Огляд каталогу
- 190 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 190 результатів
Перегляньте вечірка в у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 190 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 24,745 відгуків та оцінок.
“Офигенный бурум, очень вкусное фирменный сэндвич "cubanos", пальчики оближешь "салат теплий з телятиною" и в скоре будет меню для наших захисників ЗСУ зі. Знижкою) усім рекомендую відвідати цей заклад , ціни помірні готують вкусно)”
“Відмінні феєрверки. Весь час купуємо тут. Завжди все розкажуть, покажуть навіть відео феєрверку, що сподобався. Дуже приємна жінка, просто супер ❤️❤️❤️”
“Прийшов, віддав телефон, поремонтували, забрав. Звичайний сервіс, ні дати ні взяти”
САЛОН КРАСОТЫ АНЖЕЛИКА — салон-перукарня у місті Дніпро. Тут доступні манікюр.
“Смачна їжа, дуже сподобався цитрусовий чай. Гарна атмосфера в закладі.”
“Відмінна компанія Завжди проконсультують і допоможуть з вибором, товар на будь-яку кишеню, навіть недорогий товар хорошої якості. Перевірено чоловіком.”
“Одної ночі гуляли великою компанією на набережній дніпра враження незабутні)”
“Дуже сподобалася дівчина, на бейджику було написано: Анастасія, заступник директора... так і не наважився попросити телефон... тепер шкодую.”
“Все швидко (для мене це було дуже важливо), професійно та якісно зробили. Всім дуже рекомендую.”
“Дуже смачно, швидко, якісно. Персонал привітний. Постійно беру саме тут, коли знаходжуся поруч. Особливо зручне розташування, коло залізничного вокзалу. У дорогу саме те!!!”
“Ми постійно замовляємо суші в даному закладі, дуже зручне розташування на Сонячному, смачне поєднання ролів, досить великі порції та кожного разу свіжі інгредієнти. Моя вдячність за теплі роли в меню, при замовлені я беру одну порцію або сет на компанію. Ми завжди замовляємо по телефону, щоб не гаяти часу та не чекати.”
“Дуже любимо Ninja Bar! В них просто неймовірно смачні роли і боули! Завжди коли голодна приходжу до них за боулом і знаю, що це буде смачно, який би з боулів я би не обрала! Дуже раджу завітати і спробувати самостійно :) Для мене особисто це один з найкращих закладів суші у Кривому Розі!”
“завжди замовляли там піцу, та не пошкодували”
“Гарне місце, мінус тільки в тому що пляж росте кущами, ніхто за цим не слідкує.”
“Гарне місце для відпочинку родиною або у компанії друзів”
“Адекватні ціни,смачна їжа, достатньо приємний персонал”
“Дуже смачно! Гарні ціни. В наш час купити обід з першого, гарніра, мясного і салату за плюс-мінус 100-120 грн нереально. Порції великі, тому я зазвичай купую лише гарнір і мяско. На фото пюре за 19 грн і відбивна зі свинини за 37 грн. Це подарунок долі! Дякую кухаря за смаколики!”
“Пиво чудове, особливо медове. За тару не беруть. Картою розрахуватися можна. Спробувати можна.”
“Краще і смачніше суші і роли ніде не їла! Так тримати”
“Природа , річка , повітря , пляж”
“дуже хороше кафе інтерʼєр дуже гарний, смачна їжа!!ті офіціанти дуже хороші а ще там ми знайшли нового члена сімʼї забрали звідти кішечку , вже три роки з нами!! дуже всі любимо її!!”
“Чудовий заклад , классна атмосфера , привітливий персонал та смачніші кальяни у місті , рекомендую !”
“Одне з небагатьох місць, куди можна прийти з друзями після трудового тижня та зіграти пару партій. У залі чисто, столи завжди в хорошому стані та розкреслений для гри.”
“Часто роблю замовлення в цій піцерії, завжди все чітко та вчасно!”
“Приємний інтерьєр, краще, ніж на Глінки. Страви смачні, персонал привітний, ціни помірні. Через нестандартне планування залу офіціанти не завжди помічають нових відвідувачів, тому, зверніть увагу на дзвінок виклику на столі. В цілому, ресторан вартий уваги не тільки аборигенів Перемоги)”
“Дуже чисте і приємне місце, приємний і вічливий персонал, є все для гарного відпочинку!!!”
“Відпочивали родиною цим літом, тихо, спокійно, атмосферно. В котре впевнюсь з яким настроєм ти до людей така і відповідь. Авто залиши на стоянці без проблем, вигрузили речі і залишили авто. Сніданки нам подавали вчасно і смачно, налисники з сиром ван лав. Адміністратори привітні, йдуть на зустріч, дівчина працює на інвалідному візку, але завжди з посмішкою. З барменів Ярослав більш привітний. Територія доглянута, басейн великий, купа спортивних розваг. Номери видно, що старенькі, але більш менш доглянуті.”
“Просто шикарний ресторан) гуляла на весіллі у сестри і рік племінниці там відзначали) так сподобалося що 16.07.2021 відзначила там вже своє весілля! Все просто чудово і готовлят дуже смачно, прикрасили зал шикарно, і музика була чудова)”
“Замовили вперше в Кам'янському (до цього в Києві). Хочу сказати, що тут смачніше. Риби достатньо, всі інгредієнти свіжі, оформлення, смак - все сподобалося. Молодці! Рекомендуємо Осама суші (що на правому березі)!”