Fotox Studio
“Дуже сподобалося у студії Фотокс! Чисто, затишно, комфортно, світло! Насправді студія просто чарівна! А Новорічні декорації - взагалі супер, в одному залі не менше шести локацій, одна краща за іншу! І ще великий плюс - місце, не потрібно блукати провулочками або шукати потрібний поверх / офіс, знаходиться на червоній лінії проспекту, а з центру 5-7 хвилин на машині! Дякую! Нам дуже сподобалося! Рекомендую)))”