Огляд каталогу
- 401 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 401 результатів
Перегляньте скидки у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 401 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 283,636 відгуків та оцінок.
“СЕГОДНА РАЗЗІБАВ ПАКЕТ З КЕФІРОМ,ОХРАННИК ЗАСТАВИЛ СЛИЗІВАТЬ С ПОЛА,Я КАРОЧЕ ПАТОМ УКРАЛ У НИХ САЛФЕТКІ ЗА 5 ГРІВЕН І ЖВАЧКУ ОРБІТ ЗІ ВКУСАМ АПЕЛЬСІНА.”
“Завжди є свіжа випічка, гарний вибір товарів. Невеликий магазин, проте усього достатньо. Працює оплата через додаток.”
“дуже гарний магазин, є багато екзотичної їжі і новинки з'являються швидко”
“Є все що треба для нормального рівня життя в цьому районі. Продукти якісні й за адкватною ціною.”
“Гарний магазин, хороший асортимент товарів, ввічливий персонал.”
“Зподобався тим, що оновлений. Має яскравий вид на ялинки. А вам подобається така назва чи смереки? :) Багато смачної випічки. Кава експресо зовсім не смачна. Гірка чи кисла, не зрозуміло, а кришка не закривається щільно. Раджу 15 грн не витрачати, а взяти в кафе за тіж гроші, чи трошки більше. Ще не так багато місця, коли фасують товар, але це біда всіх дешевих супермаркетів, накшалт АТБ. Зподабався персонал. Касир допомогла пробити замовлення, щоб людина залишилась в черзі і не поверталась пробивати штрих-код. Раджу цей магазин.”
“Принагідно зазначу, що співвідношення ціна-якість-асортимент в мережі АТБ є найкращі. При тому доволі креативний маркетинг!”
“Гарний магазин, всього достатньо!”
“Цілком нормальний супермаркет, зручно розташований біля зупинки та Сільпо, що дозволяє планувати покупки в двох супермаркетах одразу”
“Цілком нормальне чорне АТБ. Чисто, персонал порядний, товар на полицях. Асортимент менше ніж в АТБ на Образцова чи в Ашані, але все потрібне є. Зручне розташування, якщо живете десь поряд, бо найближчий інший супермаркет за два кілометри звідси) Поруч є малі спеціалізовані магазини, де за потреби можна докупити м'ясо, піцу, полуфабрикати чи щось інше”
“Хороший магазин, є пандус для дитячих візочків і інвалідних колясок!”
“Хороший і просторий супермаркет. Товари добре впорядковані на полицях. Відмінна випічка. Хороший сервіс. Оперативна робота обслуговуючого персоналу. Дякую адміністрації супермаркету і мережі Varus вцілому за відмінну працю і обслуговування клієнтів.”
“Все добре але мало акційних товарів, ; а саме під червоними цінниками відсутні, нібито не встигли викласти це мінус.”
“Вдале розташування, чемні робітники, найкращі враження! Магазин- як знахідка! Дяка за працю!”
“Чудовий персонал. Дівчата, які працювали 4 травня, допомогли швидко знайти потрібний товар із посмішкою на обличчі та щирим бажанням допомогти. Приємно заходити в магазин із такою доброзичливою обстановкою.”
“Цікавий магазин. Є на що подивитися, є що придбати. Рекомендую.”
“Дуже вдало підібрано асортимент товару. Практично завжди є те, за чим йдеш у магазин. По неділях приємні знижки. Ввічливий персонал, дівчата намагаються бути завжди привітними і їм це вдається. Не забувають запропонувати накопичувальну картку тим покупцям, у яких її немає. Це справді зручно.”
“Нормальна продукція. Та по теперішніх часах не дорого.”
“Найкращий магазин, кращі знижки.”
“Дуже вдало підібрано асортимент товару. Практично завжди є те, за чим йдеш у магазин. По неділях приємні знижки. Ввічливий персонал, дівчата намагаються бути завжди привітними і їм це вдається. Не забувають запропонувати накопичувальну картку тим покупцям, у яких її немає. Це справді зручно.”
“компактний і зручний магазин, зазвичай і без черг”
“Гарний магазин, трапляються дуже стильні речі. Дитячий відділ з великим вибором. Часто бувають акції та знижки.”
“Продавці-консультанти чемні, зайвий раз не чіпляються не-по ділу. Асортимент величезний, залишаю свій гарний відгук.”
“Дуже класний магазин. Тільки я не розумію чи він зачинився?чи на ремонті. Власникам треба сказати людям,а то прийшла,зачинено,і нічого”
“Мережа цих магазинів мені дуже подобається. Відколи вони з'явилися в місті, на базар не ходжу. Якість речей гарна. Обслуговування також. Взяв поміряти, не сподобалося, повісив. А на базарі тобі втюхають те, що не треба. Ще й обличчя не досить зроблять, якщо ти переміряючи купу речей підеш без покупки.”
“Чудовий персонал. Дівчата, які працювали 4 травня, допомогли швидко знайти потрібний товар із посмішкою на обличчі та щирим бажанням допомогти. Приємно заходити в магазин із такою доброзичливою обстановкою.”
“Нещодавно відвідав цей магазин , хоча раніше робив покупки в масмаркеті . Був дуже приємно здивований. Магазин за останній рік змінився в кращу сторону , від зовнішнього вигляду стендів і продукції до обслуговування дівчат . Персонал привітний. Вміло провів консультацію по всій продукції , що мене цікавила. Загалом дуже приємно заходити в цей магазин”
“Поліна продавець уважно та чуйно віднеситься до покупців, дякую.”
“Нарешті! Дочекалися! Дуже раді! Ремонт пройшов досить швидко. Бачила до цього різні нові АТБ, але цей найбільше сподобався! По-перше, саме тут є продукти, які не у всіх АТБ завозять. По-друге, врахували різні зручні дрібниці. Гарної Вам роботи, вдячних покупців та розвитку!”