Огляд каталогу
- 280 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 280 результатів
Перегляньте піцерія у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 280 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 80,398 відгуків та оцінок.
“Дуже смачно, швидка та своєчасна доставка, якісний сервіс. Дякую за приємні враження. Успіхів та процвітання власникам та закладу”
“Смачна їжа, дуже сподобався цитрусовий чай. Гарна атмосфера в закладі.”
“Були вперше у цьому закладі. Дуже сподобалось. Хочеться ще відвідали це місце.”
“Дуже смачно, гарне обслуговування, вічливе ставлення до клієнтів ❤️ Дуже рекомендую Pizza Day!”
“Гарний магазин! Свіжий товар. Питання, чому деякий товар без українського маркування, звідки він…а так все добре.”
“Відвідали заклад вперше, святкували день народження. Замовляли різні страви, і кожна сподобалася. Цікаві поєднання інгредієнтів, відкрили для себе нові смаки, були приємно цим здивовані. Обслуговування теж було на висоті, персонал приємний, врахували всі побажання. Неодмінно ще повернемося, бо і мені, і гостям хочеться спробувати і інші цікаві страви з меню.”
“смачно, дуже ситно дорого не дуже затишно тому що прямо на дорогу виходять вікна і всі дивляться на тебе але аналогів на соцмісті особливо і немає тому я рекомендую сюди сходити принаймні просто тому що дуже дуже смачно і величезна порція”
“Дуже смачна піца! Рекомендую. Також брали салати які також виявились на висоті. Дуже зручний сайт для оформлення замовлення!”
“Цього разу замовляли піццу, дуже смачна”
“Дякуємо за гарну атмосферу та гостинність Анастасії та Богдану.”
“Надзвичайно смачна пицца! Тепле, привітне місце, справжнісінький італієць готує смачні італійськи страви.”
“Чудова піцерія. Піца смачна, готують швидко. Персонал дуже ввічливий”
“Обслуживание быстрое, пицца отличная.”
“Ми з друзями довго чекали на відкриття ресторану SAVOR і вчора вперше його відвідали. Хочу сказати, що очікування того вартувало! Інтер’єр стильний, зі смаком, м’яке освітлення і дуже затишна атмосфера. Обслуговування на найвищому рівні! Офіціанти уважні, привітні, професійні. Замовила стейк з фуагра. Що можу сказати, ніжнішого та соковитішого м'яса я не куштувала. Ідеально!!! Крем-карамель на десерт підсолодила мій вечір. Щаслива, що в Дніпрі з'являються такі вишукані місця.”
“Гарна випічка та доступні ціни а також гарне обслуговування”
“просто кращий супермаркет - овер великий асортимент продуктів,просто очі розбігаються) завжди все чистенько, все свіже і якісне! дуже привітливі усміхнені продавці і касири, і дуже зручна локація”
“Зручні місця для сидіння. Провів тут більше часу, ніж планував.”
“Дуже смачно, швидко, якісно. Персонал привітний. Постійно беру саме тут, коли знаходжуся поруч. Особливо зручне розташування, коло залізничного вокзалу. У дорогу саме те!!!”
“Найсмачніша піцца фрунзенського. Дівчата найкращі.”
“Класна піцерія, смачна піца, приємний персонал. Рекомендую.”
“Найкраща піцерія в Дніпрі!!! Дівчата привітні, замовлення швидкі! Хто бажає скуштувати смачну піцу то вам треба сюди!”
“Добрий день! Дуже смачні страви, персонал ввічливий і приємний, цей ресторан відрідняється від інших атмосферою і смаком. Повернемось ще!”
“Медальйони з телятини це щось! Дуже смачно, прожарка така як треба. Брускети, курча- все смачно. Одночасно рекомендую!”
“Знаходиться у дев'ятиповерхівці на першому поверсі. Відмінні суші, напевно, одні з найкращих, що я пробував. Якщо забирати самовивіз - виходить дешевше на 20%. Поруч паркування так, що є десь поставити машину. Пробував піцу, але вона на любителя дуже багато начинки.”
“Перший раз у житті спробувала піцу "Морська перлина" скільки пробувала по Кам'янському, це перша насичена піца яку я їла! Дуже смачно готують.”
“Пробували суші в різних закладах, в кумамото нам сподобалися найбільш. Дуже приємний персонал.”
“Куштували в перше, дуже вражені об'ємом шаурми та бургера.Ще дуже смачно! Дитина в захваті від подачі та смаків.Привітні робітники закладу , та хочу подякувати за обслуговування та смачніший Латте з густою пінкою.Божаю вам процвітання та мирного неба над головою!”
“Дуже гарно, дуже чемне і обґрунтоване обслуговування. Дуже гарні продавці- Ярик та Олена. Дякую”
“Дуже смачно. Особливо акційні пропозиції. Рекомендую гамбопіцу , піцу з шинкою та грибами. Чудовий лимонад.”
“Дуже файне місце, невимушена атмосфера чудового італійського ресторану. Дуже смачна іжа та чудове обслуговування. Персонал ресторану дуже вісливий та можно сказати вгадують бажання клієнта. Ціни не маленькі, а але всі страви того варті! Також смачна кава та супер чудові десерти. Прийду ще ))))”