У головних ролях
“Смачна їжа, приємний сервіс і хороша атмосфера загалом”
Знайдено 13 результатів
“Смачна їжа, приємний сервіс і хороша атмосфера загалом”
“Чудовий барбершоп з приємною атмосферою. Особливо рекомендую майстра Миколу - стрижуся в нього вже не перший рік. Топовий майстер з увагою до деталей, який дійсно горить своєю справою!”
“Вже 17 років три покоління нашої родини лікується в цій кліниці. Тут дуже фахові та уважні лікарі. І навіть у самих складних випадках завжди є надія. Велика дяка вам за вашу працю.”
“Найкращий центр подології Дніпра. Відмінні фахівці швидко вирішили проблему врослого нігтя і дали багато порад. Приємне місце, дуже привітна та мила адміністратор.”
«Стиль» — салон із ввічливим обслуговуванням та акуратною роботою. Працюють із фарбуванням у природні відтінки і педикюром.
“Дуже сподобалось. Приємна ціна та ввічливий персонал”
“Гарна, чиста, комфортно і ціна відповідна( не дорого). Були родиною, нам дуже сподобалося!”