Ателье У Пана Катца (ТЦ Мириада)
“Відмінне ательє, свою роботу роблять дуже швидко та якісно. Всім рекомендую”
Знайдено 14 результатів
“Відмінне ательє, свою роботу роблять дуже швидко та якісно. Всім рекомендую”
“Дівчата професійні, найкращі манікюрні та завивки вій, які я коли-небудь мала!! Навіть краще, ніж Нью-Йорк. Ніхто не розмовляє англійською, просто використовуйте Google Translate.”
“Гарний одяг, гідні бренди, приємне спілкування та VIP обслуговування! ❤”
“Костюмом задоволений, вищий за всілякі похвали. Дякую за відмінну річ та приємне спілкування.”
“Дуже швидко та якісно пошили на замовлення одяг для мого персоналу”
“Замовляла кухню в магазині. Дуже задоволена, дякую за якість, терміни доставки, ввічливість продавців. Особливо хочу подякувати Олі за витримку, за те що завжди була на зв'язку, вирішувала усі питання по замовленню. Дякую, обовязково буду замовляти в цьому магазині. Всім рекомендую, дякую і подальшого вампроцвітання і окрема подяка за ввічливий персонал.”