La Pizza Espresso
“Дуже сподобався ваш заклад. Гарний інтерьер, але це все не саме головне для мене. Як тільки я зайшов , зі мною ввічливо та щиро привіталась Ольга. Ця людина як і ми все маємо свої проблеми в житті, але вона так розположила до себе, що просто хотілося залишитись і постнідати з таким чудовим настроєм. Просто хочу подякувати цій людині, та прошу зробити для такого цінного співробітника як мінімум +50%”