Огляд каталогу
- 480 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 480 результатів
Перегляньте акции у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 480 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 397,366 відгуків та оцінок.
“Чудово, що на районі є таке відділення Зручно Близько Гарне обслуговування”
“Відвідувала даний магазин уже кілька раз - залишилась задоволена. Персонал підтримує чистоту, за викладкою слідкують. Людец хоч і багато, але касири обслуговують дуже швидко, тому в черзі не застоюєшся. Розташований у зручному місці.”
“Неплохий асортимент,багато товару,свіжа випічка,і кава,чисто як у дома”
“Вже 6 років живу поблизу АТБ,та кожен день купую там продукти.Супермаркет виконуе усі правила зберігання їжі ,також у магазині слідкують за чистотою,тому моя оцінка супермаркету АТБ 5 зірок.”
“Вельми зручне розташування, простий, комфортний і рідний супермаркет з великою паркованкою. Один з найкращих атб в яких я бував.”
“Хороший паркінг для вантажівок. Завжди чистий туалет і привітний персонал.”
“Товар прийшов як було заявлено продавцем,все упаковано,чисто. Привітливі,доброзичливі робітники.”
“Крамниця косметики, побутової хімії, брязкалець та інших дрібниць, переважно для жінок (ну, Ева ж, не Адам!), буває і для чоловіків. :)”
“Саме ця АЗС найбільше подобається. Пальне якісне, поки що ні разу не обдурили на літрах (у крайньомі разі ми не помітили)) дівчата у торговому залі гарно роблять свою справу. Щоправда довелося чекати, доки підійдуть працівники біля колонки, але таке саме спостерігається і на інших АЗС, можливо це період відпусток. Загалом подобається.”
“Крамниця косметично-гігієнічного дріб'язку для всієї сім'ї. Часто проводяться акції зі знижкою ціни на крам.”
“Купував телефон улітку. Чуйний персонал, який знає свою справу”
“Хороший магазин. Все необхідне можна купити”
“Хороше місце давно треба було великий магазин там зробити, тільки базар шкода трохи”
“Цей супермаркет найкращий на масиві, сучасне обслуговування покупців, завідуюча на своєму місці”
“Звичайний, базований атб, але дратує що іноді НЕ акційного товару тупо немає, особливо така фигня з випічкою Вже як місяць не можуть зробити щось з звільненим місцем біля стіни кас, і як я думаю там будуть каси самообслуговування, хоча в інших атб вже давно такі стоять”
“Зручно розташований. Просторий. Але деякі касири дуже повільні, як навмисно.”
“Дуже яскраве і вдале оновлення. Прямо хочеться сказати, що занадто вдале, аж не віриться, що це старий-добрий АТБ. При тому, коли заходиш всередину магазину, то розумієш, що більшість змін саме всередині. Чекаємо на такі ж оновлені АТБ в Запоріжжі, а не тільки на батьківщині мережі.”
“Один з небагатьох , де є гарний асортимент , простір , свіжі овочі і фрукти, вільні каси (нехай у деякий час і бувають невеличкі черги) та дійсно клієнтоорієнтований персонал. Зручна та велика парковка. Нам тут подобається.”
“Магазин після реконструкції виглядає набагато краще. Просторий, з досить великим асортиментом товарів. Є власна випічка і кавомашина. Окремо відділ зі стоковим товаром. Попереду магазину простора стоянка для авто.”
“Привітний персонал! Гарний магазин”
“Для мене один із самих найкращих магазинів мережі, дуже гарний і приємний персонал, просто бусінки, завжди все акуратно)”
“Брала сертифікат на подарунок — це просто спасіння, коли не знаєш, що саме обрати. І красиво, і точно не прогадаєш.”
“Іноді заправляюсь на WOG. Непогана заправка. Смачна кава. Закуски, випічки. Є туалет.”
“Хочу подякувати магазину M.A.C. за якісний сервіс. Консультант допомагала мені з вибором, встигаючи при цьому працювати з іншим покупцям. Дякую, і рекомендую!”
“Маленьке, але все потрібне є в наявністі.”
“Дуже уважний консультант Карина .”
“Гарний магазин. Широкий асортимент. Привітні продавці. Товари, яких немає, можна замовити в магазин з доставкою протягом 1-2х днів. Можлива купівля товарів у кредит або безвідсоткову розстрочку (на вибір 4 банки: альфа, відп, укрсиб та приват).”
“Подобається те, що на відміну від епіцентру тут майже немає відвідувачів, але і продавців-консультантів ще менше.”
“Приємно вражена була пет френдлі політикою цього магазину”
“Я вчора на касі забула свій гаманець і пішла. Та звернула увагу що його немає, на наступний день. Коли я прийшла в магазин і звернулась до служби охорони, то вони сказали що забрали його і поклали до себе у сейф. Коли мені його повернули, все було у порядку, всі речі та гроші були на місці. Дуже вдячна усій службі охороні ,особливо Тереховой Аллі, яка попіклувалася про своїх постійних клієнтів і допомогла мені. Щиро дякую.”