Огляд каталогу
- 65 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 77% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 65 результатів
Перегляньте шафи купе у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 65 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 2,842 відгуків та оцінок.
“Гарний вибір. Вежлива консультант”
“Робили внучці дитячу. На фото дверцята, на яких малюнок викладено вручну під плівкою. За таке не кожен візьметься, тут потрібні не лише художня освіта, досвід, а й бажання робити складні та цікаві речі. Задоволені. Рекомендую”
“Дуже задоволена меблями, дякую за добре виконану роботу. Дуже гарний салон, рекомендую. Успіхів вам та процвітання)”
“Досить гарний магазин! Всім раджу! Недорогі двері, швидка доставка, гарна установка! Усі чуйні та доброзичливі! Вирішили всі проблеми, що виникли! Побільше б таких магазинів! Ми задоволені!”
“Замовляли кухню, зробили вчасно та якісно”
“Класні сучасні меблі і високоякісне обслуговування, щиро вдячна компанії. Все чітко: терміни виготовлення, логістика, чиста і делікатна збірка на місці, гнучка оплата (термінал в шоу румі, по ФОП реквізитах). Задоволена і рекомендую ☀️”
“Замовляв лiжко Хьюго. Витримані строки по виготовленню та доставці. Я та моя дружина задоволені своїм вибором. В реальності ліжко навіть краще ніж очікували ). Хочеться відмітити якість пакування. Велика подяка менеджеру Янi.”
“Замовляли меблі в бухгалтерію. Співвідношенням ціна-якість довольни.Отдельное спасибі консультанту Ганні (за оперативність і допомогу у виборі товару) і збирачеві Гурі Андрію (меблі зібрана якісно, а головне-швидко, що не могло не порадувати в кінці робочого дня) .Рекомендую”
“Замовляла ліжко-метелик із додатковими параметрами. Все зробили як просила. Матеріали якісні, зібрали на місці без жодних проблем. Є маленькі недопрацювання в проекті, але то скоріше мій недогляд ніж провина виробника. За таку ціну - чудовий результат і якість.”
“Дякуємо за вчасне виконання замовлення: домовлялися про 3 тижні 7 жовтня й дійсно 28 жовтня, день у день, шафу було нам направлено. Отримали кур'єром нової пошти 31 жовтня. Все ретельно упаковано, акуратно, все у наявності. Вдячні за гарну роботу. Шафа дуже сподобалася, зараз у вихідні, як раз збираємо її. Вам здоров'я, удачі, багато замовників й гарних вихідних!”
“Залишилися дуже задоволені роботою майстра Валентина, ставили кухню півтора роки тому, досі не натішимося. Всі його ідеї та рекомендації дуже варті, увага до дрібниць, гідний результат. Рекомендую.”
“Це супер магазин! Немає слів - одні емоції! Купила просто чудову кухню Аліна, ціна дуже приємна, а якість на вищому рівні! Підійшла ідеально, ніби все життя стояла у нас на кухні! Колір такий самий, як і в каталозі. Кухонний гарнітур виконаний із якісного дсп. Дуже порадувала кухонні фурнітури - це дуже важливий аспект, щоб ящики не вивалювалися і закривалися всі дверцята. Робота виконана ідеально! Найкращі мої побажання! Настійно раджу звертатися до цих хлопців, тому що ви ніде не знайдете такого співвідношення високої якості та низької ціни! Дякую!”
“Хочу поділитися враженнями цього магазину, дуже задоволені, насамперед обслуговуванням і меблями ! Моє замовлення Шафа 2ДСК Кантрі, матрас Футон Дует 115*190*5, комод. Знайшли через сайт, зробили замовлення, написали мені у Viber, проконсультували , підібрали по наявності і мого бюджету, є оформлення "оплата частинами" від Приватбанку. Приїхали до магазину 15.06.2023, оформили , доставку на 26.06.2023, занос на другий поверх, збирання шафи. Доречі вже у магазині побачили комод, сподобався, зробили фото, ввечері присилаю менеджеру, роблю доплату через карточку і все, зручно, не потрібно їхати другий раз у магазин. Привезли, зібрали десь за півтори години, дуже приємні люди, акуратні, зібрали коробки та все сміття у пакет. Рекомендую цей магазин!”
“Все прийшло вчасно.До перевізника були претензії.До виробника-жодних нарікань.Ціна приваблива.Якість,відповідає ціні.Всім задоволений.Повний комплект.Рекомендую.Щиро вдячний!”
“Замовляла плівку, що самоклеїться, по інтернету. Відправили того ж дня, чудово запакували, плівочка прийшла в ідеальному стані. Ви – великі молодці! Процвітання вашому магазину! Дякую величезне!”
“Придбала диван модель Бенефіт 89. Дуже зручний і жорсткий, як мені подобається. Вдячна за увагу менеджеру Наталії Дубровіній, менеджеру з логістики у Дніпрі ( на жаль не спитала її ім'я) і робітникам Віталію і Сергію, які швидко доставили і зібрали диван. Всім дякую. Ви молодці!”
“Замовляли кухню, дуже всім сподобалася, чудовий адміністратор Оксана майстер своєї справи, також майстер Микола чудово встановив кухню”
“Робили внучці дитячу. На фото дверцята, на яких малюнок викладено вручну під плівкою. За таке не кожен візьметься, тут потрібні не лише художня освіта, досвід, а й бажання робити складні та цікаві речі. Задоволені. Рекомендую”
“Поділюсь своїми враженнями про магазин , так як саме через відгуки в Гугл я мала сумніви замовляти в цьому магазині чи ні . Замовляла модульну кухню , термін виготовлення 4 тижні і вони мене влаштовували, але прям в притик , бо треба було переїджати . Почитавши відгуки , я переживала , що затримають і попередила менеджера Марію , що мені прям важливо , щоб терміни були витримані . Але терміни не те що були витримані , мені її зробили навіть раніше . Так що через 3 тижні кухня вже була в мене . Доставка теж попередила завчасно . І сама кухня прийшла без жодного нарікання, все як домовлялись . Дякую менеджеру Марії та магазину за гарне відношення та товар .”
“Відмінна якість, все вчасно, прийнятні ціни”
“Рік тому зверталася в Спрут - меблі, ремонт дивана і крісла Роботою залишилася задоволена. Тому з виготовлення кухні теж вирішила звернутися в Спрут-меблі.”
“Дружина замовляла робоче місце для рукоділля (багатофункціональна шафа та стіл). Спроектували та зібрали вироби дуже швидко та якісно. Дякую за терпіння та оперативність.”
“Спасибі величезне дівчаткам !!! Замовляли дизайн і мебель.Билі враховані всі наші побажання, вже заселилися! Всім рекомендую !!!”
“Замовляли дві шафи, комод та тумбочку. Дуже приємні ціни. Якість складання, обслуговування та клієнт орієнтованість на висоті. Рекомендую! Найкращі меблярі!”