Огляд каталогу
- 28 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 28 результатів
Перегляньте краща піца у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 28 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 8,551 відгуків та оцінок.
“Замовила роли в Rock&Roll і залишилась дуже задоволена. Смачні та гарно запаковані, ще у подарунок отримала Філадельфію Ред. Рекомендую!”
“Набори, які з напоями, привозять без напоїв. А саме набір з 10-ти одиниць піцци та 6 л. напоїв, привезли без них і довезли черех 45 хв, коли піцца замерзла, дякую. Це вже вдруге, не думаю, що наступного разу наважимося робити замовлення тут знову. Отримали нове замовлення з вибаченнями і компліментом, дякуємо :)”
“Дуже великий слайс! Реально відчула себе у штатах. Раджу всім брати соус. Він чудово доповнює останню емоцію)) independent slice це суперське поєднання всього! Пеперони теж круто але більше для хлопчиків;)”
“Дуже смачна піца. Ніжне тісто, багато соковитої начинки.”
“Нам з чоловіком сподобалися суші. Смачно і швидко. Гарна ціна для тих,хто без суші не уявляє свого життя”
“Дуже смачно, швидка та своєчасна доставка, якісний сервіс. Дякую за приємні враження. Успіхів та процвітання власникам та закладу”
“Відмінна піцерія , уважний персонал .”
“Дуже смачно. Особливо акційні пропозиції. Рекомендую гамбопіцу , піцу з шинкою та грибами. Чудовий лимонад.”
“Смачна піцца, давно шукав таку в своєму районі”
“Неймовірна атмосфера та смачна кухня! Страви подані зі смаком, все свіже та ароматне. Обов’язково повернуся ще раз. Рекомендую!”
“Бездоганний сервіс та найсмачніша їжа !!! Дівчата-оператори дуже привітні , допомогли в виборі, бо я в сушах не тямлю ) Сет виявився дуже смачний і не за всі гроші світу ) В офісі всі оцінили , так що тепер ми постійні клієнти !!! Курʼєр легко зорієнтувався по адресі , за це йому респект !!!”
“Приємний інтерьєр, краще, ніж на Глінки. Страви смачні, персонал привітний, ціни помірні. Через нестандартне планування залу офіціанти не завжди помічають нових відвідувачів, тому, зверніть увагу на дзвінок виклику на столі. В цілому, ресторан вартий уваги не тільки аборигенів Перемоги)”
“Дуже файне місце. Найкраща піцца в місті. Привітний персонал. А велика кількість тварин створюють дуже цікаву атмосферу.”
“Усе є, дівчата гарні, ціни адекватні, парковка велика...”
“Їжа дуже смачна і щодо ціни не дорого і найголовніше це більярд, ідеально але не без гною Тісно в залі і не особливо тихо, але терпимо”
“Якiсне обслуговування та смачна пiцца дякую”
“Добре місце дуже гарне обслуговування”
“Вчора відвідали нашу колись улюблену піцерію. Взагалі не зрозуміла, що відбулося, змінилось керівництво, чи ще щось. Замовлення чекали годину. Почали виносити їжу, але не було приборів, серветок. Офіціанти взагалі не підходили, посуд, бокали пусті не забирали. В рахунку намагались нагріти на пляшці вина, порахували дорожче. Але вишенька на торті - це обов'язкові чайові за обслуговування, якого не було зовсім!!! Просто винесли їжу і принесли рахунок. Розчарування”
“У ціні конкурентів немає. Оооооочень смачна.”
“Завжди беру піцу на Тополі саме тут. Ціна адекватна, завжди смачно! Асортимент непоганий також.”
“Це було чудово!! Шикарний Хумус, класне обслуговування, смачна їжа. Порції дуже великі, однієї можна наїстися. Дуже дешево: учотирьох поїли на 650 грн, і що не доїли, забрали із собою. Туалет міг би бути чистішим, але в цілому все дуже гідно.”
“Замовляла перший раз, загалом роли сподобалися, розтрусилася червона ікра на філадельфії, але загалом - ок”
“Завжди тут їдять, все дуже смачно, готують дуже смачну каву, дівчина на касі дуже приємна, знає свою роботу, рекомендую.”
“Вже не перший місяц беремо донери тут, і бургери. Найсмачніший, як на мене, козацький) завжди його беру. Інші донери - звичайні нормальні, а козацький прям у сердечку (дуже смачне поєднання курочки в панірі та бекону). Лаваш, або як вже тут у коментарях дізналася, мексиканська тортілья , дуже смачний, та хрусткий. Коротше, все смачно, обслуговування добре, ніколи не було проблем з животом після їжі тут ) рекомендую :)”