Огляд каталогу
- 115 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 115 результатів
Перегляньте автомойка у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 115 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 8,064 відгуків та оцінок.
“Пригнав машину з Америки, заїхав зробити хімчистку! Це вогонь! Діти дуже швидко і головне якісно все зробили на найвищому рівні! Сучасне обладнання, очі та руки у фахівців із «правильного місця», уважні та привітні! Ціна дуже адекватна! Рекомендую! Ставлю твердих 5 зірок із 5!!!”
“Ціна не найнижча, але відповідає якості.”
“Весела компанія) мойшиці Даші премію))”
“Поки що непогана піна ( очисник), за 100 грн можна легко встигнути помити невеликий седан, використовуючи піну, віск, осмос для фінішу”
“Дуже якісно. Хлопці стараються. Все на вищому рівні.”
“Нові господарі. На нашій мийки тільки г професійний інструмент і хімія, турбосушка, пензлики для кузова (дисків та інтер'єру). Прибирання салону навіть у недоступних місцях. Якість вас здивує! Так само хімчистка, твердий віск soft99. І багато різних допів. Для постійних клієнтів працює система бонусів! Повна мийка від 160грн. Повне миття: зовнішнє миття, детальне прибирання салону, чорніння гуми, холодний віск.”
“Відгуки не залишаю. На цей раз був здивований. Приїхав на 15м раніше від запису, одразу взяли автомобіль у роботу. Новий адміністратор Михайло, уточнив всі моменти з миття автомобіля і запропонував відвідати пекарню "осетинські пироги" поки миють автомобіль. Ніколи не помічав це місце, і тут ще здивувався подвійно, смачний узвар і пиріг з бараниною. Готується на дровах. Всім раджу спробувати. Автомобіль помили на 5+, без розлучень, і найголовніше диски R17 були вичищені всередині, зазвичай не всі мийки беруться за точкове миття дисків. Всім раджу відвідати цей комплекс!”
“Хотів подякувати,я військовий і був проїздом,коли хотів помити машину,мені на двух мийках просто відмовили коли бачили стан автомобіля, під'їхав на цю мойку, мене дуже вразила Адміністрація приємна жінка, сказала трохи почекати,і помили мені машину, дуже сподобалися ребята,поки мили машину пригостили смачною кавою.Дуже велике вам дякую за чисту машину.”
“Гарна мийка. Не дорога і зручна. Все є для мийки авто: щітка, губка, відро”
“Мойка самообслуговування дуже добра! За 20-30 грн можливо помити авто, за 50 грн з воском та осмосом!”
“Зробили відмінний комплекс за 500 грн - салон ідеально чистий, все візуально відмінно. Скло натерло так, як я сама б точно не змогла. Ціна-якість супер! Попередньо зателефонувала, записалася на конкретний час – приїхала, і все зробили чітко за графіком. Миття тривало близько двох годин, результат дуже якісний. Залишилася максимально задоволена!”
“Не вперше мою авто тут, добре миють, є хімчистка салону якої користувався одного разу і дуже добре все очистилося”
“Мив своє авто, все дуже сподобалось, гарний персонал, працюють дуже швидко, навіть не встиг по пити каву.”
“Мені подобається ця автомийка, живу поряд, дуже зручне розташування. Якщо зателефонувати та записатися на певний час, витрачаєш мінімум часу. У мене мікроавтобус, мені зручно також заїжджати та виїжджати з автомийки. Якість роботи влаштовує, дякую!”
“Дуже добре миє хлопець машину. Задоволена ним. Приїхала раніше він одразу почав, хоча тільки закінчив попередню!”
“Хороше миття. Нормальні ціни, немає прив'язки до жетонів по 70 гр. Власники мийки не напружують з приводу платних пауз, якість піни та води, тиск просто супер”
“Дуже пристойна автомийка на цьому районі, піна та тиск води відмінні.”
“Дуже швидко та якісно, все сподобалося!”
“Користуюся виключно цією автомийкою через одне з кращих стосунків ціна-якість. Діти добре справляються.”
“Часто там миємось. Востаннє попросили щоб дуже добре помили. Натерли всі всередині та зовні воском, колеса теж блищали. За півтори години все зробили. Вийшло 1150 грн.”
“Круті хлопці! Чудове обслуговування та якісне миття авто!!!”
“Відмінний шиномонтаж, недорогі послуги зварювальника.”
“Класна мийка та прийнятні ціни. Миють якісно.”
“В'їзд не дуже. Багато було машин у паркінгу. Миють класно”