Вацак
“Гарний магазинчик. Мила жінка продавець. Вибір солодощів не маленький. Можна вибрати торти на будь-яке свято, і що важливе, продукція свіжа та смачна. Деякі позиції були із завищеними цінами порівняно з іншими місцями. Розташований на червоній лінії Тітова.”