Огляд каталогу
- 729 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 729 результатів
Перегляньте обід у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 729 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 242,460 відгуків та оцінок.
“Альона та її помічниці це три чарівні, розумні, шикарні та чуйні дівчинки. Завдяки Вам наше весілля пройшло на Ура. Організатор має все під контролем. Має шикарну уяву. Чудові ідеї. Дякую тобі за наш чудовий день. Ми справді багато в чому тобі вдячні. Цей день не був би таким легким, теплим, емоційним та бездоганним без тебе! Від початку і до кінця ми тобі повністю довірилися і не помилилися! Дуже дякую!! Гості просто завалили нас компліментами про те, як все класно організовано і продумано)))"”
“Дуже смачна піца. Особливо порадувала швидка доставка!”
“Їжа смачна,не дорого,персонал привітний.Рекомендую.”
“Якiсне обслуговування та смачна пiцца дякую”
“Зателефонував за номером телефону, шукав сто через інтернет, був проїздом у Дніпрі з іншого міста. Так сталося, що обірвало ремінь ГРМ, автомобіль Субару Імпреза. прийняли відразу, з'ясували в чому причина, запропонували ремонт голівок ( слава богу цим все обійшлося) ціни на роботу та підхід до справи приємно здивували. не так швидко як хотілося але дуже якісно був проведений ремонт. Попутно замінили всі розхідники та запчастини (відразу зробили діагностику) тепер на запчастини та ремонт тільки сюди, хлопці знають свою справу. До речі, є і розбірка по Субару, менеджери і директор нікого не скривдять і всім допоможуть. Рекомендую”
“Все було чудово, швидка доставка, смачна їжа, весь офіс нагодували, спасибі)”
“Ідеальний варіант на подарунок. Всім рекомендую”
“Брав багато чого — все виявилося смачним: пельмені, млинці, лазанья, борщ відносно швидкого приготування.”
“Виробник натуральної кави меленої та в зернах під власними ТМ "Amalfi" і ТМ "Enigma"”
“Я дуже задоволена своїм досвідом у клубі здорового способу життя. З моменту приєднання я відчула значні покращення у своєму фізичному та емоційному стані. Тренери тут - справжні професіонали, які завжди готові допомогти та підтримати. Програма тренувань різноманітна та ефективна, а атмосфера в клубі завжди позитивна та тепла. Крім того, клуб пропонує багато корисних лекцій та семінарів про здорове харчування та психологічне благополуччя. Я рекомендую цей клуб усім, хто прагне покращити своє здоров'я та якість життя.”
“Відмінний магазин з хорошими цінами та широким асортиментом продукції. Немає сенсу замовляти у Китаї. Купую тут світильники та світлодіодну стрічку різного призначення. Є також адресна RGB стрічка – просто супер. Рекомендую цей магазин. У вихідні працює точка на радіоринку.”
“Я не особливо знаюся на японській кухні, але те, що мені привезли сьогодні, було на дуже гідному рівні. Рис зварений як треба, риба пахне рибою, на смак відчувається свіжою, роли досить акуратно скручені, імбир/васабі/соєвий соус були присутні. Ну а тепер те, що мене вразило – це розмір. Роли просто величезні, однією порцією з легкістю може наїстися дорослий чоловік. Васаби справді дивний якийсь... ну та це так, причіпки з мого боку. Спс, було смачно!”
“Зручне розташування відділення.”
“Сакура працює в новому форматі! Банкети, корпоративи, караоке, дискотека, дитячі свята, бізнес-ланчі! Все смачно і за доступними цінами! Приходьте, рекомендую!”
“Смачна та корисна їжа. Мені сподобалось все! Відвідали в післяобідні години і людей не було багато, тому все отримали все швидко(при більшій завантаженості не знаю як було би). Нарікань на персонал нема.”
“Були в їдальні неодноразово (поминальний обід). Все смачно, меню велике, можна дозамовити чого хочеться. Персонал привітний, доброзичлива атмосфера. Нам усе сподобалося. Дякую.”
“Це було дуже смачно та саме краще обслуговування”
“Чудове місце, хороші люди та відмінний персонал – ось що потрібно для гарного відпочинку. Де це знайти? Запитайте ви. Я вам відповім - РК Схід саме те, що потрібно у вечір вихідного))))”
“Мені дуже сподобався цей магазин! Асортимент просто чудовий — все свіже, смачне. Особливо приємно, що працівники завжди усміхнені та ввічливі, допомагають обрати і відповідають на всі питання. Відчувається, що тут дбають про клієнтів ❤️ Обов’язково ще не раз зайду!”
“Була роки 2 назад, тоді заклад не сильно сподобався, але за останній рік-півтора зробили багато робити над помилками. Кухня стала смачна і різноманітна. Кальяни теж хороші. Персонал добре обслуговує. Особливо класно було в влітку на літній терасі”