Огляд каталогу
- 320 Всього бізнесів
- 2.8 Середній рейтинг
- 69% З відгуками
- 62% З фото
Знайдено 320 результатів
Перегляньте пунктом у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 320 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 2.8/5 на основі 21,707 відгуків та оцінок.
“Молодці. Монтаж теплої підлоги, на найвищому рівні! Все рівно, акуратно, чисто. Рекомендую”
Детейлінг центр AutoPolish у Дніпрі — це місце, куди звертаються, коли хочеться повернути авто «ефект салону» без компромісів. У Шевченківському районі майстерня зосереджена на професійному автодетейлінгу, де результат видно одразу — особливо на сонці.
Ювелірне нарощування вій із великим вибором вигинів і кольорів; у кабінеті тепло, затишно й комфортно.
“По моей версии- отличный банк! Обслуживание на высшем уровне!! Особо хотелось отметить Наталью, которая работает с юр.лицами! Высокий профессионализм, радушие, внимание к мелочам - стиль этого человека! Спасибо!”
“Найкращий фітнес зал, найкращий тренер Тетяна, чудовий колектив, рекомендую!”
“Була сьогодні в клініці Медексперт на УЗД. Дуже привітний адміністратор,приємна атмосфера. Особливу подяку хочу висловити лікарю кардіологу Фурсі Олександрі Вікторівні, після обстеження детально і чітко пояснила план лікування,з подальшим зв'язком. Дуже за це їй вдячна. Буду всім знайомим рекомендувати вашу клініку. Бажаю процвітання і вдячних пацієнтів.”
“Не первий раз купляю скло. Після дзвінка на протязі 30хв скло вже мене очікувало. Дякую що допомогаєте навіть у вихідний день.”
“Дуже дякую за посилку. Замовляла крем для обличчя та для рук зі знижкою Все вийшло дуже добре. Облуговування ++++++. Рекомендую!!!”
“Вау дуже гарне місце раджу з'їздити”
“Загалом - відмінний комплекс, починаючи від тренажерної зали, закінчуючи бійцівськими залами.”
“Чудовий барбершоп з приємною атмосферою. Особливо рекомендую майстра Миколу - стрижуся в нього вже не перший рік. Топовий майстер з увагою до деталей, який дійсно горить своєю справою!”
“Найкраще місце для придбання кліматичного обладнання будь-якої складності!”
“Замовляємо тут суші і піцу вже декілька років. Все дуже смачно і за приємними цінами. Також подобається, що в компанії завжди намагаються додавати нові позиції в меню, завдяки чому кожен знайде для себе щось смачненьке.”
“Попали на останню виставу в сезоні, нажаль! Діти в захваті, дорослі також. Це було справжнє диво!!!Були перший раз, дитина 2,9 висиділа всю виставу. Особлива подяка акторам - неймовірно щирі,талановиті, живі. В кінці вистави директор (дуже приємна людина) пригощав дітей морозивом. Дякуємо за таку атмосферу!!!Чекаємо нових вистав!!!”