Огляд каталогу
- 298 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 298 результатів
Перегляньте огляд у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 298 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 22,349 відгуків та оцінок.
“Маю великий досвід в цій поліклініці (вже з другою дитиною). Дуже задоволена! Дитина з радістю йде до нашої улюбленої "зубної феї" Грабової Катерини Сергіївни. Тут працюють справжні професіонали. Кажу це з досвіду моїх дітей. Доводилось і виривати зубчик, і лікувати. Раніше і знімок можна було зробити, і отримати консультацію ортодонта. Єдине, що засмучує - треба довго чекати, щоб потрапити до свого лікаря. Запис майже на місяць вперед. Це свідчить про довіру маленьких і дорослих пацієнтів.”
“Хочу подякувати за гарно виконану роботу. Вийшло навіть краще ніж я собі уявляв. Завжди тримали зв'язок для вирішення незначних моментів. Підхід до замовлень у них на висоті. Все просто супер, дякую !!!!”
“Відмінний сервіс, осудні ціни, рекомендую! виручили! спасибі їм більше!”
“Дуже сподобалося. Привітлива медсестра. Чистота. Лікарі ввічливі, уважні!. Рекомендую.”
“Дякую хлопчики, дуже допомогли.”
“Перед відвідуванням центру вивчили відгуки і були трохи збентежені, та відвідавши наживо були , сказати приємно це не сказати нічого, в захваті ! Персонал ввічливий, тактовний, ТЕРПЛЯЧИЙ, освідчені у свої справі. При мені обслуговували бабусю років 70-ти, яка доречі нічого не придбала, так їй стільки уваги та поваги приділили скільки вона не бачила за всю незалежність України , ( а я б ї вже давно випроводив з приміщення ). Доречі робили апаратне лікування дитині і нам сподобалося! Респект та щира позитивна рекомендація !”
“Все супер, вікно доставили протягом 14 днів, була ламінація с однієї сторони”
“В цій пекарні смакота не лише доступна за ціною, вона ще надає очікуване відчуття ситості.”
“У березні 2021 через маткової кровотечі, ще й увечері довелося терміново шукати найближчу лікарню. Приїхала що називається "з вулиці" на таксі - миттєво прийняли в 1м гінекологічному відділенні 9й міськлікарні. Без зволікань надали екстрену допомогу: першим Ангелом виявилася чергував лікар Булгакова Оксана Миколаївна. Розумна, чуйна: заспокоїлася, зрозуміла, що потрапила в надійні руки)). Другим Ангелом стала лікуючий лікар Лещева Тетяна Володимирівна. Було багато об'єктивних причин для хвилювання, але Тетяна Володимирівна призначила необхідні аналізи, обстеження, лікування - Професіонал своєї справи, з'явилася впевненість, що з загрозою переривання вагітності впораємося)). За 2 тижні разом з чудовим лікарем Коршуновим Ігорем Володимировичем таки впоралися. Дякую цих Лікарів від Бога! Наступне знайомство було з завідувачем відділенням - Червоний Сергій Іванович. Справжній Керівник: Відповідальний, Харизматичний - я здивована, як він в такому "совковому" приміщенні з м'яко кажучи "смутними" палатами примудряється тримати ідеальний порядок і доброзичливу атмосферу. І Самий Головний Талант - створив і утримує Єдину Команду Професіоналів. У цьому його величезна заслуга - на роботу завжди приїжджає в 6 ранку, обходить "володіння", дізнається у нічний медсестри все ситуації, обстановку, тримає "температуру" відділення під контролем. Причому в гінекологічному відділенні - (шок!) Кілька палат терапії і кардіології, так як терапевтичне відділення перекваліфікували в ковідное. Дуже незручно, коли всього лише 2-ма туалетними кабінками користуються і немічні літні чоловіки, які не змивають за собою унітаз, і жінки після гінекологічних операцій і з кровотечами. Тому Респект медперсоналу за Людяність, Тактовність, за їх Турботливі, Исцеляющие Руки - старша медсестра Липка Оксана Миколаївна, медсестра маніпуляційної Соколенко Ольга Олександрівна, медсестра Дмитрієва Ніна Миколаївна (моє особливе Сонечко - пощастило на її часті нічні і цілодобові чергування: неймовірний Позитивчик), медсестра Дубовик Віталіна Віталіївна. Санітарочки - пчёлочкі, які створюють чистоту і порядок: Віцентій Надія Миколаївна, Погребняк Лариса Анатоліївна, Литвинова Тетяна Іванівна, Пономаренко Наталія Сергіївна. Ніколи не думала, що буду харчуватися в лікарняній їдальні, не очікувала, що в лікарнях взагалі годують - але окреме Дякую кухарям, примудряються з примітивних продуктів зробити такі смачні страви !!! Низький уклін вам, люди в білих халатах! Не знаю, скільки ви протримається на своєму ентузіазмі - реально витримують такі умови роботи та оплати тільки люди виключно з Любові до свого Благородному Делу!”
“Відмінний сервіс, ввічливий персонал, рекомендую!”
“Декілька разів (в різний період, за різних причин) звертался до лікарів міського диспансера. Останній раз треба було видалити жировик на повіці (клініка зору мені в цьому випадку зовсім не допомогла, тільки взяли гроші за консультацію зору!!! хоча я казала, що мені потрібна була косметична операція, а не тест зору). Тому я вирішила звернутися до фахівців диспансеру. Не була впевнена, чи допоможуть мені чи ні. Але пані на рецепції порекомендовала звернутися до лікаря і запитати. Як результат, я потрапила до лікаря, яка мені все детально розповіла і зробила видалення за 5-7хв. Все пройшло швидко, безболісно і виглялає естетично. Дякую!”
“Велике спасибі всьому персоналу цієї лікарні, ми отримали абсолютно безкоштовне обстеження, реабілітацію та консультації лікарів.”
“Гарне місце, спокійно, записали, прийшов на час, родимку прибрали, у касі розрахувався. Всі чемні”
“Були на прийомі, пройшли обстеження. Дуже зручно, що все можна пройти відразу і нікуди не потрібно їхати.”
“Дуже приємний персонал, хороші ціни”
“А чи є їхній номер телефону в когось?”
“Користуюсь послугами вже 3 роки. Все подобається. (Відвідую саме в Каравані)”
“Врятували життя з діагнозом синдрома Гієна-Баре, тяжка форма. У відділенні реабілітації, після реанімації та відділення неврології, надалі проходила лікування. Сучасний, компетентний підхід, люб'язний та ввічливий персонал, потужне керівництво, комфортні умови перебування, інноваційне обладнання- надали шлях до соціалізації у найкоротші терміни. З вірою у краще, щиро вдячна лікарям! Бережи вас Господь!”
“Зараз у цього підприємства нова назва – MY оптика. Сьогодні забрав замовлення, окуляри для мами. Культурою обслуговування, термінами та якістю виконання замовлення я та мама залишилися задоволені. Дякуємо співробітникам за якісну роботу! Успіхів та подальшого розвитку!”
“Мені дуже подобається лікарка Марченко Ольга. Чемна з кожним пацієнтом. Вона вела мою останню вагітність третьою дитиною. Я залишилася задоволена її увагою до моєї вагітності. Видно, що лікар досвідчений і знає свою справу. Всім рекомендую йти саме до Марченка на прийом. Ви залишитеся задоволені.”
“Дуже смачні суші, прийнятні ціни та безкоштовна доставка. Спасибі.”
“Щиро дякуємо Сліпченко Ірині Валеріївні за турботу та високий професіоналізм! Лікар дуже уважно поставився до скарг, швидко знайшов підхід до дитини, все пояснив зрозуміло й спокійно. Атмосфера на прийомі була доброзичлива, без страху і сліз. Видно, що лікар має великий досвід роботи з дітьми та дійсно переживає за здоров’я кожного маленького пацієнта. Дуже раді, що звернулися саме до нього!”
“Проходила ВЛК. Враження тільки позитивні. Лікарі дуже уважні, ввічливі, я не відчула до себе негативу чи поганого ставлення. Ставлю 5 зірок.”
“Чудовий готель. Номер чистий, сучасний, зручний. Є парковка”
“Поліклініка покращується, реконструкція йде повним ходом. У реєстратурі видимі зміни, компітентніші співробітники, але ще грубуваті. Якщо хтось хоче потрапити до лікаря, потрібно записатися, навіть якщо ви з температурою та гострим болем, ось питання а біль теж можна запланувати?!? Звичайно приймуть, але тільки якщо ви будете наполегливими і в проміжках між записаними пацієнтами. Ну а якщо позитивно на все дивитися, то рекомендую лікаря отоларинолог Ползікова В.С., хороший лікар.”
“Відмінний ремонт у майстра Тимофія у 3 боксі. Швидко та не дорого.”
“У 2021 році зробили відмінний ремонт - тепер виглядає, як приватна. Є дуже добрі лікарі”
“Я сама приїхала в приймальне відділення з болями грудної клітини, бо швидку не до звешся. Мене прийняли максимально швидко. Без всяких осудів. Зібрали всіх лікарів, швидко пройшла всі рентгени , аналізи і тд. Людське відношення. Я залишилась задоволена.”