Огляд каталогу
- 288 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 288 результатів
Перегляньте автомийка у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 288 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 24,162 відгуків та оцінок.
“гарне миття. за мало грошей можна добре помити машину. якраз на виїзді з міста-зручно”
“Чудова мийка, персонал привітний, супер. Все зробили якісно і досить швидко. Тому п'ятірочка-так тримати!!!”
“Дуже приємно те, що як мийка працювала рік тому, працює і зараз. Тиск води, піна все якісно. Гарний тиск, багато щіток, мочалок, навіть ганчірки є. Зручно що можна купити очисник для сидінь, засіб для скла, мочалку. Осмос просто пісня”
“Непогано, перший раз був на самообслуговуванні - все показали, розказали!!”
“Хороша і простора заправка з магазином. Немає черг. Кава і хот-доги. Мінімаркет. Інтернет вайфай.”
“в готелі працюють власники, приємні охайні,відзивчіві ,приємні у спілкуванні.”
“Все супер! Приїжджаю на мийку із Харкова! Робила хімчистку салону дуже задоволена, все професійно!”
“Заїхав на цю мийку вперше. Є все необхідне. Обладнання працює добре. Привітний персонал, завжди підкаже.”
“Чудова мийка Піна густа не розбавлена водою як це дуже часто буває на інших авторинках Заїхала помити машину та ще й в придачу отримала невеличкий подарунок Дрібниця, але приємно Рекомендую”
“Дуже гарне миття. Тиск бомба, піна також дуже хороша. Завжди є безкоштовно щітка для того, щоб потирати машину і найголовніше, що є Безкоштовний пилосос. А найголовніше, що помити седан(добре) мені вийшло 35 грн. Нині це дуже дешево. Рекомендую”
“Миють добре, ціна нормальна. Запис за тел., на якийсь час.”
“Хороший шиномонтаж, поруч миття. Можна помити одразу шини. Гарні працівники. Заїжджаю постійно.”
“Відмінна мийка, людина знає свою справу”
“Помив машину швидко якісно та не дорого.”
“Мою машину на цій мийці з дня її відкриття. Бездоганна якість та пунктуальність. Постійно розширюється асортимент послуг. Чітко працює попередній запис. Адекватні ціни. Адекватне керівництво, яке постійно контролює якість роботи персоналу!”
“Користуюся послугами автомийки не вперше, хлопці працюють дуже акуратно. Задоволений щиро, і ціна відмінна. Дякую та удачі!”
“Чудова мийка, миє якась новий тип мийки. Миє і полірує одночасно, виглядає феерично після мийки як льодяник. на самообслуговуванні вііздиш меньш сяючим. Рекомендую.”
“Дуже задоволений хімчисткою салону та миттям кузова cr-v, приємне поєднання ціни та якості. Підфарбували кузов, салон взагалі як новий”
“Автомийка розширюється. Додали ще два бокси і пилосос, що окремо стоїть, що дуже економить час, що проводиться в боксі.”
“Чудовий салон! Професійний підхід до кожного клієнта і чисто французький шарм в обслуговуванні! Усім любителям марки Peugeot рекомендую!”
“З'явився стукіт в машині під час розгону і вібрація, а на наступному тижні треба було їхати в інше місто. По рекомендації знайомого звернулася до VS auto, провели діагностику, виявилося, що проблема з опорами двигуна. Ремонт виконали швидко, якісно і відносно не дорого. Від себе рекомендую звертатися в 10 бокс, дуже компетентний майстер. Після ремонту їзжу вже місяц, ніяких нарікань і проблем не було, роботою задоволена. Буду звертатися ще”
“Робив у хлопців комплекс робіт, а саме реставрація керма, реставрація сидіння водія, автомобіль BMW X5 G05, роботою залишився дуже задоволений, машину не раджу не кому!”
“Користуюсь мийкою рік, все чудово”
“На цьому СТО обслуговуюсь уже півроку. СТО досить нове з добрими майстрами. Окреме спасибі майстру Олегу та Станіславу за якісний сервіс. Підприємству процвітання і головне не змінюйте цінову політику, вони поки що демократичні у вас.”
“Відмінна альтернатива чергам і мийкам із шаленими цінами. Плюс сам контролює процес”
“Відмінно помили. Ніші та кишені почищені та розібрані. Пластик та скла відмиті добре. Після закінчення була витерта насухо. Швидко впоралися як для моєї габаритної машини. Боксів вистачає – чекати не довелося. На мій, невибагливий особливо погляд - відмінно) Буду далі заїжджати та іншим рекомендувати.”
“Висловлюємо подяку обслуговуючому персоналу та вищому керівництву! Захоплення цією автомийкою не має меж! Радісний, чуйний та привітний персонал завжди готовий надати будь-якого виду допомогу! Професіоналізм і доброта операторів-консультантів цієї мийки, дивує і радують кожну Людину, яка приїхала сюди! Поганий настрій! Абулія!? Апатія!? - не біда, оператор-консультант, немов по вайфаю, здійснить передачу гарного настрою!) У крайньому випадку, є кафе, завдяки якому можна відволіктися навіть від такої радісної адміністрації)) Рекомендуємо всім, "Wash And GO" Найкраща автомийка самообслуговування у Харкові!”
“Миття хороше,5 місць для миття та добре що зроблено для пилососу окреме місце. Напору води вистачає цілком. На 70грн можна помити своє авто.”
“Гарне місце!! Швидко й доступно!! Рекомендую!!”