Огляд каталогу
- 60 Всього бізнесів
- 2.8 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 53% З фото
Знайдено 60 результатів
Перегляньте ковбаси у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 60 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 2.8/5 на основі 2,291 відгуків та оцінок.
“У дівчаток золоті ручки. Приємна ціна та відмінна якість роботи. Всім раджу”
“Відмінний магазин для покупок ковбаси та сиру. І запропонують і дадуть скуштувати, і нагадати про інші товари.”
“Завжди тут купляю ковбаску і дуже цим задоволений. Смачна. І бонусна система мене радує. Сто відсотків рекомендую”
“Має місце бути поруч з гігантом АТБ”
“Хороша якість продуктів привітні продавці”
“Розкішний магазин. Гарне обслуговування, дуже ввічливі продавці. Продукти завжди свіжі, оскільки не встигають псуватися, там великий оборот. Починають розширювати асортименти. Завжди існують акції. Це єдиний ковбасний магазин, в якому відчувається рука маркетолога.”
“Магазин з великим вибором ковбас, сирів та іншої смачної їжі.”
“Вчора брав вашу продукцію, все супер, свіже, смачне і продавець дуже приємна дама.”
“Хороший магазин;) завжди свіжа продукція, товару оборот настільки великий що немає прострочення;)”
“Завжди свіжий товар, великий вибір ковбасних виробів! Відмінне місце розташування магазину”
“Відповідальне ставлення до споживача. Купила товар, він був зіпсований, що знайшла вже вдома. Дівчина-продавець чемно повернула гроші і зняла всю партію з прилавка при мені. Таке вперше у цьому магазині, але це продукти і зараз спека. Повернуся ще. Дякую за нормальне ставлення.”
“Зручно і швидко можна купити смачну їжу, що б перекусити! Навіть мікрохвильовка є! Ще часто акції на продукцію і ціни для нагорка просто шикарні!”
“Відмінний магазин з приємними цінами! Постійно акції і знижки - можна вигідно закуповуватися на тиждень і сильно економити! Якість продукції сподобалося, видно що люди продають те, що самі б їли і продавець завжди допоможе вибрати і можна навіть спробувати, а не як в супермаркеті - кіт в мішку ....”