ТУР-ТРАНС
“Їду зараз рейсом «Камʼянець-Подільський - Свіноуйсьце» і дуже вражена злагодженою роботою цих двох чудових водіїв! Уважні, спокійні, без сварок між собою, допомагають з багажем, перераховують пасажирів на кожній зупинці, перепитують, щоб не забути нікого, вчасно повідомляють всю інформацію стосовно зупинок та розміщення туалетів. Автобус чистий, працює wi-fi та кондиціонер. Дуже задоволена поїздкою! Хлопці-водії, Вам легких доріг завжди і хай Бог береже!!!”