Огляд каталогу
- 40 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 40 результатів
Перегляньте кафе з wi у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 40 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 8,994 відгуків та оцінок.
“Як побуваю у Дніпрі. Так і хочеться залишити відгук про подібні місця.”
“Одна з найкращих кав'ярень в системі ФРАНСУА.ЮА”
“Мені подобається. Там – смачно, недорого, комфортно, тепло, затишно. Якщо треба пообідати, у простій атмосфері чи просто хочеться трошки посидіти, відпочити, те саме.”
“Дуже смачно готують. І приємні ціни.”
“Смачні напої, особливо заходить чай з льодом. Персонал ввічливий. Атмосфера в закладі спокійна та приємна.”
“Дуже непреглядна ззовні кав'ярня. Декілька років дивився на неї з іншої сторони дороги. І ось нарешті спробував флет вайт. Неочікуванно круто. Як у центрі міста. А ціни меньші, хоча й не можно сказати, що прям низькі. Але однозначно рекомендую.”
“Прикольна кав'ярня з стільцями - качелями. Ще є стійка біля вікна, можна сидіти, пити каву та спостерігати за світом) Кава смачна, обслуговування на висоті. Десерти гарні. Приємний заклад.”
“З цими відключеннями світла це єдине місце куди я можу прийти, отримати релакс від атмосфери та смачної кави. Персонал просто неймовірні люди, які навіть через відключення світла працюють там до самого кінця. Великі молодці”
“Смачний капучіно, також готують альтернативу. Дууже смачні десерти в баночках, тару з яких які також приймають назад та повертають 2 грн за баночку. Дуже крута еко ініціатива! Молодці)”
“Гарне місце, все нове в будинках, відпочинок супер.”
“Квартира класна! ✨ Чисто, затишно, все є для комфортного відпочинку. Обов'язково повернуся ще!”
“Дуже все смачно всім рекомендую спробувати”
“Гарна випічка та доступні ціни а також гарне обслуговування”
“Дуже сподобався сервіс від Ірини Миколаївни. Дуже сподобались чистота номерів. Дуже круте місцеположення.”
“Тихе, прекрасне місце для проживання.Гарні краєвиди, хай так і залишається”
“Чудовий, чистий із відмінним інтерʼєром готель із просторими номерами, зручне й тихе розташування недалеко від центру. Особлива подяка адміністратору Юлії за професійну роботу та гарну атмосферу!”
“Острів відпочинку: і смачно, і комфортно”
“Добра заправка. Висока якість палива, багато колонок. На газ - чотири колонки, що досить рідко зустрічається. Є автомийка та міні магазин. Можна перекусити та випити кави. Персонал ввічливий та приємний. АЗК сучасна, не так давно відкрита.”
“дуже хороше кафе інтерʼєр дуже гарний, смачна їжа!!ті офіціанти дуже хороші а ще там ми знайшли нового члена сімʼї забрали звідти кішечку , вже три роки з нами!! дуже всі любимо її!!”
“Просто отвал всього як смачно. Більше слів нема”
“Кухня смачна, красива подача, ввічливий персонал. Але доволі висока ціна: сніданок на двох + окрошка - 900 грн.”
“Відпочивали у Вікторії 2 тижні, номер забронювали заздалегідь, за цю ціну умови кращі і не придумаєш. В економ-номері чисто, є гвинтик Лютор, який нам не знадобився, холодильник. Постіль змінювалася раз в тиждень. Туалет загальний-завжди чистий, папір + освіжувач завжди були, душ з гарячою водою цілодобово, на кухні завжди забиралося, територія чиста, багато квітів. Я відпочивала з двома маленькими дітьми, був неприємний випадок - коли старший син порізав ногу черепашкою на пляжі, було запалення, Вікторія дала всі медикаменти в 12 ночі (НЕ бинт і йод, а дорогі запечатані мазі, промивачкі різні) поставилася більш ніж по людськи. На території є відеоспостереження, дозволяють користуватися праскою, за окрему плату можна випрати речі в пральній машині. За від'їзду подарували діткам маленькі подаруночки - що для мене поставило ще один +. Ставлення відмінне, їхати не хотілося. Дякую за привітний прийом і відмінний відпочинок.”
“Дякую працівникам за приємну атмосферу. Обслуговуванням задоволена. Рекомендую.”
“По відношенню ціна/якість - максимальна кількість балів. Необхідна інфраструктура, огорожа, чистота і тиша надають змогу зупинитися для ночівлі.”
“Квартира сподобалася. Гарний вид з вікна.”
“Затишно та недорого. Ідеально для короткочасного перебування.”
“Стояв навпроти . Взагалі гарно..”
“Затишне кафе. Дуже смачна їжа. Є не тільки кава чай капучино і багато смачненьких солодощів до цього. Але Ви можете тут і поснідати і пообідати і повечеряти смачними гарячими стравами. А також можете взяти з собою. Дуже гарно оформлена зала, є великий акваріум та дитячий куток. В залі розташован телевізор, але працює він так, що нікому не заважає. Є також безкоштовний Wi-Fi. Крім всього цього ціни не надто високі. Дівчата продавці приємні і ввічливі з повагою відносяться і до маленьких відвідувачів і до дорослих.”