Огляд каталогу
- 904 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 904 результатів
Перегляньте акції у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 904 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 446,253 відгуків та оцінок.
“Самий єдиний лучший супермаркет Сільпо який я бачив windows слухати п'ять зірок А ні чотири все должно бути хорошими качествами.”
“Хороший вибір телефонів і аксесуарів. Нормальні ціни.”
“Магазин невелиский, але є майже все необхідне. Ціни приємні.”
“Магазин чудовий! Великий асортимент канцелярії для мистецтва. Приємний персонал та ціни доступні.”
“Хороше місце давно треба було великий магазин там зробити, тільки базар шкода трохи”
“Цей супермаркет найкращий на масиві, сучасне обслуговування покупців, завідуюча на своєму місці”
“Широкий асортимент товарів, та не великі ціни. Персонал кваліфікований та вічливий і завжди прийде на допомогу...”
“Гарне обслуговування, після ремонту приємно заходити.”
“Звичайний, базований атб, але дратує що іноді НЕ акційного товару тупо немає, особливо така фигня з випічкою Вже як місяць не можуть зробити щось з звільненим місцем біля стіни кас, і як я думаю там будуть каси самообслуговування, хоча в інших атб вже давно такі стоять”
“Зручно розташований. Просторий. Але деякі касири дуже повільні, як навмисно.”
“Дуже яскраве і вдале оновлення. Прямо хочеться сказати, що занадто вдале, аж не віриться, що це старий-добрий АТБ. При тому, коли заходиш всередину магазину, то розумієш, що більшість змін саме всередині. Чекаємо на такі ж оновлені АТБ в Запоріжжі, а не тільки на батьківщині мережі.”
“Один з небагатьох , де є гарний асортимент , простір , свіжі овочі і фрукти, вільні каси (нехай у деякий час і бувають невеличкі черги) та дійсно клієнтоорієнтований персонал. Зручна та велика парковка. Нам тут подобається.”
“Магазин після реконструкції виглядає набагато краще. Просторий, з досить великим асортиментом товарів. Є власна випічка і кавомашина. Окремо відділ зі стоковим товаром. Попереду магазину простора стоянка для авто.”
“Рекомендую магазин!!! Задоволена!!! Відмінне обслуговування, якість, доставка та встановлення. Шафа-купе та розсувна система - це не останній товар, який я замовила. Дякую!”
“Адекватні ціни,смачна їжа, достатньо приємний персонал”
“Привітний персонал! Гарний магазин”
“Для мене один із самих найкращих магазинів мережі, дуже гарний і приємний персонал, просто бусінки, завжди все акуратно)”
“04.05. було весілля у цьому ресторані. Все пройшло просто на вищому рівні! Персонал чемний та досвідчений! З усіма приємно спілкуватися та всі питання вирішуються дуже швидко. Адмістратор Ірина мужньо витримала всі наші забаганки та бажання. Рекомендую всім цей заклад в будь-який день та на важливу подію. Залишитесь на 1000% задоволені!”
“Відмінна альтернатива для мийок, яких у Наддніпрянську практично немає, ціни помірні, один мінус, жетони, одного разу не вистачило змити піну з багажника, довелося знову купувати жетон”
“Маленьке, але все потрібне є в наявністі.”
“Дуже уважний консультант Карина .”
“Гарний магазин. Широкий асортимент. Привітні продавці. Товари, яких немає, можна замовити в магазин з доставкою протягом 1-2х днів. Можлива купівля товарів у кредит або безвідсоткову розстрочку (на вибір 4 банки: альфа, відп, укрсиб та приват).”
“Гарні матеріали, використовую у виробництві.”
“Приємно вражена була пет френдлі політикою цього магазину”
“Я вчора на касі забула свій гаманець і пішла. Та звернула увагу що його немає, на наступний день. Коли я прийшла в магазин і звернулась до служби охорони, то вони сказали що забрали його і поклали до себе у сейф. Коли мені його повернули, все було у порядку, всі речі та гроші були на місці. Дуже вдячна усій службі охороні ,особливо Тереховой Аллі, яка попіклувалася про своїх постійних клієнтів і допомогла мені. Щиро дякую.”
“Завжди коли тут щось купляю, йду на касу самообслуговування!”
“Відвідини 12.12, неділя! Людей, очікувано, було багато. Але все розташовано дуже зручно, наповнення продуктами чудове, на касах черги невеликі, обслуговування дуже оперативне. Хочу відмітити багато новорічних наборів на будь-який смак та гамаць. Дуже зручно! Дякую за приємні відчуття!”
“Хороший магазин , головне все можно купити в одному місці і без черги, головне є бонуси .”
“Гарний центр. І продукція, і обслуговування на висоті!”