Огляд каталогу
- 192 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 99% З відгуками
- 98% З фото
Знайдено 192 результатів
Перегляньте манго у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 192 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 136,823 відгуків та оцінок.
“Найсмачніший фастфуд у місті. Багато начинки, ситно, а головне – приємні ціни. У закладі завжди чисто. Персонал працює в рукавичках та шапочках.”
“Добрий день Якісне захисне скло Приємні ціни Дякую”
“Just here to dive into discussions, share thoughts, and learn something new as I go. I enjoy learning from different perspectives and sharing my input when it's helpful. Happy to hear fresh thoughts and connecting with others. Here's my website:https://automisto24.com.ua/”
“Дуже смачна кухня. Прямо вразили гастрономічно). Атмосферне оформоеня залів, можно походити, поки готовлятт замовлення, та подивитись багато цікавих речей. Всі блюда смачні, свіжі та дотогож швидко подають. Я щиро вражена закладом. Якщо ви в Дніпрі то їжте тільки ТУТ!!!!”
“Офіціанти привітні, все добре, їжа відмінна. Рекомендую.”
“Смачна східна кухня, шашлик завжди сочний та смачний”
“Дуже подобається Аромат Мангал, ходимо в гості часто, подобається кухня, обслуговування. Ніна завжди зустрічається нас з посмішкою, чекати на замовлення довго не доводиться. Все дуже смачно, також замовляли на винос швидко та оперативно. Затишна ситуація як вдома. Дімі дякую за смачний шашлик.”
“Приємно, Душевно, Краса ... БЛАГОДАТЬ”
“Ніколи не був в місці схожим на це. Приємно що таке є в Кам'янському.”
“Дуже непреглядна ззовні кав'ярня. Декілька років дивився на неї з іншої сторони дороги. І ось нарешті спробував флет вайт. Неочікуванно круто. Як у центрі міста. А ціни меньші, хоча й не можно сказати, що прям низькі. Але однозначно рекомендую.”
“Завжди все дуже смачно, появились дуже круті акції, теперь перед роботою заходжу за сніданком і в подарунок беру каву за 1 гривню, після роботи заходжу и беру їжу зі знижкою 50%. Раджу всім)”
“Чудове місце для проведення усяких заходів. Хороша аудіосичтема, проектор, сцена і освітлення. Є зал для конференцій. На 2поверсі балкон зі столиками. Все максимально вишукано і зручно.”
“Святкували 25 річча нашого весілля з чоловіком, та дітьми. Було дуже смачно. Цікаве меню, великий вибір, яскрава подача блюд. Гарна офіціант, яка питала що хочуть гості та пропонувала зручні та смачні варіанти. Дуже дякуємо”
“Прекрасна атмосфера, дуже привітний персонал, який завжди допоможе з вибором їжі та чудового вина. Моя щира рекомендація! Відвідайте цей заклад, будете дуже приємно вражені! Дякую вам! ❤️❤️❤️”
“Смачна їжа. Приємне обслуговування. Рекомендую завітати та самим переконатися. Тут працюють дуже порядні та приємні люди. Наша дитина загубила золотий браслет десь на диванчику. Дівчата нам передзвонили і радо віддали його. (Так, у адміністратора був наш телефон, бо ми бронювали столик)”
“Дуже смачна їжа, приємне обслуговування, привітний персонал. Рекомендую”
“Чудове місце! Тут завжди охайно, затишно та почуваєшся комфортно. Я обожнюю грузинську кухню. Це просто смкота. Моє найулюдленіше блюдо в цьому ресторані це житній хачапурі з телятиною та сиром, смак неймовірний, ситний та соковитий. Варто спробувати!)”
“Дуже сподобався заклад. Куштували с друзями майже все. Готують швидко і смачно)”
“Затишний куточок з чудовою атмосферою, якісними, та дуже смачними стравами. Окрошка неперевершена! Ліниві вареники смачнющі, що хоч пальчики облизуй. Можно відпочити, та охолодитися з прохолодними напоями. Дуже сподобався лимонад з ківі, та м'ятою! Дяк, дяк за мій настрій! Пишаюся вами, мої рідні дніпряни!”
“Чудовий заклад! Рекомендую! Дуже смачні страви, уважне обслуговування :Дмитро компетентно роз'яснював і рекомендував. Смачний і ситний грибний суп, его грог,ніжна телятина зі сливочним соусом та грибний пюре,та чудовий обліпиховий чай! Дякую ! Все на висоті!”
“Цілком гідний заклад. Страви в міру смачні, немаленькі, є невелика різноманітність. Недорого. Відмінний літній майданчик, серед дерев – краса! Загальні враження цілком позитивні - можна і столик заздалегідь забронювати, і їжу заздалегідь замовити, щоб потім не чекати. Звичайно, куріння на літньому майданчику треба прибрати – нікуди не годиться.”
“Дуже смачно. Ціни адекватні. А найголовніше що все дуже свіже.”
“Дуже смачна їжа, уважний персонал та обстановка у закладі сприяє постійним відвідуванням.”
“Заселили раніше без доплати — дуже приємно!”
“Не буду оригінальним, якщо скажу, що даний ресторан має лише 2 суттєвих недоліки: надмірний ажіотаж серед відвідувачів, особливо на вихідних, коли бронювати столи й альтанки слід ледь не за тиждень; а також розташування вже майже за містом. Але воно й не дивно, адже відмінна кухня, затишна та колоритна атмосфера приваблюють багатьох. І коли хочеться смачного плову, і не тільки, то готовий навіть годину їхати з іншого кінця міста. Всі страви, що довелось скуштувати за весь час, були дійсно смачними та якісно приготовані. Серед улюблених шурпа, кебаби, казани з бараниною і качкою, й звісно чебуреки. Останнього разу відкрили для себе бешбармак, то справді м'ясна насолода. Готують в міру швидко, завалів не траплялось. Подобається гарний посуд та прибори, незвичайні стакани навіть під лимонади (тархун ТОП), та прикольні рюмки під чачу. Альтанки - то особлива атмосфера в теплу погоду, хоча дуже комфортно й в критих приміщеннях, по справді ресторан як справжній ресторан та колоритна окрема зала. Гарно, що на вулиці є окремо умивальники та туалет біля дитячого майданчику. Обслуговування без зайвих рухів та загравань, уважне та тактовне, що не може не подобатись. Ще б другу локацію десь поближче до Перемоги аби розбавити хінкальну гегемонію))) та частіше куштувати смачні узбекські страви.”
“Приємні ціни і дуже смачна їжа. Ідеальне місце для швидкого обіду.”
“Гарно, смачно, але і дорого))) якщо зп вище середнього- супер місце на почастіше))”
“Атмосферне місце. Надзвичайно смачно, свіжі морепродукти. Мабуть, одне із тих закладів Дніпра, де дійсно найсмачніше меню! Великий вибір страв. По цінам - не дорожче, ніж будь-де у центрі міста”