Огляд каталогу
- 511 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 511 результатів
Перегляньте hospital у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 511 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 41,628 відгуків та оцінок.
“Спасибі велике подолог Яні за професійний підхід до лікування грибка. За доброзичливість, індивідуальний підхід та можливість мати зворотний зв'язок.”
“Кваліфікавані фахівці, приємна атмосфера та якісне облуговування.”
“Дуже дякую за швидке та безболісне лікування зубів! Особлива подяка лікарю Ігорю та Миколаю!”
“Особисто для військових не надається багато чого з переліку поліклініки безкоштовно. Не працював кондиціонер, немає тонізуючих напоїв або чаю, також не було седативних засобів як ромашковий чай. Було проблематично поспілкуватися з масажистом - реабілітологом за для складання рапорту для військових частин - тому узяв бланк з описом проблем зі слов огляду спеціаліста травматолога. Клініка на 3-ому етажі. Проблематично підійматися якщо маєш запаморочення. Також немає сервісу щодо гігієни в клініці або банального антисептику заради бадьорості мозку від занепаду”
“Гарна клініка!!! Ходжу вже років 20 к лікарю Перепелюк Л.Г. Це дуже уважний, допитливий і професійний лікар. Завжди відповідає на всі питання. За один прийом можна зробити необхідні аналізи, УЗІ і отримати якісне лікування. Сучасний підхід і уважне ставлення до пацієнтів. Завжди раджу цього лікаря своїм знайомим та друзям.”
“Я, людина, яка внаслідок війни втратила житло, майно, рідне селище, гідне життя, головне здоров'я у тому числі погіршився зір одного ока та зовсім втратила зір другого. Була на прийомі в клинике "Ваш зір" на прийомі у лікаря Лесик Юлії Сергіївни. Дякую за увагу до себе та професіоналізм. Лікар відповіла на всі запитання, а їх було чимало. 1 та 8 грудня мене було проведено операції по заміні кришталів на обох очах лікарем хірургом Чернецьким Юрієм Валентиновичем. Ніколи не забуду его слова "Не хвилюйтеся, останній укол, все буде добре" Дякую всій команде які брали участь за можливість бачити на всі 100 відсотків. Загалом вражена клиникой, де у вхіда привітлівий швейцар, девушки в регистратуре, які особисто супроводять до кожного кабінету . Лікарня відповідає всім сучасним вимогам, в клинике чисто та охайно. Всім, у кого є проблеми з зором, рекомендую цю клинику "Ваш зір".”
“Дуже приємний і фаховий гінеколог Проскурня Т. Щиро їй вдячна за лікування.”
“Чому ми обрали пологовий Мечнікова? Головний критерій вибору - це професіоналізм лікарів, які там працюють. І ми не помилилися. Звісно, всі дуже хвилювалися і одночасно вірили, що все буде добре! Що мене вразило, так це рівень допомоги вагітним, породіллям і новонародженим. І признаюсь чесно - це перевищило усі мої очікування! Всі медичні процеси налагоджені на найвищому рівні. Починаючи з кваліфікації лікарів та медсестер і закінчуючи санітарками. Всі прикладали максимальних зусиль, щоб перебування в лікарні було комфортним і безпечним, що в наш час дуже важливо. Особливу подяку хочу висловити Гаркуші Євгену Вʼячеславовичу, у якого я спостерігалась та до якого йшла народжувати. А також щиро дякую всім, хто розділив з нами цей особливий момент: Авксентьєв Олег Олегович Китова Ірина Володимирівна Мостова Ганна Георгіївна Білокінь Наталія Іванівна Окремо хочу відмітити неонатологів - це неймовірні лікарі з доброзичливим ставленням до грудного вигодовування. Тут про професіоналізм людяність і чуйне ставлення одночасно!”
“Чудова клініка, все супер-супер!”
“Дуже задоволена роботою Вероніки Василівни. Ціни дуже прийнятні, при цьому якість на найвищому рівні. Правдивість, без накидання цін, без перебільшення. У мене травмований зуб, пролікований 15 років тому, не турбує, попередній лікар наполягав, що необхідно його вирвати, та поставити імплант, Вероніка Василівна сказала, що в цьому немає потреби. Синові терміново пролікувала зуб, завжди у всьому дає чітку зрозумілу відповідь. Дуже дякую Вам за Вашу роботу та професіоналізм.”
“Робила курс процедури vela shape. Результат мене порадував. Пішли см у талії та ногах, покращилася структура шкіри, целюліт став менш виражений, шкіра більш гладка, рівна. Якщо після курсу користуватися правильним домашнім доглядом, можна довго пролонгувати ефект )) І взагалі чудове місце релаксу та краси, працюють милі, уважні дівчатка. Робила у фахівця Аліни, приємна, грамотна дівчинка (з медичною освітою та солідним стажем) вона і будинок. догляд підібрала.”
“Там Завжди чистенько. Лікарі привітні.”
“Чудовий лікар. "Бачить" проблеми.”
“Колектив дитячого ендокринологічного відділення”
“Відділення нещодавно відкрилося (грудень 2021 року).”
“Найкращий центр подології Дніпра. Відмінні фахівці швидко вирішили проблему врослого нігтя і дали багато порад. Приємне місце, дуже привітна та мила адміністратор.”
“Висококваліфіковані спеціалісти. У кабінеті УЗД приймають два лікарі: Дніпро. УЗД Груди Волик Ольга Миколаївна - робить все, крім гінекології; Дніпро. УЗД Малого Таза Пробачай Наталія Іванівна – робить лише генікології.”
“Народжувала двух доньок.Плануємо третю народжувати)”
“Кваліфікований фахівець і справжня підтримка. Вміння вислухати й не засуджувати — безцінні. Дуже рекомендую!”
“Велика подяка лікарям, реабілітологам, медперсоналу і кожному працівнику клініки MedinUa clinic&LAB, в якій я нещодавно проходила післяопераційну реабілітацію. Особлива подяка лікарям Івченко Дмитру Валерійовичу, Лоскутову Олегу Олександровичу, Полтавському Роману Андрійовичу за їх професіоналізм, чутливість, а також ввічливе, доброзичливе ставлення. Велика шана професійному лікарю-реабілітологу Олександру Євгеновичу, під чиїм чуйним керівництвом і завдяки щоденній праці якого я повернулася до свого звичайного ритму життя. Вражає різноманіття процедур із застосуванням високотехнологічного обладнання! Загалом, дуже приємна домашня атмосфера! Дуже смачна кава! Велика подяка адміністратору і дівчатам на ресепшені – завжди усміхнені, завжди ввічливі, уважні, турботливі. Вражає командна робота клініки: кожний на своєму місці і всі разом справно і згуртовано виконують велику роботу по оздоровленню пацієнтів. Дякую за відновлене здоров'я!”
“Свіженький ремонт можна пройти УЗД для жінок”
“Добрий день. Мене звуть Ірина. Пишу з акаунту чоловіка, тому що дуже хочеться подякувати головному лікарю та персоналу клініки за адекватне, правильне і під час прийняте в моєму житті медичне рішення. Ідучи на прийом, я почитала всі відгуки і тут, і інших ресурсах. Засумнівалась. У результаті переважили позитивні поради моїх знайомих. І слава Богу! Семенюта – лікар від бога з величезним досвідом та колосальними знаннями. І зі своїми тарганами у голові, як ми всі. Він – профі. Коли є діагноз і потрібне адекватне лікування, важливо лише це. Решта не важлива від слова "ніяк". Обслуговуюсь в Авіценні вже четвертий рік і не бачу приводів міняти клініку. А "доброзичливці" - чи знаєте вони завжди знайдуться. Лікарю, удачі вам!”
“Доводилося тут бути. Нормальне лікування, хороші лікарі, головне, що допомогли.”
“Подобається обслуговування і персонал. Хороший ремонт. Приємні доктора. Діючі процедури. Думаю, в Нікополі це одна з кращих клінік.”
“Мені дуже лікар. Виходиш із кабінету з надією та гарним настроєм. Рекомендую”
“Велика подяка вашому спеціалісту Ірині Сергіївні Мороз і всьому персоналу що обстежували і лікували і допомагали Ви незрівнянні!”
“Гарне обслуговування, дуже привітний персонал лікарні. Лежала в хірургічному відділенні, мені робили операцію, все пройшло добре. Дякую усім хірургам та медсестрам! Особлива подяка Шинкаренку Руслану Володимировичу.”