Огляд каталогу
- 207 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 207 результатів
Перегляньте бар в харкові у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 207 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 129,533 відгуків та оцінок.
“Замовила онлайн фото на полотні як подарунок на ювілей. Вражена якісною, швидкою роботою, приємним спілкуванням, уважним підходом до деталей.”
“Цікаве місце, великий вибір імпортних смачних вин.”
“Таких смачних суші та ролів я не їв ніколи! Швидкість доставки суші порадувала!”
“Дуже смачно. Швидко доставка. Піцца тепла приїхала, в сушах багато риби) я задоволена ) а ці навчальні для гендер паті штуки це взагалі покорило мене) і для діток розмальовка є.”
“Найкраще місце в районі. Можна подивитися футбол, допомагати в дартці. Нещодавно з'явилася дуже смачна піца, а тут можна випити цікавий алкоголь.”
“Багато локацій, є кухня з різноманітним меню, та традиційно ценним для Харкова сьогодення входом до підвалу. Сподобалось!”
“Чудове місце. Інтер'єр - чудово, люблю лаконічний стиль у 2-3 кольори, виглядає солідно. Кухня - чудово: замовляв бульйон, болонєзе, сінабон і лимонад (бульйон - класичний, приємний, без нав'язливих і зайвих смаків; болонєзе - чудово, без зайвих слів; сінабон - чудово, ніжний, м'який, насичений смак; лимонад лимон-базилік - пречудово, дуже сподобався, величезне "дякую" від душі). При наступному візиті до Харкова в першу чергу - до Вас у гості) Успіхів. З.І.: вибачте за тавтологію, але дійсно бракує слів)”
“Прочитав багато відгуків, погані відгуки тільки у жіночої статі - таке почуття що вони тільки приїхали з Японії, ну або на батьківщині суші побували - всі ска майстри з приготування, суші реально смачні, мені сподобалося, СВОЇ ЛЮДИ - все робите правильно) продовжуйте в тому ж дусі, дякую”
“Гарні напої, ввічливі офіціанти, зручні затишні столики. Є невеличкий простір для музикантів, іноді грають живу музику.”
“Вже 3 рік замовляємо лише у Банзай! Дуже смачні суші!”
“Хороше місце, дуже смачно готують”
“Я такого місця не пам'ятаю, щоб я там побував, але все добре, було б погано, запам'ятав)”
“Смачна кухня. Вибір не такий вже й великий, але їжа дуже смачна. Дякую шефу))”
“Писати багато не буду, але велике спасибі компанії РТК Стіл за те, що допомогли нам привезти метал для виробництва металоконструкцій з відстрочкою платежу 3 дні. Дякуємо за довіру, Всім рекомендуємо осудну компанію!”
“Випадково виявився найближчим магазином із кульками! Пощастило, через 10 хвилин була вже з оберемком куль, допомогли підібрати і швидко все зробили! + ціни приємні) Супер, дякую!)”
“Атмосферно! Персонал любить та живе настільними іграми, розуміє як зацікавити. Тут допоможуть вибрати гру, пояснять правила, приготують смачну каву та подадуть десерти. Ігри у відмінному стані та повній комплектації (що далеко не скрізь буває). Великий вибір, можливість оренди та гарні ціни. Дякую)”
“Приємний персонал, гарна та смачна кава, смачна їжа”
“Дуже гарне кафе. Все сподобалося. Меню сучасне. Замовив суп пюре з печерицями, салат із сиром фета, каву. Обійшлося близько 120-130 грн. Все було смачно та красиво. Зручні крісла. Приємна система обслуговування. Дякую.”
“Гарний бар. На кшталт сліпої свині, струм персонал (господарі) приємні.”
“Дякую за комфорт і професійність. Персонал розмовляє кількома мовами, дуже коректний. Кухня знімає плівку на цитрусових, кава просто смачна, вегетаріанці задоволені. Басейн, тренажери, кімната для курців, зала - усюди чисто, затишно і зручно. Заклад рівня "Люкс".”
“Дуже подобається ця фотостудія. Гарні локації, гарне обладнання, зручне місце розташування, чуйний персонал. Раніше знімала лише у світлому залі – все дуже здорово, ніжно та стильно. А сьогодні нарешті дісталася залу Dark. Це просто захоплення! Дуже класна, атмосферна локація! Впевнена – вийдуть супер фото! А ще у студії є прокат суконь для створення яскравих образів! Нам дуже сподобалося все! Відмінна студія!”
“Будучи постійним відвідувачем закладу-попередника nomer.73, я дуже сподівався що новий заклад продовжить ці славетні традиції. І мої очікування повністю справдилися. Меню кухні стало більше, ніж було. Салати, другі страви та бургери радують навіть коли я не навалений, по бару нічого не можу сказати, бо не випиваю, але мої друзі завжди задоволені. Кальяни смачні, довго куряться. Дуже подобається ставлення керівництва закладу до клієнтів, постійно намагаються стати кращими, просять фідбек (ненав'язливо). Рекомендую до відвідин.”
“Чомусь дуже недооцінений ресторан. Зайшли до нього зовсім випадково. І були дуже здивовані різноманітністю кухні. Тут можна скуштувати і італійську, китайську та просто традиційну кухню. На смак страви були дуже смачні. Злегка недосолені, але це не проблема, кожен може довести страви на свій смак. Обслуговування відмінне, дуже привітне та ненав'язливе. Тож відвідуванням цього закладу залишилися дуже задоволені. І, до речі, також вони готують їжу на виніс.”
“Один з улюблених закладів нашого міста! Обожнюю просто все: і дизайн закладу, і шикарні вина, і обслуговування! Ви просто супер! Продовжуйте, будь ласка, вашу справу ♥️”
“Дуже гарне обслуговування, татар з телятини дуже смачний , халумі як на Кіпрі , як з Греції в один в один , стейк рибай огонь , найсмачніші коктейлі з усього Харкова,рекомендую”
“Дуже гарне обслуговування, татар з телятини дуже смачний , халумі як на Кіпрі , як з Греції в один в один , стейк рибай огонь , найсмачніші коктейлі з усього Харкова,рекомендую”
“Гарне місце ввечері випити пива, і поїсти смачної піци)”
“Дуже смачно, і їжа, і гарячі сезонні напої. І обслуговування теж супер.”