Огляд каталогу
- 45 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 45 результатів
Перегляньте відео у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 45 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 7,741 відгуків та оцінок.
“Мені сподобалося, але, на жаль, я був тут лише три рази. Дуже сподобалися зйомки короткометражок. Хотів би ходити до кіношколи, але, на жаль, не буде часу. Бажаю вам гарного розвитку та побільше зйомок фільмів та короткометражок. !!Буду сумувати за вами Контрабасики!!”
“Чудовий магазин! Якийсь час тому вийшов з ладу мій підсилювач. Я одразу звернувся до мережевих магазинів. З подивом я виявив, що такої апаратури в цих магазинах немає. У мережі я знайшов контакти магазину Саунд Хай Фай. Зателефонував власнику магазину. Сергій уважно вислухав, що мені треба і запросив до магазину. Я приїхав в один із вихідних днів. Сергій провів мене до спеціально обладнаної кімнати для прослуховування апаратури. Вперше у житті я бачив апаратуру такого мега крутого рівня. Незважаючи на те, що я спочатку був налаштований на бюджетний сегмент, господар магазину виключно з доброзичливого підходу до клієнтів включив супер крутий підсилювач лампи, вертушку і дуже гідну акустику. На зручному диванчику в потоці дивовижного джазу я зрозумів, що ще ніколи у своєму житті не слухав музику по-справжньому. Потім ми почали слухати безпосередньо апарати, за якими я приїхав, це був справжній американський підсилювач та француз. Обидва гарні. Зараз треба визначитись який із них. А може забрати обидва:)? Загалом магазин відмінний, господар знавець своєї справи. Респект та пошана! Всім аудіофілам рекомендую.”
“Дуже позитивна компанія, яка замовила оцифрування кіно-плівки, впоралися оперативно, а головне якісно. За строками пообіцяли 3-4 дні, видали за 2 дні. А ще вони мають великий асортимент товарів, що аж очі розбігаються) за прийнятними цінами. Тож із порожніми руками піти не змогла. Рекомендую всім!”
“Оперативно,швидко,доступно,з повагою до відвідувачів.”
“Гарний магазин. Рекомендую! Адекватні продавці Купували там холодильник. Він мав виробничий шлюб. Без проблем замінили товар на ідентичний.”
“Неймовірна студія! Син ходить із задоволенням!”
“Мені сподобалося, але, на жаль, я був тут лише три рази. Дуже сподобалися зйомки короткометражок. Хотів би ходити до кіношколи, але, на жаль, не буде часу. Бажаю вам гарного розвитку та побільше зйомок фільмів та короткометражок. !!Буду сумувати за вами Контрабасики!!”
“Відмінний магазин для підбору акустики для ваших потреб. Підказали мені дуже нестандартне рішення, до якого сам би в житті не дійшов. Update: купив запропоноване рішення та залишився дуже задоволений. І ціна виявилася найкращою на ринку.”
“Офигенный бурум, очень вкусное фирменный сэндвич "cubanos", пальчики оближешь "салат теплий з телятиною" и в скоре будет меню для наших захисників ЗСУ зі. Знижкою) усім рекомендую відвідати цей заклад , ціни помірні готують вкусно)”
“Друк й виготовлення ксерокопій зробили швидко й якісно”
“Друзі! Я сам з Маріуполя, півтора роки у Дніпрі, стале питання друку, виготовлення документів. Був у різних фото магазинах, але зупинився на Фотостиль. Приємні люди, швидко все роблять, недорого, за час очікування дізнаюсь багато новин від ппна Костянтина. Просто приходьте у Фотостиль і все буде добре. P.S. якщо прийти сюди 10 разів, то п@тін з@охне, це стовідсотково, Залужний сказав, він теж заходив, та ми поспілкувались...”
“Хороше обслуговування. Єдиний мінус: російська мова персоналу, але це не страшно, оскільки працівник одразу перейшов на українську коли почув моє "що?"). Ходила з хлопцем на фільм Гая Річі "Гнів людський". Рекомендую і фільм і кінотеатр)”
“Відвідав відділення Lifecell, де мені допомогли з заміною тарифного плану і доступно проконсультували. Все сподобалося, рекомендую.”
“Якісно, оперативно додати більше нічого!”
“Відмінне світло. Красиві декорації”
“Велике дякую за піцу, Вашу працю ми гідно оцінили!”
“Тут пройшла половина мого дитинства, дуже теплі та приємні спогади”
“Серйозно, це не автосалон, а маленьке королівство для тих, хто любить машини. Вирішив заїхати «просто подивитися», а за кілька годин уже тримав у руках ключі від свого нового звіра! Менеджери — профі, жодних довгих та стомлюючих оповідань. Все чітко, чесно, і з гумором, що особливо тішить. Я людина вибаглива, але навіть причепитися нема до чого — всі машини у відмінному стані, як на картинці. У салоні чистота, затишок і чай з кавою наливають без питань. А атмосфера – взагалі окремий кайф, почував себе як удома. Коли дійшло до покупки, хлопці допомогли розібратися з документами та навіть підказали, як заощадити на страховці. Ніякого нав'язування, все чітко та прозоро. Тепер насолоджуюся поїздками своєю новенькою ластівкою, і не можу дочекатися, коли знову заїду до них у гості. Всім рекомендую!”
“У цьому готелі я жила два дні Номер чистий, у нас був телевізор, холодильник, душ, туалет, гаряча вода цілодобово, шафа, стіл, чайник, є коморка для багажу в коридорі. Кімната зачиняється на ключ. У коридорі трохи стрімко, вид із вікна клас. Але галасливо. Загалом, мені сподобалося, є безкоштовний вай фай.”
“Швидко та якісно обробили фото на закордонний паспорт дитині. Дякую велике.”