Бістро
“5 з 5. Дуже смачний шашлик. Раджу !!!”
Знайдено 8 результатів
“5 з 5. Дуже смачний шашлик. Раджу !!!”
“Впервые попробовал их шаурму, сказка) Вкуснее даже жена не сделает) Мягкая, сочная и острая, как я люблю. Спасибо) Сейчас у них акция 3 по цене 2х”
“Непогана шаурма, але буває і смачнішою”
“Нічого не маю проти таких монополій.”
“Приємний заклад якій знайомий ще здавна :) Смачні страви та приємне обслуговування.”