Кафе-Бар У Кароліни
“Дуже великий дерун по яремчанські, порція на двох) картопля фрі більш була схожа на селянську, також здивував як додаток салат(ну дуже смачний). Ще замовляли банош зі шкварками(але то більше засмажене мʼясо ніж сало, що нам ще краще смакувало) та бринзою, дуже смачно було! Також замовляли бограч, гострий але пекельного вогню після не було, вміру гірчинка, мʼяса було дуже-дуже багато, воно прям таяло в роті, дуже ніжне!”