, сьогодні купували фрукти, всі свіжі. Хочу подякувати жінку, яка робить шаурму, дуже турботливо відноситься до покупців. Персонал ввічливий, відразу швидко реагують на прохання.”
“Дууууже приємне враження залишилося після не дуже приємної ситуації, яка склалася зі мною. Марченко Сергій Михайлович, старший охоронець магазину , проявив свою професійність, пильність , гарну зорову пам'ять, впізнавши через пару днів крадія моєї речі , змусив його повернути крадене і передав мені . Прошу адміністрацію магазину відмітити даного працівника !”
“Один напевно з кращих магазинів списку найскромніших. Це кафе знаходиться під мостом, не в найпопулярнішому місці, але праця проведений ну просто титанічну. Пам'ятаю з друзями працював в цьому районі і один з них запропонував зайти туди перекусити, ну ми з другим не бажаючи пішли всі таки. У перший раз коли я там був, купив собі одну булочку з сосискою, вона мені наскільки сподобалася що я купив ще 3-5 булочок різних, вони всі були неймовірні. Так я і познайомився з даними закладом. Пізніше ще було дуже багато раз і завжди на вищому рівні”
“Дуже класний магазин, особливо після перебудови! Всередині багато місяця, стало набагато більше товарів, з'явилися випічка та багато іншого. Знаходиться майже в самому серці великого спального району, що дуже зручно. Поряд також є багато маленьких магазинчиків де можна докупити все необхідне по можливості.”
“Рекомендую, лучший магазин серед всих, цени низькі, продукти всігда свіжі, немає черги, касири привітліві і вічливі✨”
“Великий вибір, ціни дешевші ніж у магазинах”