Rolex detailing
“Привіз машину до хлопців на хімчиску та на озонацію салону. Дуже задоволений роботою, зараз авто, як нове та приємно пахне. Хімчистку в авто не робив 8 років та вже гадав, що не буде такого стану у сидінь, як коли авто було нове. Проте я помилявся, зробили краще ніж я гадав та змогли вивести з сидінь стару пляму від кави, від маркеру та моє водійське сидіння від жиру та поту. Хлопці дуже гарно зробили свою роботу, рекомендувати Ще раз дякую за гарну роботу)”