Огляд каталогу
- 372 Всього бізнесів
- 3.1 Середній рейтинг
- 79% З відгуками
- 67% З фото
Знайдено 372 результатів
Перегляньте лікар у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 372 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.1/5 на основі 19,802 відгуків та оцінок.
“Пару місяців тому на ринку ж/м Ігрень моїй мамі (76 років) стало погано через низький тиск, люди допомогли її привести трохи до тями, оскільки втратила свідомість. Мамі не байдужі люди викликали швидку на 103, яка приїхала з 21 поліклініки Ігрені (швидкою був молодий хлопець медик, професіонал, він зробив у машині і крапельницю, і на цукор, і кардіограму, за що йому величезна подяка - бережіть його!!!). Він порекомендував відвезти маму до 12-ї лікарні Придніпровська, куди ми і поїхали за порадою лікаря про що і не пошкодували, дочекалися поки їй не стане добре і поїхали додому.”
“Доброго всім! Нещодавно проходила лікування у відділенні хірургії органів травлення інституту гастроентерологіі. Хочу подякувати колективу за злагоджену , відчеканену роботу. Не зважаючи на холод в будівлі, медперсонал був завжди доброзичливий, ввічливий, терплячий та професійний! Чистота і порядок забезпечені кожного дня молодшим мед.персоналом!Особлива подяка за відношення до хлопців ЗСУ, швидке приймання, розташування та бажання накормити смачним обідом. Та найбільша подяка звісно, моєму лікарю Бабій Олександру Михайловичу, Професіоналу і людині з великої літери, що постійно прагне удосконалення!Провів дуже складну та довгу за часом операцію, завжди на звʼязку, відповідає на запитання в любий час дня і ночі, людяний та відповідальний! ДЯКУЮ!!! Також моя шана і хвала анастезіологу, Ущиній С.В.,яка весь час не відходила від мене на протязі семи годин (це дуже важко) та всім дівчатам , які готували та були рядом. Ви найкращі! Професійний прийом був і в консультативній поліклініці- лікар Скороход ТО. Невеликою проблемою вважаю прийом в Реєстратурі, коли б ти не приїхав в черзі, рівно година, телефон не беруть, бо просто одна людина не може все встигати, тому побажання (не тільки моє)вирішити дане питання.”
“Дитяча лікарня, в якій лікують багатьох дітей. Жаль що немає нормального ремонту, на ремонт потрібно багато грошей, а їх розікрали самі знаєте хто.”
“Дуже дружній і прекрасний персонал. Головна медсестра дуже привітна гарна жінка.”
“Лікуємо та протезуємо зуби ще з 1986 року. Зараз приїжджаємо навіть із Дніпра, але тільки до них. Молодці. Ціна-якість на найвищому рівні”
“Робив тут щеплення від ковіда. Вся процедура від внесення моїх даних до вакцинації зайняла хвилин 5 ще хвилин 5 на чергу і роздягнеться.”
“Поставили цирконеві коронки, все швидко та якісно! Уважний та привітний персонал, дуже рекомендую!))”
“Ходимо сімʼєю до сімейних лікарів та деколи здавати аналізи в цей філіал. Завжди все добре. Персонал привітний. Лікарі уважні та професійні. Медсестри гарно вміють брати кров. Ніколи не було ніяких нарікань до цього філіалу.”
“Черг немає. На прийом я зайшла вчасно. Все було швидко і по справі. Ціни досить прийнятні”
“Робила УЗД у Кошеня Максима Петровича, залишилася дуже задоволеною, дуже грамотним фахівцем! Апарат УЗД найсучасніший. Тішить, що в нашому місті можна знайти таких класних фахівців!”
“Маю великий досвід в цій поліклініці (вже з другою дитиною). Дуже задоволена! Дитина з радістю йде до нашої улюбленої "зубної феї" Грабової Катерини Сергіївни. Тут працюють справжні професіонали. Кажу це з досвіду моїх дітей. Доводилось і виривати зубчик, і лікувати. Раніше і знімок можна було зробити, і отримати консультацію ортодонта. Єдине, що засмучує - треба довго чекати, щоб потрапити до свого лікаря. Запис майже на місяць вперед. Це свідчить про довіру маленьких і дорослих пацієнтів.”
“Ходимо сімʼєю до сімейних лікарів та деколи здавати аналізи в цей філіал. Завжди все добре. Персонал привітний. Лікарі уважні та професійні. Медсестри гарно вміють брати кров. Ніколи не було ніяких нарікань до цього філіалу.”
“Чудовий лікар знає свою справу! Вже не вперше звертаюсь! Те, що інші розводили руками, зокрема професора кафедри в 16-ій клініки. Вона одразу визначила діагноз. Якщо потрібний хороший пульманолог, я раджу!”
“Працюють чудові лікарі, професіонали своєї справи! Лікар дерматолог, косметолог, стоматолог терапевт та стоматолог ортопед!”
“Дякую В'ячеславу Єпіфанцеву. Пройшла процедуру SMAS ліфтингу! Дуже ефективно!”
“Доглянута територія, наявність дитячого майданчика, чистий та затишний інтер'єр, зручні диванчики, ввічливий та уважний персонал – навіть не віриться, що все це про комунальний медичний заклад. Не порівняти з багатьма іншими у місті. Однозначно, респект керівнику та команді.”
“Хочу висловити подяку колективу клініки Пирогова, а особливо Чередниченка Євгену Івановичу, за високий професіоналізм, за делікатність у вирішенні проблеми, за чуйне та уважне ставлення до пацієнта. Після проведеної операції та перебування в палаті залишилися тільки позитивне враження !!! Велике вам спасибі.”
“Чудова клініка. Сучасне обладнання та ідеально чисті приміщення. Потрапили до кваліфікованого лікаря та вирішили проблему. Також звертались з дітьми - залишились задоволеними. Дякуємо!”
“У березні 2021 через маткової кровотечі, ще й увечері довелося терміново шукати найближчу лікарню. Приїхала що називається "з вулиці" на таксі - миттєво прийняли в 1м гінекологічному відділенні 9й міськлікарні. Без зволікань надали екстрену допомогу: першим Ангелом виявилася чергував лікар Булгакова Оксана Миколаївна. Розумна, чуйна: заспокоїлася, зрозуміла, що потрапила в надійні руки)). Другим Ангелом стала лікуючий лікар Лещева Тетяна Володимирівна. Було багато об'єктивних причин для хвилювання, але Тетяна Володимирівна призначила необхідні аналізи, обстеження, лікування - Професіонал своєї справи, з'явилася впевненість, що з загрозою переривання вагітності впораємося)). За 2 тижні разом з чудовим лікарем Коршуновим Ігорем Володимировичем таки впоралися. Дякую цих Лікарів від Бога! Наступне знайомство було з завідувачем відділенням - Червоний Сергій Іванович. Справжній Керівник: Відповідальний, Харизматичний - я здивована, як він в такому "совковому" приміщенні з м'яко кажучи "смутними" палатами примудряється тримати ідеальний порядок і доброзичливу атмосферу. І Самий Головний Талант - створив і утримує Єдину Команду Професіоналів. У цьому його величезна заслуга - на роботу завжди приїжджає в 6 ранку, обходить "володіння", дізнається у нічний медсестри все ситуації, обстановку, тримає "температуру" відділення під контролем. Причому в гінекологічному відділенні - (шок!) Кілька палат терапії і кардіології, так як терапевтичне відділення перекваліфікували в ковідное. Дуже незручно, коли всього лише 2-ма туалетними кабінками користуються і немічні літні чоловіки, які не змивають за собою унітаз, і жінки після гінекологічних операцій і з кровотечами. Тому Респект медперсоналу за Людяність, Тактовність, за їх Турботливі, Исцеляющие Руки - старша медсестра Липка Оксана Миколаївна, медсестра маніпуляційної Соколенко Ольга Олександрівна, медсестра Дмитрієва Ніна Миколаївна (моє особливе Сонечко - пощастило на її часті нічні і цілодобові чергування: неймовірний Позитивчик), медсестра Дубовик Віталіна Віталіївна. Санітарочки - пчёлочкі, які створюють чистоту і порядок: Віцентій Надія Миколаївна, Погребняк Лариса Анатоліївна, Литвинова Тетяна Іванівна, Пономаренко Наталія Сергіївна. Ніколи не думала, що буду харчуватися в лікарняній їдальні, не очікувала, що в лікарнях взагалі годують - але окреме Дякую кухарям, примудряються з примітивних продуктів зробити такі смачні страви !!! Низький уклін вам, люди в білих халатах! Не знаю, скільки ви протримається на своєму ентузіазмі - реально витримують такі умови роботи та оплати тільки люди виключно з Любові до свого Благородному Делу!”
“Моргачова Анна кваліфікований лікар, допомогла мені виявити причину зниження слуху та надала рекомендації. Пізніше привела свою маму, провели обстеження, аудіограму, надали рекомендації. Однозначно рекомендую!!!!!”
“Дякуємо лікарю за проведене лікування! Професіонал своєї справи! Рекомендую!”
“Хочу подякувати Наталії Анатоліївні!!! Вона врятувала мене від операції! Хоча всі лікарі як один говорили що без цього не обійтися!!! Подарувала чудове життя без болю та стресу. Прекрасний професіонал своєї справи! Величезним бонусам є її людяність та розуміння. P.s. ніколи " не видуся" на відгуки. Все перевіряю сама.”
“Дуже сподобалась Філатова Ірина Анатоліївна - дитячий алерголог. Широко дивиться на проблему, ретельно розпитує що по ЖКТ. Я дуже задоволена, що ми до неї потрапили!”
“Дуже гарна клініка, в новому комплексі, сучасне обладнання, лікувала зуби у Олексія та Олександра, залишись задоволена, дуже акуратно та гарно все зробили. Також робила ультразвукову чистку, швидко та безболісно. Все сподобалось, що ще й брекети поставила) Дякую, вічливий персонал та індивідуальний підхід.”
“Велике спасибі всьому персоналу цієї лікарні, ми отримали абсолютно безкоштовне обстеження, реабілітацію та консультації лікарів.”
“Гарне місце, спокійно, записали, прийшов на час, родимку прибрали, у касі розрахувався. Всі чемні”