Огляд каталогу
- 189 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 189 результатів
Перегляньте вечері у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 189 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 48,099 відгуків та оцінок.
“Дуже затишне місце з приємною атмосферою та стильним інтер'єром. обслуговування уважне, офіціанти привітні. меню різноманітне - особливо сподобались страви з морепродуктів та авторські десерти. ціни відповідають якості. однозначно рекомендую для вечері або особливого вечора.”
“Смачна їжа в цьому закладі, користувався доставкою. Всім сподобалось.”
“Дуже затишний ресторан з приємною атмосферою. Їжа смачна, подача красива, персонал уважний.”
“Дуже приємний персонал, номер був чистий, інтерʼєр цікавий, сподобалось”
“Хороший асортимент та смачно! Приємне та швидке обслуговування. Є комплексні обіди, не дорого можно пообідати. Мені сподобалось”
“завжди смачно, роли просто клас, розмір великий, інгридієнти свіжі, начинки багато, салати теж смачні. єдине що не сподобалось це мохіто бакарді, кисло і не смачно. атмосфера тиха і приємна. замовляли їжу в закладі і доставку, завжди все супер”
“Я пакупю здесь еду каждую неделю все дуже вкусно ви платите 200₴ 300₴ грн і получаете удовольство от Ілюши”
“Набори, які з напоями, привозять без напоїв. А саме набір з 10-ти одиниць піцци та 6 л. напоїв, привезли без них і довезли черех 45 хв, коли піцца замерзла, дякую. Це вже вдруге, не думаю, що наступного разу наважимося робити замовлення тут знову. Отримали нове замовлення з вибаченнями і компліментом, дякуємо :)”
“Часто роблю замовлення в цій піцерії, завжди все чітко та вчасно!”
“Портофіно завжди приємно дивує, по-перше тут смачно і не просто смачно, а прям дуже смачно) і навіть якщо ви оббігали весь центр з вимкненим телефоном в пошуках зарядки , змерзли і зголодніли , вам допоможуть і з цим )”
“Відмінний ресторан, відмінна їжа, музика весела, кальян. Зазначали там 8 березня))) У мене лише позитивні враження. Дякую персоналу”
“Відпочиваємо з сім'єю не перший рік, дуже задоволені. Діти постійно зайняті, цікава анімація, смачне харчування. Дуже душевна обстановка, свіжий сосновий повітря. Читаючи річка, доглянутий пляж. Рекомендую!”
“Дуже файне місце. Найкраща піцца в місті. Привітний персонал. А велика кількість тварин створюють дуже цікаву атмосферу.”
“Дуже приємне обслуговування на касі і спокійно”
“Відвідала цей ресторан уперше й була приємно вражена. Атмосфера затишна, продумана до дрібниць: м’яке освітлення, стильний інтер’єр і приємна музика створюють відчуття комфорту з моменту входу. Обслуговування на високому рівні — персонал уважний, привітний і вміє порадити страви відповідно до смаку гостей. Кухня заслуговує окремої похвали. Страви подають красиво, порції великі, а смак перевершує очікування. Це місце, куди хочеться повернутися, аби знову насолодитися атмосферою та смачною їжею. Рекомендую всім, хто цінує якісний сервіс і гастрономічне задоволення.”
“Замовили вперше в Кам'янському (до цього в Києві). Хочу сказати, що тут смачніше. Риби достатньо, всі інгредієнти свіжі, оформлення, смак - все сподобалося. Молодці! Рекомендуємо Осама суші (що на правому березі)!”
“Щиро дякую!!!!!дуже дуже смачно!!!!реберця,картопля,салат грецький!і ще,в подарунок морозиво ! Дякую щиро! Вперше в житті заказала їжу додому! Чудово! усім рекомендую!”
“Заходжу постійно. Локація поруч із будинком, тож був радий побачити, що поруч є Піца Дей. Милий персонал, швидке обслуговування, смачне Пепсі (не знаю, наскільки це важливий пункт для піцерії, але все одно одмічу). Загалом раджу.”
“Дякуємо. Замовляли сет. Суші дуже смачні й великий вибір асортименту: суші, бургери, піца, сети й багато іншого сушиного. Довга доставка 1,5 години, але готові почекати”
“Дуже смачно! Доставка швидко, всім рекомендую.”
“Дякую ,завжди смачно)) бистро )) треба тільки лавочку поряд ахах щоб комфортно чекати”
“Часто замовляю тут піцу, завжди смачно, приємний персонал”
“Готель знаходиться недалеко від залізничного вокзалу, але ніяких незручностей від цього не відчули. Дуже привітний персонал.Номери обладнані всім необхідним. Зручні сучасні меблі. Безкоштовне паркування на території. Адекватні ціни.”
“Дуже файне містечко, смачні піци на вибір. Працівникі ввічливі, допомагають з вибором і завжди усміхнені))) Дуже раджу спробувати )))) Моя улюблена піца "М'ясна" на вершковому соусі з додатком сира та м'яса .”
“Найкраще місце для відпочинку в межах Дніпра. А тепер по порядку: на території та в будиночку, який ми знімали, повна чистота. Чиста білизна, ванна, ліжко, кухня, холодильник. У будиночку крім ліжка і кухні є камін і в ньому вже були дрова (!). Розтопити камін ввечері і дивитися на вогонь, слухати тріск полін в спальні - хіба це не диво? Поруч з будиночком варто мангал, два крісла і столик, так що якщо у вас є бажання, то можна готувати прямо біля будиночка. З приводу зовнішнього вигляду і самої території: це просто чудово. Все зроблено зі смаком, нехай десь і не найновіше, але все дуже акуратно, дуже чисто. І, що було найважливішим і найціннішим для мене, так це тиша. Ні, не так. ТИШИНА. Ніяких криків, ніякої гучної і набридливої музики, тільки спів птахів, звуки лісу. Оскільки алкоголь заборонений, то це дійсно рай, адже все оооооооочееееень спокійно. Ну і не можу не сказати про персонал: привітні, охайні, ввічливі й усміхнені. Особлива подяка адміністратору ресторану :) Ресторан смачний. М'яса в меню немає, але це абсолютно не важливо, тому що все інше не менше смачне. На сніданок пробували сирники, млинчики, деруни і ще по дрібниці - смачно. Дякую власнику за таке чудове місце, спасибі персоналу за його утримання в чистоті. Хочеться повертатися сюди постійно. Немає ніякої більше необхідності їхати куди-небудь на морі або в Карпати (особисто для мене), тому що в 50км від Дніпра є настільки прекрасне місце, що ти не хочеш їхати. І так, все зроблено зі смаком. На території парку ви не знайдете будиночки, що стоїть впритул один до одного, навпаки - все в дубах, у вас море місця для прогулянок. Це повна протилежність тому, що зазвичай бачиш на турбазах. Є тільки одне але, але воно не особливо залежить від власника готелю: це наші дороги. Поки доберешся, то згадаєш все, всіх і навіть більше. На жаль, це не траса Дніпро-Запоріжжя. Дорога повний шлак і призначена для позашляховиків. Якщо їхати через Новомосковськ, то ще терпимо.”
“Тісто 10/10 Соус 10/10 Бортики 10/10 Оцінка стосується піци «М'ясна», інші поки не їв) Таких смачних піц я не куштував навіть в Італії, у Дніпрі рівних немає точно!”