Огляд каталогу
- 70 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 70 результатів
Перегляньте обід в Калуші. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 70 результатів в Калуші. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 17,736 відгуків та оцінок.
“Читала останні відгуки і боялась замовляти якщо чесно. Але вирішила спробувати і не пожалкувала. Неймовірно смачні, ціна не велика, доставка вчасно. Тепер хочемо ще)”
“Щиро дякую вам!Дуже швидка доставка все на високому рівні обслуговування та хлопці молодці профі в своїй роботі... Рекомендуюююю”
“Смачна їжа, приємний персонал. Новорічний декор плюс до настрою. Подобається також і те, що є дитяча кімната. Рекомендую.”
“Гарне місце,є лавочки де можна відпочити”
“Добрий день.Магазин зручний,Працівники дуже привітні,часто відвідую його.Продукція смачна.Процвітання Вам.”
“Смачна їжа , швидка подача, гарний і затишний зал. Сподобалось !”
“Можу сказати одразу що цей заклад це лице ресторанної сфери у Калуші. Обслуговування відмінне, офіціант завжди зробить все правильно. Кухня супер, піца на дровах та хендмейд паста це дуже смачно. Інтерʼєр приємний, пастельні тона, тут приємно їсти) Одним словом, для мене це найкращий ресторан у Калуші.”
“Все супер!! І меню, і обслуговування, і інтер'єр! Дуже сподобався салат з гливами і сиром халумі. А десерти незрівнянні!!”
“З карткою від Райффайзен АТБ - покупки стали економнішими на 5-10 грн/чек 100-200 грн. Поповнення без комісії, нажаль термінал поповнення не при вході, а в протилежному від виходу боці. А так - все на належному рівні, як удень, так і вночі. P.S. Хочу відмітити якісне обслуговування нічної касирки Віри, приємна, добродушна, з легким та ненав'язливим гумором, так тримати Віра. Керівництву на замітку - ваша працівниця заслуговує премію або відпустку) З ПОВАГОЮ @radisnuyman”
“Покуштували там все, дуже смачно, не відчувається ніякої хімії, приготовано як удома, відчувається що фрі жарили на свіжій олії. Одним словом дуже смачно. Дякую.”
“Дуже смачна кухня! Рекомендую! Неперевершена гра смаків та насолода ока! Ціни адекватні.”
“Баристи дуже приємні в спілкуванні.Кава тут дуже смачна і дисерти також!”
“Ми дуже любимо тут відпочивати) Затишне місце серед природи і дуже смачна кухня!”
“Часто робимо тут ДН. Смачна кухня , приємний персонал, доступні ціни. Рекомендую!”
“Супер! Спочатку поставився до цього закладу з звичною насторогою, що буває до нових закладів швидкого харчування. Але після першого шматка лаваша, я зрозумів що це буде одна з моїх найулюбленіших "точок" в Калуші. За 40 гривень мені зробили лаваш, що був ситним і, головне, не розпадався!!! Тепер цьому закладу залишилось тільки не втратити якісь, бо клієнтів за такими лаваша ми тільки більшатиме.”
“Sunrise cafe - чудове місце зі затишною атмосферою та вражаючою кухнею! Усі страви, які я замовила були дуже смачні. Обов'язково знову завітаю!”
“Святкували 1рочок дитини. Дуже задоволені. Особливо раді, як няня бавила гарно дитину і спокійно можна було батькам посидіти за столом. А їжа була надзвичайно смачною. Щира рекомендація. Персонал чуйний, все допомагав. Залишились задоволені всім.”
“Чудове кафе з помірними цінами. Кількість столиків до 10, але за рахунок цього не шумно. Подають страви свіжі та смачні. Все Ок, але погано зачиняються двері у вбиральню, яка нажаль одна для всіх. Відвідувачів багато за рахунок співвідношення ціни та якості, тому не завжди вільно. В загальному чисто.”
“Усе смачно, свіжо та великий вибір. Особливо їхні фірмові "ребра"!, ммм”
“Дякую працівнику від. ОБ. Діана Красько за суттєву якісну допомогу.”
“Не знаю хто пише погані відгуки, але я мав декілька вечерь в закладі, і от що можу сказати: дуже смачно, ціни адекватні, обслуговування добре. Замовляв бограч, банош з телячими щічками, стейк з картоплею, борщ з салом, ВСЕ ДУЖЕ СМАЧНО. Буду ще раз в Калуші, обовʼязково завітаю. Молочний коктейль також смачний”
“ДЯКУЄМО кафе-піцерії PALERMO за можливість ДИСТАНЦІЙНО привітати родичів з Днем народження! За оперативну і своєчасну доставку та креативний підхід до привітання іменинниці! ;-) Ну і звісно ж коли буваємо в Калуші - наш вибір це теж зазвичай Палермо - хороше меню, смачні сучасні страви, приємна атмосфера, доброзичливий персонал та досить толковий і естетичний сайт! З найкращими побажаннями МИРУ, успіхів та процвітання Надія (м.Луцьк) та Станіслав (100 омбр ЗСУ - Краматорськ)”
“Найкраща доставка в Калуші. Приємне обслуговування і смачні суші”
“Десерт був справжнім відкриттям.”
“Ці дві чарівні господині, догоджають кожному клієнту вишуканими стравами і увагою. Просто молодці.”
“Персонал уважний, завжди радий допомогти.”
“Дуже людно це мінус . Дуже гарна музика на любий смак і вік . Обслуговування на вищому рівні Дякую Софії . Кухня смачна велика подяка Адміністрації а саме Тетяні завжди війде в положення дуже приємно , з вами я уже 3 роки . Тут я почуваю себе як дома . А адмін Тетяна як сестра уже . Дуже хороший заклад . Вам не потрібно буде хвилюватися за вас хвилюється персонал”
“Магазин біля дому,товари свіжі,продавці привітні. Є деякі продукти на розлив,що досить добре коли не потрібно купляти у великій кількості.”