Огляд каталогу
- 304 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 304 результатів
Перегляньте адреса кави у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 304 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 76,343 відгуків та оцінок.
“Кофейня понравилась.Обстановка душевная.Бариста Марго приятная девушка,которая хорошо разбирается в кофе и смогла предложить вкусный кофе.Рекомендую.”
“Чудове місце, смачна кава та позитивно налаштований персонал. Завжди заходжу туди, якщо є змога. Моя оцінка відмінно)))”
“Дуже затишне місце з чудовою кавою”
“Різноманітні смаки, привітний персонал. Однозначно варто завітати і поласувати.”
“Замовляли банкет на 10 осіб, залишились дуже задоволені. Сервіс на вищому рівні, офіціант зробив все можливе і неможливе, щоб ми почувалися комфортно - рекомендував напої, підтримував розмову, жартував. Страви всі дуже смачні, паста та феттучино дуже ситні, відбивні відповідної прожарки, соковиті, овочі свіжі, салати дуже гармонійні. Вина дуже вдалі. Повернемось ще!”
“Завжди затишно, смачно і Інтернет добре працює. Дякую.”
“Гарна кав'ярня, зайшли випадково дорогою за кавою і не пошкодували. Ціни нижчі ніж у середньому по місту. Середній латте 25, лимонад 35, пончик 21. Обслуговування гарне. Зручне розташування.”
“Чисто, комфортно, затишно, привітні дівчата, домашня атмосфера.”
“Дуже смачно, і їжа, і гарячі сезонні напої. І обслуговування теж супер.”
“Найбомзніший светр! В окрузі немає місця де хоча б у половину такою ж гарною кавою пригостять. Баристи Влада і Слава готують найкращий капуч, а також вправно справляються з величезними напливами покупців з ранку, що є вкрай важливим для спізнювань. Заходжу майже кожен будній день, так хлопці пам'ятають що замовлятиму і номер моєї картки лояльності, приємно неймовірно. Дуже не вистачає цього на вихідних))”
“Обожнюю цей заклад. Відвідували його ще студентами майже 10 років тому. Великий вибір кави на будьякий смак.”
“Фахівці високого рівня!! Завжди все класно!”
“Улюблений ресторан міста. Смачно, затишно, зелено) не пошкодуєте. Welcome”
“Скажу так, це кафе, просто супер. Реально! Дуже атмосферне, лампове, та приємно місце. + до того, як для мене, то там найсмачніша кава у місті!”
“Сьогодні брали айс какао та блакитну лагуну - все дуже гарно збалансовано за смаками та кількістю льоду. Дуже смачно та гарний об'єм! Привітна дівчина :) дякуємо! Обов'язково завітаємо ще!”
“Якісний заклад! З'їла смачний паштет і скушкувала фірмові коктейлі, персонал дуже професійний, все смачно і красиво! Рекомендую всім, хто хоче скуштувати екстравагантний легкий коктейль, спробувати коктейль лимонний пиріг!”
“Найкращий Цезар в місті. Дуже хороше авторське меню, приємна атмосфера.”
“Зайшли сюди з чоловіком випадково, майже перед закриттям (час роботи з 8 до 22), бо хотілося гарної кави та... Тепер ходимо майже щодня сюди за кавою. Беремо кедровий РАФ. Дуже смачно! Також тут непогані десерти (Борні, безе, морозиво, печиво, фрут-фета (як пастила)), какао, безалкогольний глінтвейн. Вибір великої кави. Є вода з лимоном, кожен столик має розетку. Оплата і налом, і безготівкою. Мило та затишно, незважаючи на маленькі розміри приміщення. Якщо ходити сюди часто, то 7-ма кава в подарунок (маленька класична кава). Обслуговування чудове. Завжди підкажуть і допоможуть обрати, все пояснять. Дякую!”
“Дуже чудовий заклад , м'ясо на мангалі дуже смачне , бармен робить дуже смачні коктейлі, кухня супер всі м'ясні плато с домашніх делікатесів . Діджей задає дуже файний ритм . До закладу мясоманія приходимо не вперше , рекомендуємо всім цей заклад . Адміністрація дуже дбайливо ставиться до своєї справи . Шкода що в колізеї немає дискотеки , але дуже чудово організували все за новою адресою. Персонал топ . Кухня супер. Мангал це просто боги м'яса. Охорона привітна та уважна до прохання гостей .”
“Класна, затишна чиста кав'ярня в районі колишнього кінотеатру салют, хлопці добре готують каву, великий вибір сендвічів та солодощів для перекушування, розетки для зарядки гаджетів та роботи. Багато транспорту поблизу.”
“Часто замовляємо суші у "Сусідів", дуже подобаються, особливо великі роли) Спробували новинку місяця - суші з полуницею, дуже смачний експримент) не пожалкували, що замовили Дякую!”
“Смачна кава, наполеон як вдома )) привітний персонал, рекомендую!!!”
“Дуже приємна затишна кав'ярня - зазвичай беру чай і читаю книжку”
“Звісно, це не перше моє побачення з 1654, але сьогодні, як завжди - залишились дуже задоволені. Борщ із салом — просто любов. Солона вівсянка — топчик, однозначно повернуся на неї ще раз. Обслуговування приємне й уважне, без зайвої нав’язливості. Є нижній зал (більш безпечний) Є невеличка крамничка з мерчем. Персонал в приємно рожевій уніформі❤️ Є нюанси, які варто врахувати: – Паркування — справжній квест, бо це центр міста. – Умов для людей на кріслах колісних, на жаль, немає (виправте мене, будь ласка, якщо помиляюся) тому за сервіс 4 – І ще маленька порада: якщо берете місце біля вікна на високих стільцях — готуйтеся до того, що над головою буде дмухати кондиціонер. Ми перемістилися, щоб не змерзнути. Бо без нього було б задушно) А загалом — приємне місце з цікавим меню. Дякуємо! (Фото їжі традиційно забула зробити - надто смачно))”
“Дуже затишний, приємний та гарний заклад. Тепле обслуговування, ввічливий персонал та смачні, оригінальні страви.”
“Супер приємне місце з гарною кавою, тістечками і легкими стравами. Можна і з ноутом попрацювати.”
“Обов'язково для відвідання у Харкові - Єнот кафе!!!) Харків - чудове і гарне місто! Надзвичайно рекомендую відати, погуляти, провести декілька діб в затишних, цікавих , різноманітних місцях. Єнот кафе - магія і поєднання всього найкращого , що може бути в кафе: супер крутий, класний , привітній та ввічливий персонал, доглянуті та веселі єноти, смачна та якісна кава, чудові баристи та інструктори у єнотів, затишна атмосфера!!! Заряд позитиву забезпечено!!!))) Неймовірне місце для тіла і душі!) #НехайДушаВідпочине”
“Гарний заклад Тепла та приємна атмосфера Затишно та смачно”
“Дуже гарний вибір пропозицій по солодкому і смачна кава. Баристи привітні і роблять каву з душею :)”
“дуже круто, що на Салтівці можна випити хорошу каву.”