Огляд каталогу
- 372 Всього бізнесів
- 3.1 Середній рейтинг
- 79% З відгуками
- 67% З фото
Знайдено 372 результатів
Перегляньте лікар у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 372 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.1/5 на основі 19,802 відгуків та оцінок.
“Дуже задоволений візитом — уважний лікар Ольга Клопот, все професійно та комфортно.”
“В этой Фабрике красоты я уже больше 3 лет, каждые 2 недели. Здесь отличный маникюр, педикюр и коррекция бровей! Качество и комфорт в одном, все это благодаря мастеру Ксюше! Она знает, чего хочет клиент и чувствует его настроение, когда нужно спокойнее, а когда эмоциональнее, красота и здоровье ваших рук и ног - всегда в надежных руках! За это все Спасибо, и я - преданный клиент)”
“Дуже дякую лікарю Шумейко Дмитру за лікування.Дуже уважний,акуратний та лікар з "великої літери".Поставили мені коронку та заміна пломби.Все чудово.Дівчата адміністратори приємні та уважні.”
“Хочу висловити слова подяки лікарю Курбатову В.О. - це справжній експерт у своїй галузі, його рекомендації допомогли моєму чоловіку покращити життя.”
“Суперовий лікар.Усім пацієнтам своїм рекомендую з такими важкими діагнозами.Ви супер.Дякую.”
“Дуже вдячні Чорненькому Антону Вадимовичу та Єршову Дмитру Валерійович за їх працю! Вони талановиті професіонали! За 6 років жоден з лікарів, з різних міст, не зміг виявити причину хвороби дитини. А вони мало того що виявили першопричину (на яку жоден «спеціаліст» не звернув увагу), так ще й виправили все! Окремо варто відзначити, що їх піклування не закінчується в лікарні! Протягом всього періоду відновлення вони на зв’язку і готові відповісти на всі питання, які турбують батьків!”
“Неодноразово відвідувала косметологічний кабінет «Міледі», дуже задоволена результатом проведених процедур, вони у мене були різі. Косметолог Юлія – професіонал своє справи, уважна, доброзичлива, з медичною освітою, що є не менш важливим моментом для мене. Дякую, за її працю та турботу! Всім рекомендую!”
“Не раз відвідувала лікаря гінеколога Лесняк Анастасію. Дуже уважна і ввічлива, професіонал своєї справи. Рекомендую!”
“До Олександра Дмитровича водимо сина від народження. Професіонал високого рівня, дуже добрий до дітей, усім рекомендую!”
“Приводили дитину, хороший персонал, все сподобалося”
“Дуже дякую за швидке та безболісне лікування зубів! Особлива подяка лікарю Ігорю та Миколаю!”
“Прийшла до центру Eurospine з періодичними болями в спині, побачила рекламу в інтернеті . Кваліфіковані лікарі і реабілітологи , до кожного клієнта підходять індивідуально, уважний приємний персонал. Після процедури витяжіння і ортогімнастики відчула полегшення і настанови, як працювати над проблемою надалі. Дякую . Буду рекомендувати Центр Eurospine знайомих і друзям.”
“Професійно організована робота клініки,починаючи з адміністрації, яка нагадає, напише заздалегідь, завжди на зв'язку,закінчуючи лікарями. Були у ортодонта на консультації, пояснили професійно, з подробицями,без нагнітання та реклами своїх послуг та послуг колег) Ще здивувало, за досить недовгий час перебування у клініці, постійно були пацієнти,приходили, виходили,для мене це показник довіри людей. Дякую.”
“Дякую лікарю Артухову Роману Володимировичу за професійний огляд, покрокову детальну консультацію і призначення курсу грамотного лікування. Особливу увагу хочу звернути на вміння спілкуватися з пацієнтом, відповідати на питання.”
“Був у VAN Clinic на електронейроміографії. Загальне враження від клініки позитивне: сучасне обладнання, привітний персонал, все організовано чітко та без зайвих затримок. Лікар детально пояснив хід обстеження та відповів на мої запитання. Сама процедура не з приємних (що є нормально для цього виду дослідження), але в цілому залишився задоволений рівнем сервісу та професійністю спеціалістів. Можу рекомендувати.”
“Клініка подобається . Персонал дуже ввічливий . Лікування швидке, професійне , безболісне. Якістю лікування задоволена . Особлива подяка Бровченко Тетяні Олександрівні. Чудовий лікар , уважна до деталей та побажань. Дякую. Буду рекомендувати своїм знайомим”
“Чудовий персонал та обслуговування”
BLADES — барбершоп у Дніпрі. Заклад працює у форматі чоловічих стрижок, оформлення бороди та класичного гоління. Подача — акуратність у деталях і зрозумілий перелік послуг.
“Майстри на всі руки. Залишилася задоволена їхньою роботою.”
“Дуже вдячна автольмологу Авраменко Світлані Борисовні за прийом. Такой консультації детальної і корисної не мала мабуть ніколи) на повторний прийом тільки до вас!”
“Проходила обстеження в VAN Clinic, у гінеколога. Все дуже фахово професійно без стресу. Чудовий, кваліфікований персонал на всіх рівнях. Якщо вихочете отримати швидку, кваліфіковану допомогу і при цьому мінімум стресу, дуже рекомендую звертатися до професіоналів в VAN Clinic.”
“Дякую медичному центру за привітність та якість обслуговування!”
“Ми були у психологині Наталії, і я хочу щиро поділитися враженнями. З перших хвилин викликає довіру .Ми прийшли з конкретною проблемою, і Наталія допомогла не лише її зрозуміти, а й побачити ситуацію глибше. Вона буквально «розкрила» мені мою дитину — пояснила, чому певні реакції з’являються, на що варто звернути увагу.За моїм проханням дала рекомендації, у якому напрямку рухатися далі, і це правда дуже допомогло розкласти все по поличках. У самому центрі дуже затишно, приємна атмосфера — почуваєшся спокійно та в безпеці. Дуже вдячна Наталії за підтримку та професійність.”
“Хочу висловити величезну подяку всьому персоналу, починаючи від санітарок, медсестричок, чергових лікарів, анестезіолог - це моя окрема вдячність.. Ви - професіона. найкращі! Рекомендую це відділення всім дівчаткам, тут ви навіть не встигнете злякатися, вам просто не дадуть, і пройде все на найвищому рівні.”
“His biggest win wasn't physical-it was psychological, thanks to cheap viagra in australia. Get more confidence for less - without compromise.”
“Мій сімейний лікар Марія Андріївна - висококваліфікований професіонал, дуже чуйна. Маю ХХН, тому потрібно бути дуже обережним з підбором препаратів з чим лікар спрвляється на відмінно. Також задоволена усім персоналом клініки”
“Хочу висловити велику подяку клініці за чудовий сервіс та особливо лікарю Назаровій О.А. за проведення УЗД по гінекології. У клініці дуже приємна атмосфера та чисто. Весь персонал ввічливий та уважний. Дослідження було проведене дуже ретельно, лікар детально все пояснював під час процедури і відповів на всі мої запитання. Я отримала вичерпну інформацію. Дуже задоволена прийомом! Рекомендую!”
“Дуже все сподобалось, робила узд, лікар професіонал!! Дуже приємна, все класно показала і розповіла!”
“Років 15 тому я дуже моргала очима, дуже боліли очі. Вболівали настільки, що я телевізор не дивилася, а слухала. І тоді мені дуже допоміг Курило Борис. Окуляри для читання та краплі та вітаміни. Він вилікував мої очі, за що йому велике спасибі. Пам'ятаю їздили з мамою, з 7 години ранку чекали в черзі. До кабінету заходили близько першої години дня. До поганого лікаря таких черг немає.”
“Приїжджала з іншого міста спеціально до хорошого фахівця-косметолога Інні. Роботи вище всяких похвал. Індивідуальний підхід і здоровий погляд на ін'єкційну косметологію.”