Огляд каталогу
- 81 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 81 результатів
Перегляньте piza у Чернівцях. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 81 результатів у Чернівцях. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 39,404 відгуків та оцінок.
“Замовляв доставку, доставили швидко, піца дуже смачна, соковита та ситна,привезли ще гарячою. По акції додали пиво до піци, сервіс супер однозначно 5 зірочок.”
“Плюси: стандартний кебаб за 60 гривень, швидкість обслуговування та видачі замовлення; Мінуси: в меню немає айрану, інколи недостатньо соусу, страва виходить сухою. Рекомендую”
“Замовляли на доставку 2 піцци Вершкову та Козацьку 04.09.25р , на Героїв Майдану 103Г, замовлення доставили дуже швидко, піцца була гаряча та дуже смачна. Дякуємо за смачну вечерю!”
“Подобаються комплексні обіди. Подають швидко. Їжа смачна.”
“Дуже смачна піца,швидкий сервіс все дуже смачно є частина їдальні та частина більше піцерії багато сидячих місць ціна не дуже дорога також є послуга "створити свою піцу" там де можна вибрати інгредієнти до своє піци велике різноманіття піц !”
“Дуже гарна їжа в низьких цінах! Домашній стиль. Дуже смачна піца!”
“Смачна в велика піца, гарне обслуговування.”
“Піца там просто неймовірно смачна, та ситна, (особливо за свої гроші) за інші страви не можу сказати, (не куштував) Але якщо хочеться суші, то не морочте собі голову, і ідіть в осама. Якщо хочеться салат, то идить в любий ресторан. Жалітися на поганий салат, чи щось інше окрім піци, це ідіотизм, це теж саме що жалітися що вас погано годували в лікарні, в лікарні мають лікувати а не кормити, так же само і в чібонта, це піцерія, а інші страви більше для заповнення меню )))”
“Смачно, ситно, всього в суші ідеально достатньо, як бачите на фото, васабі й імбиру аж забагато. З’їли із задоволенням, аж не встигли зробити фото до, зате є фото сету, який ми замовляли. Дякую!”
“Приїхали пізно вночі в Чернівці, все закрито, а їсти хочеться, зайшли в цілодобовий магазин, купили два бургери, один чиз і тарілку пельмешков в бульйоні, а й один Рап.”
“Обслуговування приємно здивувало (подяка офіціанту і кухареві) і ціни прийнятні, інтер'єр схожий з Челентано. На тлі сусіднього ozzy непримітна піцерія, людей не багато, там тиша. Мені до душі.”