Ощадбанк
“Дякую за гарне обслуговування. Професійні та привітні співробітники у цьому відділенні.”
Знайдено 7 результатів
“Дякую за гарне обслуговування. Професійні та привітні співробітники у цьому відділенні.”
“Персонал відділення привітний, компетентний. Завжди допоможуть з вирішенням будь-яких питань. Якщо ви є клієнтом банку, то комісія при оплаті платежів через касу нижча. Багато різної нумізматичної продукції. Гарне відділення.”
“Банкомат знаходиться у холі стаціонару 4-ї лікарні”
“Все зробили чітко і якісно. Наталія Іванівна- справжній професіонал.”
“Дуже вічлеві менеджери, швидкий касир, все зробили швидко і якісно”
“Дуже привітливий та компетентний колектив.”
“Місце розташування хороше, зручно!”