Огляд каталогу
- 1,212 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 1212 результатів
Перегляньте установа у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,212 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 34,626 відгуків та оцінок.
“Пройшла всі 3 курси. Конструктивний відгук. Школа, яка дійсно навчила всім необхідним технікам та навичкам Ораторської Майстерності, повністю змінила моє ставлення до публіки та публічних виступів загалом! Прекрасні тренери, які у простій та зрозумілій формі подають справді важливі знання. Що дуже важливо – здорова атмосфера, в якій не критикують, а допомагають виправити помилки. На своєму прикладі – те, як я виступала до і як після – цей виступ абсолютно різних людей. Школа Ораторської Майстерності навчила мене любити публіку і себе з нею, грамотно і доступно висловлювати свою думку під час виступів, комунікувати з публікою та отримувати задоволення від кожного виходу на сцену (хоч би яка вона була). Однозначно рекомендую!”
“Мені подобаються відгуки з 4 зірками Тобто, чуваку реально все сподобалося, але були деякі моменти, недоліки ... Завіса.”
“Перше питання, яке виникло в мене після відвідування Соборної районної Ради у місті Дніпрі (Департамент адміністративних послуг та дозвілльних процедур ДМР): - А, що так буває? 16 листопада 2023р. після поневірянь по різним державним установам (питання – давня помилка в реєстрації) , я випадково потрапила «до рук» Кобцевій Наталії Михайлівні. До речі, черги в установі не було в загалі, тільки з вулиці зайшла і одразу потрапила до кабінету (якщо не помиляюсь, то кабінет №1). Наталія Михайлівна зустріла мене з усмішкою. Я навіть почала думати, що вона мене з кимось сплутала. Я дуже вдячна Наталії Михайлівні за вирішення мого питання. Вона уважно вислухала мене, вникла в мою проблему, підняла архів та швиденько все зробила і навідь більше. Ехх, якби скрізь в державних установах так було. Я вражена!!! Дякую!”
Приватний садок «One-Seven». Усі заняття, які необхідні дитині для гармонійного розвитку входять у вартість: ранній розвиток, сенсорика, театральна діяльність, музика, танці, англійська, логопед, підг...
“Мудрик — наш улюблений садочок, справжнє місце тепла, любові й турботи. Щиро дякуємо чудовим вихователям за щоденну підтримку, натхнення та невичерпну любов до дітей. Майже чотири роки пролетіли, як один день — наша донька стільки всього навчилася, відкрила нове, зростала в атмосфері радості, творчості й щирих посмішок. Дякуємо за затишок, цікаві заняття, натхненні дні, майстер-класи та незабутні свята, які ви створювали з такою любов’ю. Ви — найкращі! Ми жодного разу не пошкодували, що обрали саме вас. Ви — це підтримка, щирість, турбота, дбайливість, професіоналізм та справжня любов. Ви стали частиною нашої родини. Дякуємо вам за все — від усього серця!”
“Чудове місце куди я б ходила з задоволенням хоч щодня! Аліна прекрасний майстер та неймовірно чудова, рятує мою спину, шию та массетери від болю та спазмів. Обов’язково раджу всім друзям, рідним це місце.”
“Добрий день,мій син Артур закінчив соробан,йому дуже подобалось навчатись у тренера Юліани Юрьєвни ,завдяки їй моя дитина навчилася гарно рахувати,логічно мислити.Наша улюблена Юліана Юрьевна завжди заохочувала дітей,зустрічала с посмішкою,підтримувала ,до всіх свят дуже готувалась,була в різних образах,креативно підходила до свят.Моя дитина завжди хотіла ходити на заняття завдяки їй.Ми дуже раді що навчались у цій школі.Будемо сумувати за нашим тренером .”
“Синові 5,5 років. Знала про ДНК у Дніпрі, всі мріяли туди потрапити. І ось він у Новомосковську - це супер! Для нашого міста це відмінний бонус, щось нове, і сучасне. Дитині цікаво, вона йде із задоволенням, заняття чекає. Дуже зручний графік є на вибір час для будь-яких вимог-як для тих хто не хоче витрачати вихідний на гуртки, так і для таких як ми - батьки, що працюють, і субота і неділя, це теж величезний плюс. Ходімо не перший місяць - дуже все подобатися, мінусів не бачили поки що не одних. Рекомендую!”
“Школа, яка дозволяє розвивати одночасно праве і ліве півкулі. Маленькі групи і максимум уваги кожній дитині. А синові ще подобатися, що можна самому зробити собі чай з печивом і саревновательни підхід з отриманням призів.”
“Давно планували записатися сина до школи Соробан і нарешті з вересня він почав тут займатися. Саме головне, що сину подобається навчання та тренер Тетяна, яка на заняттях гарно пояснює матеріал, вміло знаходить підхід до дітей та мотивує їх до навчання. Є цікавий додаток для виконання домашнього завдання.”
“Проходила курс "Майстер під ключ". Дуже сподобався викладацький склад. Ірина, Оля та Ілона завжди були готові допомогти, детально показували все на практиці. Дуже сподобалося те, що головним завданням перед собою школа ставить навчання майстрів саме на практиці, вже на 2-й день занять я отримала можливість зробити перший манікюр. Завдяки курсу я навчилася впевнено користуватися фрезером та інструментами, оволоділа кількома видами нарощування, навчилася робити ідеальне покриття під кутикулу та формувати ідеальну архітектуру нігтикам. Мені пощастило, окрім 12 занять курсу я отримала подарунок у вигляді 5 безкоштовних додаткових відпрацювань на моделях, на жаль скористалася тільки 1 таким днем, тому що потім захворіла на коронавірус і через важку перенесену хворобу і довгу реабілітацію вирішила далі не користуватися цим бонусом. Після курсів пройшло майже 3 місяці, я працюю вдома, потихеньку набираються постійні клієнтки, доки беру не більше 1 роботи на день. На курсах мені дали найголовніше – знання, практику та впевненість, що у мене все вийде! Однозначно раджу всім школу "Миндаль", як найкращу у Дніпрі!!!”
“Чудовий колектив! Тренера відповідально і з душею підходять до своєї справи.”
“Закінчила навчання у Даші Дуже рада знайомству. Відмінний курс. Таких кваліфікованих викладачів – одиниці. Навчальний матеріал, доступне пояснення, кількість моделей – все на найвищому рівні. Я дуже рада, що обрала саме Ваш курс! Дякую!”
“Навчаюсь в академії "ШАГ "третій місяць, усе подобається. Дуже комфортні умови та приємна атмосфера.Цікаво і легко викладають, якщо врахувати, те що прийшла з невисоким рівнем знань. Всі чуйні, один одному допомагають. Чудовий навчальний заклад. Рекомендую.”
“Купувала реле напруги. Менеджер Дмитро допоміг підібрати, все чудово роз'яснив.Дякую. Товар доставлений вчасно. Гарно працює. Достойний товар за приємною ціною.”
“Чудова організація, чудові співробітники, які дуже допомагають. Мій чоловік – громадянин іншої країни, Оксана змогла нам організувати весілля за 3 дні! Зазвичай через перевірку міграційної служби та багатьох нюансів на це необхідний тиждень!! За це ми їй дуже вдячні та щасливі що наш один із найважливіших днів був саме з організацією Щасливе місто у Дніпрі!!)))) І ще один дуже важливий момент – фотограф просто супер!!!!! Такі шалені фотографії, якими ми досі не можемо налюбуватися!!”
“Прекрасний дитячий центр роботехніки”
“Прекрасна школа танців, найкращі тренери-професіонали своєї справи! Дитина, і я разом із нею, ходимо з великим задоволенням на тренування! Виховують у дітей дисципліну, чіткість, увагу. Якщо Ви хочете навчитися танцювати і отримати просто масу задоволення від тренувань-то однозначно приходьте до Нам-"Love Dance Studio"!!!”
“Щиро дякую за проект "StudentWay". Можу сказати, що літо провела з користю. Дуже цікавий формат. Цікаві завдання , пояснення прості, також закріплення матеріалу відразу. А гра ''Ба Ба Дум'', ну дуже сподобалася !!! Легко Цікаво вчити нові слова. Рекомендую усім.”
“Почали ходити в дітлахів, коли синові тільки виповнилося 2 роки. Садок невеликий, але з першого відвідування сподобався мені, а головне, дитині. Хочу висловити особливу подяку вихователям Вірі та Людмилі за те, що з перших днів знайшли до дитини підхід і наша адаптація була м'якою, а також за щоденну їхню працю та любов. Няні Наталі за догляд та турботу. Світлані та Анастасії за розкриття музичних талантів та здібностей. Старшому вихователю Дарині за постійний зв'язок та вирішення будь-яких питань. А також усім решті працівників за їхню роботу. Ходімо вже рік. Усі дуже подобається. Смачна їжа, дитина все з'їдає. Завжди чистий та переодягнений. Щодня розвивають та захоплюючі заняття, свята, подарунки, прогулянки на свіжому повітрі, заняття фізкультурою, музикою, англійською. Син постійно приносить із садка гарні підробки. Майже щоденний фото/відео звіт. Всім рекомендую садок Дітвори! Тут працюють люди – уважні та дбайливі до наших дітей! Дякую Вам!”
“Prime School - школа вивчення мов, яка з майже не знає мови людини може з легкістю зробити чудового носія, промовою якого ви будете насолоджуватися. Особисто в моєму випадку я значно просунувся в англійській мові за досить короткий термін (близько 1-2 місяці), навчився писати тексти з різних тем і структур, а також навчився правильно висловлювати свої думки. Дуже вдячний за виконану роботу та чудову атмосферу, всім рекомендую!”
“Гарний репетироський центр. Дитина вчить англійську, з нуля. Шкільну програму швидко наздогнала. На заняття ходить із задоволенням. Результатом я задоволена, дитина вільно спілкується, пише грамотно і без помилок, розуміє все на слух. Молоді викладачі гарно знаходять спільну мову із підлітками, це дуже цінно. Центр Логос рекомендую!”
“Мені дуже подобалося навчання у центрі "Алгоритм". Усі заняття проходили продуктивно, цікаво та затишно. Дякую викладачам за допомогу у підготовці до НМТ. Завдяки їх професіоналізму я здала НМТ на гарні бали. Отже, однозначно раджу всім!”
“Повела сина в 1 рік. Зараз сину 1.9 ходимо на раніше розвиток і в міні-сад.”
“Завжди ввічливі,допомагають вирішити любі питання, найкраще обслуговування”
“По моей версии- отличный банк! Обслуживание на высшем уровне!! Особо хотелось отметить Наталью, которая работает с юр.лицами! Высокий профессионализм, радушие, внимание к мелочам - стиль этого человека! Спасибо!”
“Встановлював програмне забезпечення SDP3,на все на вищому рівні.Користувався послугами не один раз і рекомендував знайомим які теж користувались послугами даної компанії.”
“Дякую за доброту,ввічливість.Дкже гарно пояснює викладач дуже рада що навчаюсь в Комп'ютерній Академії ШАГ”
“Повела сина в 1 рік. Зараз сину 1.9 ходимо на раніше розвиток і в міні-сад.”