Огляд каталогу
- 131 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 131 результатів
Перегляньте лікарі у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 131 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 12,420 відгуків та оцінок.
“Народжувала тут і всім рекомендую, я повністю задоволена відношенням, професіональним підходом персоналу, вони віддані своїй справі. Також вам дадуть відповіді, поради, заходять цікавляться як ви там чи все добре, і не відпустять поки не переконаються що з вами і вашим немовлям все добре. Доволі швидко вилікували мого недоношеного синочка. Від мене щира рекомендація і вдячність))”
“Прекрасні лікарі! Хороша клінника. Ніколи не нав'яжуть зайвого. Тільки із турботою про Вас. Прекрасна атмосфера, навіть забуваєш що в стоматології ... особливе спасибі ортодонту Олені Сергіївні за мої рівні зубки та дочки! Рекомендую!”
“Висловлюю свою щиру та безмежну вдячність зав.хірургічного відділення 9 міської лікарні, Акішеву Михайлу Олександровичу за професійність та людяність під час мого лікування .Ваша готовність детально пояснити кожен крок лікування, допомогли мені та моїй родині почуватися впевнено та спокійно в цей непростий час.Це був не просто високий професіоналізм, але й справжня підтримка. Також висловлюю подяку всьому медперсоналу Вашого відділення. Хочу окремо висловити подяку реанімаційному відділенню,Кучук Натальї та анестезіологу Полторадня Олександру Вікторовичу.Ви робите неймовірну роботу,даруючи нове життя та відновлюючи здоров’я. Бажаю Вам міцного здоров'я та подальших успіхів у Вашій благородній місії . З глибокою повагою. Гурик Олександр Платонович.”
“Вже дев'ять років хворію на цукровий діабет, погіршився зір та ноги пеком пекли.Приїхали до ендокринолога всією родиною,так вона і мене на ноги поставила ,і дружині порадила,які аналізи пройти.Потім вже приїхали ,щоб дружину подивилася.Вдячні Вам,дай Бог здоров 'я та успіхів у роботі.”
“Дуже вдячна лікарю -хірургу Криворучко Євгену Васильовичу,за проведення операції з видалення жовчного міхура. Дуже гарний лікар,завжди з вами на зв'язку) Дуже уважний.Йшла на операцію без страху)”
“Велика подяка вашому спеціалісту Ірині Сергіївні Мороз і всьому персоналу що обстежували і лікували і допомагали Ви незрівнянні!”
“Дуже гарне відношення до маленьких клієнтів. Гарний, файний медичний персонал.”
Ввічливий сервіс і кваліфіковані лікарі; лікування за адекватними цінами.
“Рекомендую. Персонал очень приятный и отзывчивый, все объяснили. Цены дешевле чем в других оптиках рядом. Хороший выбор и все делается довольно быстро. Остался доволен, спасибо !♥️”
“Я хочу подякувати всім медсестрам всім санітаркам за увагу, допомогу нам з чоловіком великий вам уклін за нелегку працю особливо велике дякую Анатолію Олександровичу і Едуарду Миколайовичу всьому відділенню Хірургії номер 2,Кларі,Інні,Люді,Тані,Вікі,Феді,ви великі молодці.Оксана Гриша.”
“Сьогодні звертались за допомогою через травму ока до кабінету невідкладної допомоги. Дуже дякуємо лікарям, які надавали допомогу. Ми не встигали доїхати до закриття, зателефонували, пояснили ситуацію і нас дочекались. Надали якісну допомогу та призначили подальше лікування. Щиро дякую медикам, які сьогодні на зміні. Ви найкращі”
“Є позитивний результат і це важливо.”
“Хочу висловити подяку співробітникам оптики! Відвідувала оптику на Тополі. Кваліфіковані спеціалісти, гарне обладнання. Підібрали мені дійсно комфортні окуляри та контактні лінзи. Рекомендуватиму знайомим відвідати саме вашу оптику. Дякую!”
“Пару місяців тому на ринку ж/м Ігрень моїй мамі (76 років) стало погано через низький тиск, люди допомогли її привести трохи до тями, оскільки втратила свідомість. Мамі не байдужі люди викликали швидку на 103, яка приїхала з 21 поліклініки Ігрені (швидкою був молодий хлопець медик, професіонал, він зробив у машині і крапельницю, і на цукор, і кардіограму, за що йому величезна подяка - бережіть його!!!). Він порекомендував відвезти маму до 12-ї лікарні Придніпровська, куди ми і поїхали за порадою лікаря про що і не пошкодували, дочекалися поки їй не стане добре і поїхали додому.”
“Сьогодні відвідала Центр й зробила КТ. Дуже дякую співробітникам за уважний та професійний прийом. Все чітко, без натовпу та довгих очікувань, чітко по записанному часу та з дотриманням усіх протиепідемічних заходів! Все зручно розташовано, на всі питання вичерпна відповідь! Буду користуватися послугами Центру й надалі!”
“Дуже добре, що на житловому масиві є така лабораторія. Прекрасне обслуговування,коректне ставлення та вичерпна інформація на всі відповіді,”
“Дякую лікарю, Миколі Федоровичу за допомогу та чудову роботу, мої зуби здорові”
“Привітні дівчинки .Бистро оформляють .Хочется знову і знову йти до вас .Ціни стандартні (недорого) Красиво і чисто .Спрашівают, як переносите кров (а це важливо) .Поки набирали три пробірки, ми розговорилися, і не помітила як швидко набрали. Спасибі большое.Всем рекомендую Інвітро, на жм Західний”
“Ішов до цієї клініки за рекомендацією сестри, їй лікування допомогло. Набридло займатися самолікуванням, є складнощі з шиєю. Записався на прийом до доктора Король, зробили УЗД, прописали крапельниці на 5 днів, направили на додаткові дослідження до лікарні Мечникова та клініки сімейної медицини у речпорті. Після проходження всіх досліджень, пройшов повторний прийом, призначили уколи та таблетки. Поступово ліки допомагають. Ціни на прийом трохи вищі, ніж в аналогічних закладах, ціни на ліки теж можна знайти в інтернеті дешевше, але сумнівної якості і з доставкою новою поштою, краще не ризикувати. На все про все лікування та обстеження пішло близько 400 уе. Сподіваюся, що результат буде. Головне не запускати та робити вправи для хребта та шиї. Відсутність терміналу взагалі не напружує (не всі хочуть світити свої доходи в цій країні). Ставлення персоналу сподобалося, не те що у державних лікарнях. Хоча кожному своє. Те, що по телевізору показують російські канали, не проблема. Українці вже закодовані, на українських каналах тільки рекламу показують, зрідка переривають її фільмами та передачами. Дякую вам доктор за допомогу. Іноді болить голова, але не так, як до звернення.”
“Лишився дуже задоволненим ,був у Уролога, все пройшло швидко,якісно, рекомендую...дуже ввічливий персонал!!!”
“Були на прийомі, пройшли обстеження. Дуже зручно, що все можна пройти відразу і нікуди не потрібно їхати.”
“Врятували життя з діагнозом синдрома Гієна-Баре, тяжка форма. У відділенні реабілітації, після реанімації та відділення неврології, надалі проходила лікування. Сучасний, компетентний підхід, люб'язний та ввічливий персонал, потужне керівництво, комфортні умови перебування, інноваційне обладнання- надали шлях до соціалізації у найкоротші терміни. З вірою у краще, щиро вдячна лікарям! Бережи вас Господь!”
“Дуже хороші фахівці, особливо Світлана Іванівна. Допомогла всім нашим собакам, моїм котам стерилізацію і кощка подружжя. Велике дякую”
“Щиро дякуємо Сліпченко Ірині Валеріївні за турботу та високий професіоналізм! Лікар дуже уважно поставився до скарг, швидко знайшов підхід до дитини, все пояснив зрозуміло й спокійно. Атмосфера на прийомі була доброзичлива, без страху і сліз. Видно, що лікар має великий досвід роботи з дітьми та дійсно переживає за здоров’я кожного маленького пацієнта. Дуже раді, що звернулися саме до нього!”
“Раніше дуже часто купувала препарат у цій аптеці, завжди все влаштовувало. Дуже зручно, що можна переглянути наявність на сайті та забронювати, щоб не купили, а потім забрати на місці. Ніколи не бачила там якихось жахливих черг, і фармацевти завжди приємні) Мені тільки завжди не подобалося, що в аптеці цілий рік страшенно жарко, просто лазня, особливо влітку”
“Щиро вдячний медичному персоналу, вакцинацію пройшов і отримав свідотство про щеплення .Приємно відчувати доброзичливість, увагу та професіоналізм сімейного лікаря Покаленко І.О., реєстратури закладу, та медичного персоналу що викунують щеплення.Бережи Боже всіх, низкий уклін, та найкращі побажання!”
“Дуже кваліфіковані спеціалісти ☝️ Особисто у мене, не виникло питань зі здачею крові і єкг”