Огляд каталогу
- 569 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 569 результатів
Перегляньте кав'ярня у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 569 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 86,253 відгуків та оцінок.
“Мені подобається. Там – смачно, недорого, комфортно, тепло, затишно. Якщо треба пообідати, у простій атмосфері чи просто хочеться трошки посидіти, відпочити, те саме.”
“Чудове місце, чудова їжа, чудовий персонал.”
“Дуже смачне кави, рекомендую американо”
“Відмінна кав'ярня, смачна кава. Є перекушування як печінки і дрібнички, так і бургери. Дуже затишно. Наразі кав'ярня розширилася і у них з'явився туалет. Мені здається це єдина кав'ярня, у якої він є.”
“Гарна кава та великий вибір смаколиків. Привітні баристи, хороший сервіс.”
“Тихо, затишно) Ненав'язливе, ввічливе обслуговування!”
“Дуже рятує, особливо вранці. Немає величезної черги, кава ароматна і ніжна.”
“Довговічна сітка, на сонці не вигорає”
“Атмосферне містечко, де можна почекати трамвайчик і насолодитися своєю ранковою кавою ☕️”
“Завжди свіжа та пахуча випічка та привітні дівчинки:))”
“Класне кафе. Хороша їжа на всі смаки. Швидке обслуговування. Приємний і ввічливий персонал !!! ❤️”
“Ну дуууже затишне місце, милий інтер'єр, приємні ціни, якісний сервіс. Були проїздом в місті і просто вирішили зайти в перший ліпший заклад поснідати, а вийшли під неймовірним враженням. Рол з куркою за 120 грн це просто щось неймовірне, смачний, соковитий, ситний. Кава теж супер, з пропорціями все чітко зроблено. Дівчина, яка є і касир, і офіціант, і кухар, дуже ввічлива, привітна, приємна, на всі питання відповіла, кондиціонер за моїм проханням вимкнула. Якщо ще раз будемо у Новомосковську (Новосамарську?), 100% ще раз прийдемо, заклад рекомендую.”
“Затишне містечко, чисто. Смачно. Ціни прийнятні. Рекомендую!”
“Відмінна кава. Є хотдоги, чай, какао, на території скверу ще розташовано кілька фургончиків цієї мережі”
“Відмінна кава та смаколики, рекомендую!”
“Чудова кава, і дуже смачні десерти!”
“Чудова кухня, приємний персонал)”
“Дуже сподобався хлібчик бездрожжевий Берлінський. Увечері після 18.00 знижки та частування!!!”
“Смачна кава, приємна атмосфера та бездоганний персонал. Дуже рекомендую!”
“Гарна кав'ярня, все чисто і красиво. Столи вкриті білими ажурними скатертинами. Офіціанти дуже чемні. Сподобався десерт з желейним прошарком, вартість 60 грн. Кав'ярня знаходиться біля ковзанки, тож можно насолоджуватись улюбленою кавою і спостерігати, як катаються люди. Nice cafe. Everything is clean and beauty. Tables are covered with white lace tablecloths. Waiters are courteous. I like dessert with jelly inside, cost is 2,5$. Cafe is located next to the skating rink. You can enjoy your favorite coffee and look on people ice skating.”
“Смачну каву, гарне обслуговування, дуже смачна піца !!!”
“Чудово, уважне ставлення до прохання клієнта, а це нині рідкість, дякую”
“Відмінне місце для перекушування та заправки”
“Затишне місце, смачна кава та дуже привітна дівчинка бариста”
“О, це мій улюблений маназин. Дуже раджу. Смачники - бомба. Йогурт, сир, випічка, сухий солодкий гарбуз і кабачок вибух мозку. Пироженка Мрія з голубкою мммм”
“Я в захваті від закладу Або Кава! Дякую Лілі за обслуговування, завжди дуже душевно та смачно. Найсмачніша кава та круасани тільки в Або Кава. Хочеться повертатися до закладу ще й ще.”
“Дуже милий і приємний заклад.Атмосфера відпочинку.Приємне обслуговування,вічливий персонал.Раджу сходити.”
“Хороше обслуговування. Є термінал та найголовніше низька ціна на автогаз.”
“Відмінний еспресо, як їду повз обов'язково зупиняюся випити чашку смачного еспресо.”
“На рецепшин майстри своєї справи. Спеціалісти доброзичліві.”