Огляд каталогу
- 124 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 124 результатів
Перегляньте краєвид у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 124 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 34,564 відгуків та оцінок.
““Куля бажань” стала невідʼємною частиною міста Та родзинкою в прогулянці по набережній Багато хто приходить сюди, щоб сфотографуватися, насолодитися видом на Дніпро. Особливо гарно коли сідає сонце.”
“Купував ялинку , їхати потрібно зранку, бо все розбирають. За 150 грн , найкраща ялинка, яку можливо було купити в Дніпрі.”
“Були 28-29 серпня. Чудове місце. Ціна / якість ок, гаряча вода, санвузол в номері, чисто і тихо, зручні матраци. Повітря чисте. Світлані спасибі за гостинність)) Їхали з велосипедами, по лісі вздовж Орелі відмінна проїжджає дорога. Дуже багато місць де стоять наметами. Але при цьому ліс чистий, люди за собою прибирають і не шумлять, це приємно. Дуже гарне місце! Щуки не полохливі, фотографуються під водою)”
“Шикарне місце. Недалеко за містом, ходить транспорт з площі Островського. Відпочивали з палатками. Чистий пісок, тепла вода, сосновий ліс. Єдиний мінус - далеченько до магазину.”
“Гарне місце, мінус тільки в тому що пляж росте кущами, ніхто за цим не слідкує.”
“Приємно бути біля фонтану : від нього віє приємною свіжістю, і краплини води вітер несе на обличчя, освіжаючи в спеку.”
“Організовувала приїзд артистів у цей готель — і хочу щиро подякувати всій команді! Неймовірно уважний, відкритий та турботливий персонал, який завжди готовий допомогти та вирішити будь-які питання. Окреме дякую за комфортні, чисті та доглянуті номери — все було на високому рівні. А від імені артистів — особливий привіт і вдячність ресторану: дуже смачна кухня, усе свіже, з любов’ю приготоване. Щиро рекомендуємо і обовʼязково повернемося ще!”
“Все супер,сервіс,спілкування,взаємопорозуміння,близькість до паркінгу,як до сховища і це 1 тиждень проживання.Хто Дніпрі на 1 або декілька днів дуже рекомендую.”
“04.05. було весілля у цьому ресторані. Все пройшло просто на вищому рівні! Персонал чемний та досвідчений! З усіма приємно спілкуватися та всі питання вирішуються дуже швидко. Адмістратор Ірина мужньо витримала всі наші забаганки та бажання. Рекомендую всім цей заклад в будь-який день та на важливу подію. Залишитесь на 1000% задоволені!”
“Приємне тихе місце, забагато пилу це мінус.”
“Наткнувся випадково. Всесдуже сподобалось) Ціни невисокі, їжа смачна, персонал привітний) І найголовніше, заклад в місті. Подібного роду кафе очікуєш зустріти на трасі, а не у центрі міста. Але тут значно атмосферніше ніж у придорожних) Добре що у Дніпрі є така мережа, і хотілося б щоб такого роду заклади були у кожному великому місті. Бо шаурма, піца, бургери, роли, і таке інше - це звісно добре, але інколи хочеться просто нормальної людської їжі. І тут вона є)”
“Проводимо в Енергетиці спартакіади протягом 10 років! Хороше футбольне поле, чудове свіже повітря, тихо, спокійно, територія доглянута та чиста. Поряд із будиночками є альтанки, мангали. Для відпочинку – всі умови!”
“Відпочивали на прикінці травня дуже сподобалось!!!Ввічливий персонал,чистота,комфорт!Головною метою для відпочинку була тиша,свіже повітря ,можливість насолодитися риболовлею.Все це є!!!Ціна дуже демократична,і на любий гаманець.Хотіли приїхати на початку вересня,але номер адміністратора не відповідав.Можливо він змінився.Сумно,дуже очікували,але ніхто не перездвонив.”
“Дуже приємне місце, природа, басейни. Чиста територія, проводили ретрит для групи, всі ідеально. Особлива подяка поварам, їжа неперевершена!”
“Шановні відвідувачі "Малібу". В даний момент в'їзд на територію парку відпочинку утруднений у зв'язку з проведенням дорожніх робіт! Все рух транспорту здійснюється по одній смузі, спуск з якої в нашу сторону організований тільки в двох місцях: 1. Проти в'їзду в парк відпочинку "Новоселиця". 2. Перд самарським мостом. Будьте уважні”
“Все сподобалось, особливо приємно, що теплий басейн. Приємно, що слідкують за порядком на території. Коли одна особа почала купати свою тварину в басейні, підійшли і попередили. Персонал ввічливий, всі наші прохання задовольнили. З мінусів, якщо береш номер на добу, то перебування на 2 день до 11 і потім користування басейном за плату денного відвідування. Якби не плата, то залишитись і пообідали в ресторані, а так поїхали, бо платно залишатись не схотіли.”
“Неймовірно затишна локація! Простір!!! Природня краса! Завжди якісний сервіс! Релакс!!! І все це неподалік від міста.”
“Від готелю залишились найприємніші відчуття. Номер охайний, колектив уважний та ввічливий. Все сподобалося. Рекомендую. Вам успіхів та процвітання!”
“Давно збиралася написати відгук про хостел "Grunge" у місті Дніпро. Хостел розташований у затишному, тихому місці самого центру міста по вулиці Виконкомівська 45/3 за 7-10 хвилин ходьби від проспекту Дмитра Яворницького та галасливого Катеринославського бульвару. За 100 метрів від хостелу розташований супермаркет АТБ. Безліч кафе та ресторанів можна зустріти дорогою. Неподалік (900 м) річка Дніпро з облаштованою набережною та масою розваг. У кроковій доступності кілька музеїв, виставок та галерей. Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького, музей українського живопису, художній музей, академічний театр Опери та Балета, Дніпровський національний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка, театр одного актора "КРІК", планетарій, культурний центр Менора та МОСТ-Сіті. За 850 м торгово-промислова палата, візовий центр. Зручна транспортна розв'язка міського електро-транспорту та маршрутних таксі. З цієї точки можна доїхати у будь-який кінець міста. Хостел маленький, складається з двох невеликих кімнат для жінок та чоловіків. У жіночій кімнаті три спальні місця. У чоловічій шість, що становить особливу цінність в умовах COVID-19. Серед тижня наповнюваність хостелу невелика, є вільні місця. Більше людей приїжджає у вихідні. Місце можна забронювати заздалегідь за телефоном. У Grunge є гарне правило: не шуміти і залишати взуття в передпокої, змінивши його на легке домашнє. Саме тому повітря тут чисте, добре налагоджена загальна вентиляція всього приміщення. Будівля хостела стара, дореволюційних часів із товстими стінами. Тому тут навіть узимку комфортна температура. Інтер'єр стилізований під "лофт", антикварні меблі 40-50 років минулого століття, правильно підібране освітлення зробило приміщення неповторним. Урожай етажерка, крісла, маленький журнальний столик та лампи-ліхтарі. На стіні висить плоский плазмовий телевізор. Також у вітальні розташований великий стіл для приготування їжі, мікрохвильова піч, холодильник, електро-чайник, мийка, необхідна кількість посуду, небагато продуктів для туриста: крупи, макарони, чай, кава, цукор (безкоштовно). У вітальні панує невимушена домашня атмосфера, де збираються друзі-однодумці. В інтер'єрі продумано все до дрібниць. Настінні записи, які залишили гості, додають свій незабутній колорит загадковості та пам'яті про минулих гостей цього приміщення. Кімнати для сну невеликі, комфортні та чисті. Ліжка двоповерхові нові з ортопедичними матрацами, спати на них приємно. Забратися на другий поверх легко і просто, за додатковою драбинкою. Висота стелі дозволяє звести й третій поверх. Біля ліжка – розетка. У комплект постільної свіжої білизни входить і рушник. Працює Wi-Fi. У кімнатах не шумно, хоч поряд дорога. Сусіди спокійні. Декілька слів про господиню: Наташа миловидна, добродушна, культурна, пунктуальна дівчина. Всю свою енергію вкладає для створення теплої та комфортної обстановки. Будь-якої хвилини вона готова відгукнуться на ваше прохання, дати пораду, порекомендувати оптимальне рішення. Її руками створено весь побут та вся гармонія цього закладу. Вона робить все, щоб гості себе почували як удома. Знає іноземні мови, любить вірші, розумна та чарівна. Завжди рада своїм старим гостям та уважна до нових. Спілкування з нею приносить багато позитиву. Працьовита і акуратна, пунктуальна і добропорядна. У мене ця людина залишила найкращі спогади.”
“Дуже сподобалося. Варто зазначити що ідеально для сімей з дітьми від 1 року, а от 16+ може вже буде не так екстримально”
“Це часом не колишній піонерський табір ім. В. Терешкової? В 1991 році тут відпочивав, гуглю карту і супутникова карта найбільше нагадує ту місцевість.”
“Супер місце, чудова простора територія з альтанкою та спорт майданчиками, є свій пляж. Для сімейного відпочинку чи дня народження саме те! Ми тут весілля святкували 5 років тому.”
“Гарна затишна база. Були взимку.”
“Дуже круте місце. Зручний під'їзд, великі номери, чистий басейн з теплою водою та підсвіткою. Чудовий варіант для відпочинку влітку.”
“Дуже добре гуляти ввечері, коли нема народу)”
“Хороша база будівельних матеріалів. Але останні 100 метрів до бази можна проїхати лише на танку. Дороги немає від слова зовсім!!”