Огляд каталогу
- 16 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 16 результатів
Перегляньте sushi dnepr у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 16 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 7,890 відгуків та оцінок.
“Кафе виглядає доглянутим і сучасним. Комфорт відчувається з перших хвилин.”
“Замовлення робила не заздалегідь,персонал уважний,зорієнтували через скільки буде готово і,як завжди, дуже смачно”
“Дуже смачні суші саме тут ) Де не пробували ніде немає кращих, рекомендую ! Швидко ,якісно, смачно, дешево))Сервіс найкращий !”
“Відмінність суші. Зробили швидко і смачно.”
“Не перший раз замовляю суші і піццу саме тут. Дуже смачно і завжди швидко. Ціна більш ніж прийнятна. Нам з чоловіком дуже подобається. Усім рекомендую. Сьогодні отак повечеряли з нагоди свята :)”
“Дуже смачно , та не довго чекати , чудове обслуговування, дуже часто відвідую цей заклад. Приємне обслуговування від Софії, надихає на гарний настрій.”
“Дійсно приємне місце! Великий вибір смачної їжі! Гарні ціни! Дуже привітний персонал!”
Сервіс доставки «SushiStory» (зареєстрований як «Фієста») пропонує мешканцям Дніпра страви японської кухні. Компанія орієнтована на надання якісного сервісу, що включає швидке опрацювання замовлень та оперативну доставку. Команда персоналу працює ввічливо, забезпечуючи гарне обслуговування.
“Приємний сервіс та обслуговування. Куштували суші бургер, все було дуже смачно. Було дуже приємно, що персонал привітав з Днем народження та виніс презент у вигляді десерту”
“Букетики завжди дуже смачні та найголовніше свіжі. Якість на висоті. Замовлятимемо ще!!! Рекомендую всім!”
“Були вперше. Дуже сподобалося все. Брали різні бургер меню, дуже смачно, булочки як у маку тільки більше, котлети з натурального м'яса., а ціни на порядок нижчі, не бачу різниці переплачувати. А так всі гуд'язате прийдемо ще і рекомендуватиму всім знайомим)”
“Відмінна кава, приємна бариста, завжди привітна і уважна. Плюс, що працюють із 7 ранку.”
“дуже смачно я там їв усім раджу”