Огляд каталогу
- 1,005 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 1005 результатів
Перегляньте restaurant у Чернігові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,005 результатів у Чернігові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 322,172 відгуків та оцінок.
“Порадили для вибору кухні магазинчик "Меблі для всіх", не вагаючись одразу вирушив за цією порадою і не помилився! Чуйний і лояльний персонал допоміг підібрати мені всі комплектуючі в рамках необхідності. Хочу відмітити високий професіоналізм і харизму майстра Віктора, який за короткий строк виконав зборку цього об'єкта!!! Сподіваюся на подальшу співпрацю, рекомендую цей магазин однозначно!!!”
“Відмінний продавець Алла. Мила жінка. Завжди порадить. Дуже їй вдячна за допомогу у виборі меблів.”
“Шикарна пара. Дуже гарна лазня... Приємні власники. Рекомендую для будь-якої компанії. Є мангал.”
“Цікавий музей. Доступні ціни на білети плюс можливий розрахунок карткою. Багато різних експозицій, досить пізнавально. Жалко що екскурсовода не було. Приємна атмосфера та персонал привітний, загалом сподобалось.”
“Звернулися до цієї турфірми перший раз, обслуговуванням дуже задоволені, готель підібрали швидко, відповіли на всі питання. Супровід був протягом всього відпочинку. Готель в 3 хвилинах від моря, тихе та спокійне розташування, гарний вид з балкона. З однієї сторони вид га гори, з іншої видно трошки море. По харчуванню теж нормально, було що вибрати, все свіже, овочі, м'ясні страви, риба, молочні продукти, сири, фрукти, голодним ніхто не був. Відпочивали в середині серпня, погода була чудова, море тепле та чисте. Відпочинок вдався дуже добре, діти задоволені. Звертатися однозначно ще будем, велике дякую Ольга!”
“Чудове місце! Людей небагато, красиво та затишно. Територія не дуже велика. Машину можна залишати на дорозі перед воротами, або за 50 грн на площадці, 500 м за воротами. Вхід з людини - 50 грн ( з нас взяли таку ціну, і видали квитки). Були в вихідний день. На території є ресторан, який відкритий вже. Столики на вулиці. Є шашлики. Бачили 2 туалета по території, можливо є ще десь. На жаль, в туалеті не було мила!( Ресторан розміщується на березі озера, там можна купатися. На другій стороні цього ж озера є зона для мангалів та столики- можна готувати самостійно. Свій мангал на березі Київського моря розташовувати не можна, лише біля цього озерця в центрі території. Шикарний маяк! Круті краєвиди. Багато тваринок по території. Можна приїжджати на цілий день.”
“Все сподобалось. Курʼєр няшка, піца дуже смачна. Всі начинки смачні і цікаві. Врахуйте час для доставки на обід і якщо багато піц замовляєте, бо в 10:20 замовила на 12:30, але привезли тільки після 13 (попередили завчасно) через нюанси з тістом. Ставлю піцу на рівень з Тітка Бела та Мімоза Бруклін.”
“1. Все смачно, Іфак-аш брали з бараненою, чебуреки дуже смачні. 2. Атмосферна музика. 3. Зручний паркінг. 4. Ціни помірні. 5. Офіціант Олена дуже привітна і мила дівчина. Єдине що - коли клієнт розраховується карткою його питають, чи включити в рахунок обслуговування, якщо я кажу так, то включають 10%, мені здається що краще й перепитувати у клієнта- скільки відсотків? Бо я наприклад готівки не мав, але з радістю залишив би й 20%. Але я ж не буду розпитувати у офіціанта - скільки ви вказуєте і яка це буде сума?”
«Могорич» — це колоритний ресторан зі смачною українською кухнею. Тут швидке обслуговування, а інтер'єр цікавий. Особливою популярністю користуються наливки.
“Непогано, замовляли кебаб та свинячий шашлик. Кебаб відмінний. Приймають банківські картки, термінал підтримує nfc.”
“Мій візит до ресторану "Веранда" в Чернігові залишив виключно позитивні враження. Інтер'єр закладу стильний і затишний, з приємною атмосферою, яка сприяє розслабленню та приємному проведенню часу. Особливо сподобалась зона, де можна насолоджуватися красивим видом на парк. Меню пропонує великий вибір страв . Я замовив лагман, який був дуже смачним, з вишуканим смаком. Відчувається, що продукти використовуються якісні та свіжі. Обслуговування було на високому рівні: офіціанти ввічливі, уважні та професійні. Час очікування був мінімальним, що приємно здивувало. Враховуючи чудове обслуговування, затишну атмосферу та високий рівень кухні, цей ресторан однозначно вартий відвідування.”
“Дуже сподобався ваш заклад. Гарний інтерьер, але це все не саме головне для мене. Як тільки я зайшов , зі мною ввічливо та щиро привіталась Ольга. Ця людина як і ми все маємо свої проблеми в житті, але вона так розположила до себе, що просто хотілося залишитись і постнідати з таким чудовим настроєм. Просто хочу подякувати цій людині, та прошу зробити для такого цінного співробітника як мінімум +50%”
“Чудове місце і дуже смачна піца за привабливими цінами. Рекомендую!”
“Дуже смачні роли! Постійно акції. Приємне обслуговування! Дякуємо!”
“На Чернігівщині лісів багато, але таких місць дуже мало. Приїжджаємо сюди часто. Тут можна приємно провести час і самому. Можна й із великою кампанією. Є кілька альтанок. Є кілька столів без даху. Є великий мангал та кілька обладнаних місць для вогнища. Завжди чисто та прибрано, хоча деякі відвідувачі смітять. Невідома служба постійно наводить тут порядок. ЗАВЖДИ дуже приємний запах лісу. То наполегливий на осені, то на зимі, то на літі, то на весні. Люблю це місце та рекомендую його всім. ПРОШУ БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ І Дотримуйтесь порядку!”
“Добре місце для відпочинку з компанією, або родиною”
“Гарні місця. Природа із мінімальним втручанням людини.”
“Гарне місце для відпочинку недалеко від Київа. Тиша та спокій, свіже повітря. Зручні ліжка з ортопедичними матрацами, натуральна бавовняна постільна білизна - погодьтесь, комфортний сон - це дуже важливо. Відсутність комарів, на всіх вікнах щільні сітки дають змогу спати з відкритими вікнами. Будинки просторі, все працює, газова плита, великий холодильник. Дозволяють приїжджати з тваринками, я була з котиком. Теріторія для улюбленця досить безпечна, будиночки мають кожен свій невеличкий затишний ганок. Незважаючи на те, шо були родини з малими і не дуже дітками - ніхто нікому не заважає - гарне планування будинків. Окремо хочу подякувати Наталії - адміністратору бази, за добре організований відпочинок, та Сашку - за допомогу під час заселення. Планую провести у вересні відпустку на цій базі, рекомендую всім, хто хоче добре відпочити.”
“Гарне кафе,смачні пельмені та чебуреки, доступні ціни.”
“Знайшов випадково, приїхали і були приємно здивовані, дуже красиве місце! Власник приємна людина, дав файні поради, пригостив смачним карпатським чаєм і настоянкою, оформив крутий фотосет нам) Ми відпочивали в чані, також є баня. В ставку дуже холодна родникова вода. Дуже атмосферно, гарний відпочинок, впевнений це не останній наш візит)”
“Хороше місце для риболовлі, доглянута територія, привітна та ввічлива адміністрація. Риби у водоймі багато. Рибалив коли хижак був максимально пасивний, але все таки парочку зубатих дістав. Із слів частих відвідувачів у водоймі є і трофейна щука.”
“Чудове місце. Дуже затишно та красиво влітку. Після лаванди ще квітнуть троянди та гортензії! Гарно! Дякую за чудовий відпочинок”
“Затишний дім. Своєрідна тематика старовини і полювання. Живий вогонь каміна завжди приваблює і манить.”
“Графік не дійсний, в 5 уже все зачинено”
“Вже вкотре відвідуємо садибу Отрохи. Цього разу відпочивали разом з друзями і тепер вже точно настав час залишити теплий відгук, настільки ж, наскільки тепло й затишно проводити час в цьому казковому місці. Для мене однією з найбільших переваг є природа навкруги. Прогулянки по свіжому повітрю, хвойно-листяним лісам, мальовничим галявинам та полям – це те, що дарує спокій та гармонію. Територія комплексу завжди доглянута, має чудову підстрижену травичку по якій приємно ходити босоніж, дерева та два неймовірно красиві озера, пройшовши які, потрапляєш в самий ліс. Затишні дерев’яні будинки розташовані так, що створюється відчуття ніби ви знаходитесь на території самі. Особисто я вподобав це місце за те, що навкруги немає скупчення людей, галасу та гучних мелодій, все тихо, по домашньому. Надзвичайно привітні господарі, створили чудову атмосферу сімейного затишку, це відчувається у всьому і саме за цим щоразу хочеться повертатися. Для мене, такий формат значно відрізняється від типових комерційних готельних комплексів у яких доводилось бувати, тут панує якась особлива енергетика. Цього разу ми гуляли, збирали гриби, риболовили, відпочивали з книгами та настільними іграми на терасі серед дерев, відвідали екскурсію по лісогосподарству та місцевий музей лісових промислів. Окремий вечір виділили на лазню та теплий чан – це було блаженно. Рекомендую тим, хто прагне побути в гармонії, відпочити душею, зануритися у спокій та насолодитися часом разом із родиною та друзями серед природи.”
“Дуже гарний комплекс. Навіть не думайте щось вибирати інше, не пожалкуєте якщо приїдете сюди на відпочинок. Чоловік зняв на дві ночі, зробив мені сюрприз, це дуже круто: зона басейну, річка Десна поряд, смачні сніданки і меню на обід та вечерю, також є лазня, чан... Вдячні персоналу: уважні та люб'язно, професіонали свого діла. Ми дуже задоволені, всім рекомендуємо і самі теж ще прийдемо.”
“Мені дуже сподобався відпочинок, саме те, що було потрібно: тихо, затишно, не гамірно, є басейн, хоч і не великий, але так як мало людей, то нормально, сервіс на рівні, є все необхідне і в ванній і на кухні (загальна для 5 номерів), в кафе на території дуже смачна їжа (працює з 8 до 18.30), окремо хочу подякувати адміністратору, дуже привітна та гостинна, все показала та пояснила. Є можливість взяти сапи, надувні човни, сходити в сауну і тд. Щодо комарів: беріть свій раптор і буде вам щастя. Щодо розваг: є безкоштовний настільний теніс. Щодо харчування: меню смачне, хоч і не велике, але так як кухня загальна на 5 номерів, то краще замовляти їжу ну або напівфабрикати готувати. Щодо території: альтанки та мангал платні, але шезлонги безплатні, рушники для басейну, також класний газон, по якому приємно ходити. По розвагам: відсутні напої в кафе та нема продажу алкоголю, тому це більш спокійний і тихий відпочинок.”
“Культурний феномен чудового міста! Щоразу - свято!”
“Дуже комунікабельний позетивний бариста Іван та просто гарна людина!!!!!”
“Якщо казати коротко-чудове місце для відпочинку- або пішого,або просто посидіти на лавочці. В будь-яку пору року тут затишно і спокійно,не зважаючи на те,що парк знаходиться в жвавому місці-люди,машини...Фонтани влітку та тінь від величних дерев особливо актуальні в літню пору.Рекомендую місце як гостям міста,так і містянам.”