Огляд каталогу
- 317 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 317 результатів
Перегляньте пицца у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 317 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 104,544 відгуків та оцінок.
“Відмінна піца, і ще більш прекрасний сервіс, хлопець мене врятував, купивши додатково пиво! Дякую тобі мій рятівник! Було б більше зірок, поставив би ще більше! Всім рекомендую, все на найвищому рівні! Топ!!”
“Дуже смачна піца, багато начинки, смачне та тонке тісто. Привітний персонал та завжди вчасно виконані замовлення)!”
“Піца дуже смачна, одна з найкращих, що роблять на винос. Найбільше сподобалася фірмова. Єдиний мінус цих піц - хоч і нормального розміру, але дуже швидко закінчуються))”
“Гарна атмосфера,привітна дівчина нас обслуговувала і було смачно ☺️”
“Хороше місце для перекушування. Можна купити слайс, досить великий та ситний. Єдине, що цей шматок підігрівають, оскільки велика піца випікалася набагато раніше... і він відповідно не такий соковитий, як свіжоспечений. Але загалом на смак було досить гідно) Прикольний інтер'єр, на вулиці довга лавка, зручно та стильно))”
“Вперше спробували з друзями, всім зайшло! Особливо сподобалась Окінава, риби не пошкодували. Будемо замовляти ще.”
“Замовила роли в Rock&Roll і залишилась дуже задоволена. Смачні та гарно запаковані, ще у подарунок отримала Філадельфію Ред. Рекомендую!”
“Зручні місця для сидіння. Провів тут більше часу, ніж планував.”
“Пробували суші в різних закладах, в кумамото нам сподобалися найбільш. Дуже приємний персонал.”
Цей заклад у Царичанці спеціалізується на приготуванні крафтових ролів та піци. Головною особливістю є використання справжньої дров'яної печі для випікання, що створює атмосферу багаття і тепла. У меню також представлені млинці.
“Найкраща піца в Донецьку. Багато начинок, смачне тісто, приємні ціни. Тепер купуватиму тільки тут)”
“Замовляла суші , все сподобалось , дуже смачно , в подарунок положили торт Наполеон в банці , також смачний.”
“Just here to dive into discussions, share thoughts, and learn something new as I go. I enjoy learning from different perspectives and sharing my input when it's helpful. Happy to hear fresh thoughts and connecting with others. Here's my website:https://automisto24.com.ua/”
“Дуже смачна кухня. Прямо вразили гастрономічно). Атмосферне оформоеня залів, можно походити, поки готовлятт замовлення, та подивитись багато цікавих речей. Всі блюда смачні, свіжі та дотогож швидко подають. Я щиро вражена закладом. Якщо ви в Дніпрі то їжте тільки ТУТ!!!!”
“Цікаві акції — часто бувають знижки на другу каву або десерт.”
“Дуже смачна піца. Особливо порадувала швидка доставка!”
“Смачна піца. Швидке культурне обслуговування. Все влаштовує”
“Неймовірний заклад з професійним персоналом. Пересвідчились всією сім'єю. Дуже смачні і піца, і суші. Радимо відвідати і скуштувати страви.”
“Перший раз замовили papa-pizza. Смачно, швидко, доступні ціни. Шашлик сподобався мгкій і соковитий. Соус дуже смачний. Піцу вибрали Дюссельдорф. Тісто тонке з хрусткою скоринкою і начинки не пошкодували. Дочка сказала, будемо завжди цю піцу замовляти)”
“Гарна піцца) Смачна. У вечір п'ятниці, коли замовлень багато, зробили її за 25 хвилин, що також дуже тішить. Дякую.”
“Дуже сподобалась піца з грибами. Наступного разу замовляю знову!”
“Замовляла суші на виніс, в той день був дощ, в залі чисто, суші найсмачніші з усіх які я їла, достатньо риби, смачний рис, закручені добре, половину забрала бо їхала в Полтаву, в дорозі не розпались. Буду в місті однозначно ще завітаю❤️”
“Дуже смачно суші и піца❤️❤️❤️”
“Замовляла перший раз, загалом роли сподобалися, розтрусилася червона ікра на філадельфії, але загалом - ок”
“Супер місце. Відмінна кухня. Діти взагалі в захваті! Рекомендуємо!”
“Піца супер. Дуже смачна, ситна, бортик смакота. Обслуговування гарне. Єдиний мінус, якщо береш 2 не пов'язують. А не заважало б))) дякую”
“Замовляли суші та піцу, ціни прийнятні, персонал зустрічає з усмішок, замовлення зробили досить швидко та смачно, будемо приходити ще, рекомендую!!!”
“Приємні дівчата, смачні страви!!!!”
“У вас смачна кухня. Дякую за обслуговування. Залишилися задоволені, ще завітаємо. Кава файна, добре готують. Молодці :)”