Огляд каталогу
- 729 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 729 результатів
Перегляньте обідом у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 729 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 242,460 відгуків та оцінок.
“Після довгої перерви замовили вчора сет і піцу грибну з трюфельним соусом. Враження такі, що сьогодні з самого ранку замовили ще 2 грибні трюфельні. Дуже смачна. Сет теж сподобався - розмір, кількість риби, смак.”
“Завжди тут їдять, все дуже смачно, готують дуже смачну каву, дівчина на касі дуже приємна, знає свою роботу, рекомендую.”
“Вже не перший місяц беремо донери тут, і бургери. Найсмачніший, як на мене, козацький) завжди його беру. Інші донери - звичайні нормальні, а козацький прям у сердечку (дуже смачне поєднання курочки в панірі та бекону). Лаваш, або як вже тут у коментарях дізналася, мексиканська тортілья , дуже смачний, та хрусткий. Коротше, все смачно, обслуговування добре, ніколи не було проблем з животом після їжі тут ) рекомендую :)”
“Дуже сподобався готель! Гарний вид з вікна, привітний персонал та зручне розташування! Всім раджу!”
“Часто заходжу сюди поїсти як з сім'єю, так і з подругами і завжди залишалися всі задоволені. Замовляючи різні страви переконалася в тому що кухня тут на висоті, так само як і саме обслуговування. На окрему увагу заслуговує приємна атмосфера і чудовий інтер'єр, які на мою думку грають важливу участь в загальній оцінці закладу. Раджу кожному відвідати цей заклад і впевнена що ви не розчаруєтеся.”
“Замовляли роли Філадельфія та капучино. Дуже смачно! Дівчина на касі дуже приємна, допомогла з вибором, доброзичлива (Маргарита) АЛЕ, директора закладу КРИЛА, ставте у зміну двох людей !!! Щоб був і касир і кухар, а не 2 в 1! Це значно вплинуло б на якість та час видачі замовлень!!”
“Ввічливі та розуміючі працівники. Не дивлячись на плутанину з посилкою оперативно вирішили проблему❤️”
“Замовляла вже неодноразово. Все сподобалося, дуже смачно, великі ролі, якість та смак відмінні. Синуля оцінив))). Ще й подарункові маки – дуже приємно. Замовлятиму і далі!”
“Дуже смачна кухня. Зручне розташування в самому центрі. Приємний та ввічливий персонал. Швидке обслуговування. Помірні ціни.”
“обожнюю це місце. та їжа та персонал на найвищому рівні рекомендую”
“Відмінний асортимент, якісна робота”
“Гарне обслуговування. Помірні ціни.”
“Норм відділення, нічого і не скажеш більше. Іноді буває не оч але загалом ок”
“Нерідко сюди забігаю в перерву. Найбільше подобаються роли Філадельфія і Каліфорнія з лососем. Ввічливе та уважне обслуговування. Зробила замовлення і швидко забрала. Смачно і ніякої втрати часу. Дякую!”
“Все готують дуже смачно. Кожного разу замовляємо в Sushi Family. Сервіс на вищому рівні! Дуже швидка доставка, привітні оператори, по нашому району доставляє дуже привітний водій Сергій на ваз 2109 сірого кольору. І взагалі все постійно готовлять зі свіжих продуктів. Піца дуже соковита. Всім рекомендую саме цей заклад!”
“Замовляли суші та піцу, ціни прийнятні, персонал зустрічає з усмішок, замовлення зробили досить швидко та смачно, будемо приходити ще, рекомендую!!!”
“Дякую було дуже смачно , спробували шаурму з ананасом , це дуже смачно, таку шаурму їв вперше , і можу сказати , що прийду ще , дякую”
“Дуже смачні суші, прийнятні ціни та безкоштовна доставка. Спасибі.”
“Найкраща шаурма в місті та соус! Просто спробуйте”
“Неймовірно смачні вареники. З вишнею- мої улюблені. Коли приходимо в Караван на фудкорт, діти одразу йдуть в Вареник бар, оминаючи МакДональдз.”
“Зайшли з колегами пообідати на Сімферопольську, 17 в Офіс-кафе, т.к поруч не знайшлося, де поїсти - все дуже сподобалося: привітні дівчинки-буфетниці, дуже смачна їжа (така ж як вдома готую), затишний інтер'єр. Увечері і додому собі купила їжу на вечерю)) Тепер тільки сюди і будемо ходити!”
“Хороше співвідношення ціна-якість, домашня традиційна їжа, риба для мене занадто солона.”
“Вкотре задоволені покупками у цьому магазині. Спробували нову мінеральну воду "Девайтіс" та "Джерело Якова". Смачна вода - за доступною ціною. Рекомендуємо!”